Byli ich fanami, później zostali PARTNERAMI [CZĘŚĆ 2]

Któż z nas nie był choć raz w życiu platonicznie zakochany w swoim idolu? Niektórzy mieli dużo szczęścia i udało im się zdobyć serce sławnego wybranka. Zobaczcie, które gwiazdy związały się ze swoimi fanami!
Monika i Robert Gawlińscy. Monika i Robert Gawlińscy. Agencja Wyborcza.pl

Robert Gawliński

Robert Gawliński rozpoczynał karierę muzyczną jako członek zespołu "Madame". To właśnie na koncercie tej grupy w 1983 roku muzyk poznał swoją przyszłą żonę Monikę. Piękna fanka zawróciła mu szybko w głowie. Jednak na kilka dni przed ślubem pary ceremonia stanęła pod znakiem zapytania. Robert trafił do szpitala z diagnozą nowotworu.

Powiedziałem Monice: Odwołajmy to wszystko, bo nie wiadomo, czy jeszcze tutaj zostanę. I chyba dopiero wtedy, w czasie tego miesiąca w szpitalu, naprawdę wydoroślałem - wspominał później muzyk w jednym z wywiadów.

Choć Monika i Robert są małżeństwem już 26 lat, w ich związku nadal iskrzy.

Szanujemy się, walczymy, kochamy, mamy podobne zainteresowania - przyznaje Gawliński.

Robert Gawli?ski  Monika Gawli?ska

Parę czekają wkrótce duże zmiany. Małżonkowie planują bowiem przeprowadzkę.

Synowie już na studiach... Zanim przenieśli się do Warszawy, ten dom tętnił życiem. Byli oni, ich znajomi, przyjaciele. Dlatego prawdopodobnie będziemy się rozstawali z tym miejscem. Kupimy jakiś mały domek, może gdzieś dalej od Warszawy, uciekniemy bardziej w las. Chociaż Radość nam się podoba. Tu się wspaniale mieszka. Ale ten dom bez chłopaków jest za duży. Co zrobić z tą przestrzenią - przyznają zgodnie.
Jan Englert i Beata Ścibakówna. Jan Englert i Beata Ścibakówna. Kapif

Jan Englert i Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna była młodziutką studentką pierwszego roku Akademii Teatralnej, gdy poznała profesora. Jana Englerta. Zrobił na niej piorunujące wrażenie. Przystojny, szarmancki i utalentowany, szybko zawrócił w głowie pięknej blondynce. Beata była od lat fanką aktora. Teraz mogła nareszcie obcować ze swoim bożyszczem. Para wzięła ślub tuż po tym, jak Ścibakówna skończyła studia. Choć w życiu prywatnym są partnerami, aktorka wyznaje, że zawodowo wciąż sporo się uczy od męża:

Jest moim najsurowszym recenzentem, ale jego uwagi zawsze mi pomagają - wyznała w "Dzień dobry TVN".

Englert Jan, Scibakowna Beata

Uczyć się od swojego idola i zdobyć jego miłość - kto by tak nie chciał?

Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Forum

Olivier Janiak i Karolina Malinowska

Olivier Janiak stawiał pierwsze kroki w zawodzie prezentera telewizyjnego, a ona święciła triumfy na wybiegu. Interesujący się modą Janiak dostał się za kulisy jednego z pokazów Arkadiusa. I tam zobaczył Karolinę.

Zakochałem się od pierwszego wejrzenia - powtarzał niejednokrotnie w późniejszych wywiadach.

  Karolina Malinowska Olivier Janiak

Od tej pory Janiak starał się bywać na pokazach, w których brała udział Karolina. Był zafascynowany modelką, doceniając nie tylko jej urodę, ale i to, jak prezentuje się na wybiegu. Na szczęście Malinowska odwzajemniła uczucie swojego nowego fana. Para jest małżeństwem już od 9 lat i wspólnie wychowuje dwoje dzieci.

Bob Geldof i Paula Yates. Bob Geldof i Paula Yates. Screen z youtube.com

Bob Geldof i Paula Yates

Irlandzki wokalista, który występował m.in. z Bono, Eltonem Johnem i Madonną, w latach 70. i 80. współtworzył grupę "The Boomtown Rats". To właśnie wtedy zakochała się w nim jedna z fanek zespołu, Paula Yates. Brytyjska prezenterka poznała swojego idola w Paryżu, na jednym z koncertów. Para pobrała się po 10 latach znajomości. Niestety, Bob i Paula byli małżeństwem zaledwie 9 lat. Yates zostawiła Geldofa dla wokalisty Michaela Hutchence'a.

paula yates, bob geldof

Jennifer Aniston, Brad Pitt. Jennifer Aniston, Brad Pitt. fot. Forum

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale zanim Brad Pitt poznał Jennifer Aniston, gwiazdor kina był jej wielkim fanem!

Podziwiał ją na ekranie i bardzo chciał poznać. Kiedyś posłał jej nawet bukiet kwiatów - wspominali znajomi aktora.

 Brad Pitt i Jennifer Aniston

W końcu, w 1998 roku, Pitt spełnił swoje marzenie i poznał swoją idolkę na jednej z imprez. Już dwa lata później para stanęła na ślubnym kobiercu. Brad i Jennifer stanowili zgraną parę, jednak ich małżeństwo nie przetrwało. Oficjalnie powodem rozstania gwiazdorskiej pary były różnice światopoglądowe. Tajemnicą poliszynela jest jednak fakt, że Pitt zostawił żonę dla Angeliny Jolie.

Sandra Bullock, Jesse James. Sandra Bullock, Jesse James. AP

Sandra Bullock i Jesse James

Okazuje się, że zanim aktorka wyszła za Jesse'a Jamesa, była jego wielką fanką! Pierwszy raz zobaczyła go na ekranie telewizyjnym w programie "Monster Garage". Bullock była pod ogromnym wrażeniem mężczyzny. Przyszli małżonkowie spotkali się na spotkaniu dla fanów, które przygotowała produkcja programu. Sandra zabrała na nie swojego 10-letniego chrześniaka. I wtedy zaiskrzyło. Szkoda, że ich związek zakończył się w atmosferze skandalu i zdrady, a Sandra musiała zobaczyć swojego wybranka w zupełnie innym świetle.

sandra bullock, jesse james

Kelly Preston i John Travolta. Kelly Preston i John Travolta. Forum

John Travolta i Kelly Preston

Kelly Preston zakochała się w Travolcie, jeszcze zanim go poznała!

Jako 16-latka zobaczyłam plakat promujący 'Grease' i wiedziałam, że on będzie mój - wyznała potem w jednym z wywiadów.

Para poznała się w 1987 roku. Już cztery lata później Kelly i John stanęli na ślubnym kobiercu w Paryżu. Wygląda na to, że Preston miała przed laty naprawdę dobre przeczucie, twierdząc, że Travolta to jej przeznaczenie. Małżonkowie przeżyli razem wiele trudnych chwil, jednak ich miłość ciągle trwa.

Actor John Travolta, center, poses with his wife Kelly Preston, left, and and his old co-star from the film "Saturday Night Fever" Karen Lynn Gorney at the premiere of "From Paris With Love" at the Ziegfeld Theatre on Thursday, Jan. 28, 2010 in New York. (AP Photo/Evan Agostini)

Ruben Studdard i Zuri McCants. Ruben Studdard i Zuri McCants. Screen z youtube.com

Ruben Studdard i Zuri McCants

Zwycięzca amerykańskiego "Idola" Ruben Studdard, poznał swoją przyszłą żonę w Atlancie. Piosenkarz podpisywał tam egzemplarze swojej płyty, a piękna Zuri McCants była jedną z przybyłych na miejsce fanek artysty. Studdard z miejsca zakochał się w atrakcyjnej kobiecie. Jej uroda uderzyła go do tego stopnia, że pobiegł za nią i zażądał, by podała mu swój numer telefonu! Zakochani pobrali się w 2008 roku.

tuben studdard, zuri mccants

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się pogłoski o ich rozstaniu. Para jest podobno w separacji, jednak na razie nie ma mowy o rozwodzie. Nie wszystko więc stracone!

Larissa Riquelme i Jonathan Fabbro. Larissa Riquelme i Jonathan Fabbro. AP/East News

Jonathan Fabbro i Larissa Riquelme

Larissa Riquelme jest bez wątpienia najseksowniejszą fanką futbolu. Paragwajska aktorka i modelka, znana z zamiłowania do piłki kopanej, jakiś czas temu zagięła parol na pomocnika klubu "Cerro Porteno", Jonathana Fabbro. Ten oczywiście nie pozostał obojętny na wdzięki pięknej Larissy.

 Larissa Riquelme kibicuj?ca Paragwajowi podczas meczu przeciw Brazylii na Copa America Paraguay's notorious soccer fan Larissa Riquelme poses for the photographers before a Copa America quarterfinal soccer match between Paraguay and Brazil  in La Plata, Argentina, Sunday July 17, 2011. (AP Photo/Felipe Dana)  SLOWA KLUCZOWE:  CopaAmerica2011

John Kennedy, Mimi Alforn. John Kennedy, Mimi Alforn. Ap/screen z youtube.com

John Kennedy i Mimi Alford

Mimi Alford dopiero niedawno wyznała, że w przeszłości przez 1,5 roku łączył ją płomienny romans z prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jak 19-letnia wówczas dziewczyna zdołała zdobyć serce głowy państwa? Najwyraźniej musiała mieć w sobie coś naprawdę wyjątkowego. Jako stażystka w Białym Domu była zafascynowana postacią Johna Kennedy'ego. Polityk był dla niej ideałem mężczyzny, a przy tym imponował jej swoją stanowczością i władzą. Kennedy odwzajemnił uczucie młodziutkiej Mimi. Para spotykała się pod osłoną nocy, a o romansie wiedzieli jedynie najbliżsi współpracownicy Johna.

Mimi Alford

Więcej o: