Paris Hilton w odblaskowym wdzianku i apetyczna Aguilera! Zobacz, czym szokowały gwiazdy w Halloween cz. 2!

Tradycja imprez halloweenowych zagościła wśród zagranicznych gwiazd na dobre. Zobacz, jak się przebrały! Kto wypadł najlepiej, a kto nie popisał się kreatywnością?
Paris Hilton z chłopakiem. Paris Hilton z chłopakiem. East News

Paris Hilton

Paris Hilton przebrała się za seksowną damską wersję Robina, a jej chłopak, River Viiperi przywdział obcisły strój Batmana. Paris postawiła na odblaskowe barwy.

Paris Hilton attends Greystone Halloween party in West Hollywood, where the millionairess is spotted in her Robin suit joined by her reported boyfriend as Batman.   Pictured: Paris Hilton and River ViiperiEast News

Kim Kardashian. Kim Kardashian. East News

Kim Kardashian

Kim Kardashian urządziła imprezę w stylu "Batmana". Sama założyła obcisły lateksowy strój i przebrała się za kobietę - kota. Kim wzięła sobie do serca swoje przebranie i co chwila szczerzyła żądne krwi zęby!

Kim KardashianEast News

Kim Kardashian, Kanye West, Kourtney and Scott dressed up as Superheroes while celebrating Halloween in Miami at club Liv.  Pictured: Kim KardashianEast News

Gwen Stefani. Gwen Stefani. East News

Gwen Stefani

Gwen Stefani bawiła się na imprezie w Londynie i nic nie robiła sobie z rany postrzałowej i ściekającej z jej szyi sztucznej krwi.

Singer Gwen Stefani leaves Jonathan Ross' Halloween party held at his house in London. Gwen was seen wearing fancy dress with fake blood dripping from her head as she left the party.  Pictured: Gwen StefaniEast News

Kate Moss. Kate Moss. East News

Kate Moss

Na tej samej imprezie była Kate Moss. Modelka swoją twarz przyozdobiła trupio bladym makijażem i rzeczywiście wyglądała, jakby dopiero co wyszła z trumny. Towarzyszył jej mąż, Jamie Hince.

Kate MossEast News

Bette Midler. Bette Midler. East News

Bette Midler

Bette Midler też zapragnęła zabawić się na Halloween! Kto powiedział, że to impreza zarezerwowana tylko dla młodych? Aktorka, mimo 67 lat, bawiła się wyśmienicie i w trupim makijażu straszyła wszystkich!

17th Annual NYRP Halloween Benefit Gala at the Waldorf Astoria Hotel in NYC.  Pictured: Bette MidlerEast News

Dita Von Teese. Dita Von Teese. East News

Dita Von Teese

Dita Von Teese zazwyczaj chwali się swoją super zgrabną talią, tym razem jednak założyła typowo męski strój.

Adam Levine. Adam Levine. East News

Adam Levine

Adam Levine z Maroon 5 bawił się na własnej imprezie przebrany za ... harleyowca! Był niemal nie do poznania.

Harisson Ford i Calista Flockhart. Harisson Ford i Calista Flockhart. East News

Harrison Ford i Calista Flockhart

Calista Flockhart i jej mąż Harisson Ford nic nie robią sobie z dużej różnicy wieku między nimi. Tym razem to Flockhart postanowiła się nieco "postarzeć". W takich ciuchach oboje wyglądali jak pensjonariusze domu spokojnej starości!

Harrison Ford and wife Calista Flockhart dress up as geeks as they head to a Halloween party in Brentwood, CA.  Pictured: Harrison Ford and Calista FlockhartEast News

Harrison Ford and wife Calista Flockhart dress up as geeks as they head to a Halloween party in Brentwood, CA.  Pictured: Calista FlockhartEast News

Sandra Bullock. Sandra Bullock. East News

Sandra Bullock

Sandra Bullock przebrała się za kowbojkę Jessie z "Toy Story". Halloween spędzała ze swoim adoptowanym synem, Louisem.

Avril Lavigne. Avril Lavigne. East News

Avril Lavigne

Avril Lavigne wybrała strój seksownej pani marynarz. Jacyś chętni na wspólny rejs statkiem? ;)

David Hasselhoff. David Hasselhoff. East News

David Hasselhoff

Nie bardzo domyślamy się, za kogo chciał się przebrać David Hasselhoff zakładając elegancki frak, ale w jego przypadku chodziło zapewne o to, żeby wszyscy zwrócili uwagę na jego młodą i zgrabną partnerkę. Misja się powiodła.

Paris Hilton. Paris Hilton. East News

Paris Hilton

Paris Hilton przygotowania do Halloween zaczęła już w piątek - wtedy założyła sukienkę z symbolem karty, a jej chłopak, River Viiperi, przebrał się za Szalonego Kapelusznika z "Alicji w Krainie Czarów".

Alessandra Ambrosio. Alessandra Ambrosio. East News

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio założyła seksowny mundur, a całość dopełniła szpicrutą!

Christina Aguillera. Christina Aguillera. East News

Christina Aguilera

Christina Aguilera wyprawiła własną imprezę, na której eksponowała swoje krągłości. Jej chłopak, Matt Rutler, chronił jej niczym wierny giermek.

Czyje przebranie jest najlepsze?