Cristiano Ronaldo i jego fryzury na Euro 2012: Wybierz najlepszą!

Cristiano Ronaldo jest niewątpliwie najzdolniejszym piłkarzem na świecie. W parze jego talentem idzie również uroda. Sportowiec skrupulatnie dba nie tylko o formę, lecz także o wygląd - w szczególności o włosy. Zapraszamy Was do głosowania na najlepszą fryzurę Ronaldo podczas Euro 2012!

Idealnie nawet na treningu

Cristiano Ronaldo

Chyba tylko w naszym kraju Ronaldo uważany jest za impertynenta. Niestety w Polsce zbyt często  myli się jego pewność siebie z arogancją. W rzeczywistości piłkarz dba o kontakty z fanami równie mocno, co o swoją fryzurę. Po treningu w Opalenicy Ronaldo rozdawał autografy z włosami zaczesanymi do tyłu.

Gładko i na boczek

Cristiano Ronaldo

Mecz Portugalii z Niemcami nie należał do spotkań trzymających w napięciu. Znacznie więcej emocji budziły za to fryzury Cristiano. W pierwszej połowie piłkarza zagrał z włosami zaczesanymi gładko i na bok.

Niegrzeczny chłopiec

Cristiano Ronaldo

W drugiej połowie meczu z Niemcami Ronaldo wybiegł na murawę w zupełnie innym uczesaniu. Włosy były w tzw. kontrolowanym nieładzie. Nam bardzo się spodobała jego stylizacja "na niegrzecznego chłopca".

Irokez

a

Podczas meczu z Danią Ronaldo postawił na bardziej agresywną fryzurę. Piłkarz zaprezentował się z nastroszonym do góry irokezem.

Gładko i do tyłu

Cristiano Ronaldo

Cristiano na pewno będzie dobrze wspominał mecz z Holendrami. Strzelił dwa gole. Czyżby szczęście przyniosły mu jego włosy gładko zaczesane centralnie do tyłu?

Perfekcyjne wygładzenie

 Cristiano Ronaldo

Podczas pierwszego meczu ćwierćfinałów Euro 2012 wszystkie oczy były zwrócone na Cristiano. Ronaldo podczas tego spotkania miał idealnie wygładzone włosy. Nawet po jego spektakularnej główce fryzura pozostała idealna.