Gwiazdy UCIEKAJĄ z Warszawy! Kto i dokąd się przeprowadził?

Gwiazdy rezygnują z mieszkania w stolicy.
Magdalena Schejbal Magdalena Schejbal KAPIF

Magdalena Schejbal

Magdalena Schejbal urodziła się i wychowała we Wrocławiu, jednak z racji wykonywanej profesji przeniosła się do Warszawy. Spędziła w stolicy prawie 10 lat i wszystko wskazywało na to, że osiedli się tu na dobre. Jednak na planie serialu "Szpilki na Giewoncie", który nagrywany jest w Zakopanem, Schejbal poznała swojego ukochanego, Sławomira Ziębę-Drzymalskiego. Aktorka zakochała się nie tylko w przystojnym góralu, ale i w Tatrach.

Magdalena Schejbal ; odc.3

Wkrótce Magda zdecydowała się na przeprowadzkę do Zakopanego. Dziś nie wyobraża sobie powrotu na stałe do Warszawy. Wolny czas spędza ze Sławkiem i dwojgiem dzieci, Ignacym i Anielą, na długich spacerach. Świeże powietrze, piękne krajobrazy, spokój i cisza - nie ukrywamy, że chwilami zazdrościmy aktorce odpoczynku od zgiełku miasta.

Schejbal Magdalena Magda partner dziecko

Paulina Młynarska. Paulina Młynarska. Kapif

Paulina Młynarska

Dziennikarka również zapałała uczuciem do polskich gór. W maju ubiegłego roku urodzona warszawianka porzuciła stolicę na rzecz Zakopanego. To nie pierwszy raz, kiedy zdradziła rodzinne miasto ze stolicą polskich Tatr:

Mam tam dom i mieszkałam tam cały czas, gdy moja córka chodziła do podstawówki. Pracowałam tam jako reporterka radiowa - wspominała Młynarska w jednym z wywiadów.

paulina młynarska

Paulina przyznaje, że Tatry to jej miejsce na ziemi. Tu czuje kontakt z przyrodą, którą uwielbia.

Jestem bardzo proekologiczna i chce wspierać dyrekcję TPN w jej działaniach. Tak, by turyści nie zadeptali naszych największych gór - zdradziła.

domy gwiazd, paulina młynarska

Do Warszawy Młynarska zagląda raz na jakiś czas, głównie w celach służbowych. To tutaj odbywają się nagrania do programu "Kobieta Cafe", którego gospodynią jest właśnie Paulina.

Mlynarska Paulina

Tomasz Kot. Tomasz Kot. fot. Tomasz Wawer / AG

Tomasz Kot

Aktor pochodzi z Dolnego Śląska, jednak już po studiach aktorskich przeniósł się do Warszawy. Choć wciąż pracuje w stolicy, od ponad roku Kot mieszka w Kaliszu. A wszystko z miłości. Gwiazdor przeniósł się do Wielkopolski dla swojej żony, Agnieszki Olczyk, z którą wychowuje dwoje dzieci: Blankę i Leona. Sam zainteresowany tak skomentował swoją ucieczkę z Warszawy:

Moja żona często robi tu zdjęcia i oświetla spektakle. Pomysł przeprowadzki powstał, gdy dyrektor tutejszego teatru zaproponował mi udział w spektaklu. Jest mi tu dobrze. Dzięki temu jestem bliżej rodziny, mojej największej pasji i atrakcji- zdradził aktor w wywiadzie dla dwutygodnika "Gala".

  Tomasz Kot z zona

Trzeba przyznać, że przeprowadzka Kota wydaje się dobrym posunięciem. Dzięki opuszczeniu Warszawy aktor nie musi obawiać się czyhających za każdym rogiem paparazzi i pozostawać wierny swoim zasadom. Trzeba przypomnieć, że Kot bardzo dba o swoją prywatność. O jego ślubie wszyscy dowiedzieli się dopiero kilka tygodni po fakcie. Próżno też szukać w plotkarskiej prasie zdjęć z tzw. "ustawek" czy "rodzinnych" sesji aktora. A na brak ciekawych propozycji zawodowych gwiazdor nie może narzekać. Pojawia się zarówno w produkcjach kinowych, jak i serialach. Wygląda więc na to, że nie jest konieczne ciągłe przebywanie w centrum show-biznesu, jeżeli chce się robić karierę filmową.

tomasz kot

 

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska fot. KAPIF

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska nie zdecydowała się na przeprowadzkę z dala od Warszawy, jednak postanowiła wyprowadzić się poza granice samego miasta. Aktorka przez wiele lat mieszkała w jednej z kamienic na stołecznym Powiślu. Taka lokalizacja ma wiele plusów: Do ścisłego centrum zaledwie kilkanaście minut spacerkiem, niedaleko od domu - Wisła i bulwary, w okolicy mnóstwo pubów, sklepików i przyjemnych lokali. Ciągły gwar za oknem potrafi jednak zmęczyć. Zwłaszcza kogoś, kto cały dzień przebywa z ludźmi, a po powrocie do domu marzy jedynie o chwili spokoju.

Kozuchowska Malgorzata

Nie dziwi nas więc fakt, że Kożuchowska razem z mężem, Bartkiem Wróblewskim, postanowiła przenieść się w spokojniejszą okolicę. Małżonkowie zakończyli w ubiegłym roku trwającą kilka lat budowę domu i nareszcie przenieśli się do wymarzonego gniazdka. Dom w podwarszawskim Konstancinie jest otoczony pięknym ogrodem, a nieopodal rozciąga się widok na las. Prawdziwy raj!

małgorzata kożuchowska

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz. Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz. fot. KAPIF

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Mimo, że Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pracują w Warszawie, to nie wyobrażają sobie już mieszkać w stolicy. Jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu kilka lat temu przeprowadziła się do pięknego dworku w Jajkowicach. Trudno się dziwić ich decyzji. W takim szlacheckim dworku życie musi płynąć zupełnie inaczej.

Dla Nataszy Urbańskiej decyzja o przeprowadzce musiała być bardzo ciężka. Gwiazda urodziła się i wychowała bowiem w Warszawie. Okazuje się, że macierzyństwu bardzo służy duża odległość od gwaru miasta. Na miejscu pary, też byście przeprowadzili się do takiego pięknego domu? My TAK!

Doda. Doda. fot. KAPIF

Doda

Doda to kolejna gwiazda, która nie najlepiej czuje się w Warszawie. Mimo, że artystka pochodzi z Ciechanowa, to było oczywiste, że kariery tam nie zrobi. Artystka do stolicy przyjechała rozpoczynając edukację licealną. I tak zostało do dziś. Wygląda jednak na to, że Warszawa jest dla Dody za mała, a wokalistka pragnie zamieszkać w Los Angeles.

Niedawno gwiazda zniknęła na ponad miesiąc. Wraz z Błażejem Szychowskim poleciała do Stanów Zjednoczonych szukać... mieszkania. Doda od wielu lat zapowiada, że wyjedzie z Polski, bo tutaj artyści nie mają swobody działania. Być może już po wakacjach Doda na stałe wyprowadzi się do słonecznego Stanu. Czy zrobi tam karierę? Trzymamy kciuki!

Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. fot. KAPIF

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka też miała szansę wyprowadzić się z Warszawy. Gwiazda wraz z małą Alkiją i partnerem mieli okazję zamieszkać, podobnie jak Magdalena Schejbal, w... Zakopanem. Na potrzeby nowego programu "Siedem życzeń", którego emisję zaplanowano na połowę maja, aktorka musiała przeprowadzić się w góry. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu.

Kto wie, może Zakopane tak zachwyci Sikrzynecką, że ta zdecyduje się tam już pozostać na stałe? Przynajmniej tam nie będą jej śledzili fotoreporterzy, śledzący jej kolejnych modowych wpadek. A w tym, trzeba przyznać, są najlepsi.

 

Wygląda na to, że polskie gwiazdy mają dosyć szumu wokół siebie. Ucieczka zdaje się być najlepszym wyjściem. Czy na miejscu celebrytów, też ucieklibyście ze stolicy?