Kropelki, wodospady i inne wodne zjawiska przyrody, czyli kreacje polskich celebrytek

Gwiazdy inspirują się naturą.

Pląsająca kropelka: Joanna Jabłczyńska

Jablczynska Joanna Asia

Wśród polskich gwiazd od jakiegoś czasu panuje trend prezentowania morskich kreacji. Joanna Jabłczyńska, która pojawiła się na imprezie Światowego Dnia Wody zachwyciła nas swoją wyobraźnią i pomysłowością sukienki, bezpośrednio nawiązującej do tematyki celebrowanego święta. Według czytelników Plotek.pl, gwiazda przypominała pląsającą kropelkę, małą syrenkę, a także... wodospad. Zobaczcie, kto jeszcze wybrał podobne, wodne kreacje.

Wodospad z niezwykłą klasą: Dorota Gardias

Gardias Dorota

Dorota Gardias niedawno pojawiła się na imprezie w długiej sukni w intensywnym niebieskim kolorze. Prosty krój i fałdy u dołu sprawiły, że morska kreacja idealnie podkreślała urodę pięknej pogodynki. Kto jak kto, ale Gardias zna się na pogodzie i zjawiskach naturalnych. Nie dziwi nas więc wybór kreacji przypominającej wodospad.

Nieśmiała nimfa wodna: Agnieszka Cegielska

  Agnieszka Cegielska

Co tu się zadziało! Agnieszka Cegielska, inna znana pogodynka TVN, również zainspirowała się Wielką Wodą. Poza koszulą nocną widzimy tu wyraźne nawiązanie do Świtezianki.

Prawdziwa burza: Julia Kamińska

Kaminska Julia

Julia Kamińska postawiła na ciemniejszy odcień sukni. Trudno jej jednak nie umieścić w tym zestawieniu. Znana aktorka na jednym z pokazów pojawiła się w kreacji zainspirowanej burzowym niebem. Czy chciała tym samym przypomnieć wszystkim o swoim wybuchowym temperamencie?

Wiosenna kałuża: Ola Szwed

Młode aktorki również kochają wodne kolory. Ola Szwed na otwarciu butiku z butami zaprezentowała turkusową sukienkę. Wiosenna kreacja, przypomina nam... kałużę!

Górski potok: Natalia Kukulska

  Natalia Kukulska

Natalia Kukulska na jeden ze swoich koncertów założyła pastelową kreację, na którą zużyto wieeeele materiału. Smukła sylwetka piosenkarki sprawia, że sukienka przypomina nam górski potok.

Tryskająca fontanna: Edyta Herbuś

Herbus Edyta

Edyta Herbuś lubi zwracać uwagę nietypowymi kreacjami. Ona również obserwuje otaczającą ją rzeczywistość. Wprawdzie fontanna nie jest zjawiskiem przyrodniczym, ale wody jest w niej co niemiara.

Wiosenna kra: Monika Brodka

Brodka Monika

Kreacja Moniki Brodki w dwóch odcieniach niebieskiego wyraźnie przypomina rzekę po wiosennych roztopach.

Bałtyk z glonami: Agata Młynarska

agata młynarska

Agata Młynarska często odwiedza nadmorskie polskie kurorty. Spacerując po plaży musiała widzieć mnóstwo glonów charakterystycznych dla naszego morza. Krótka sukienka prezenterki, z wyłaniającymi się zielonymi elementami, to kreacja zainspirowana Bałtykiem pełnym wodorostów.

Płaszcz przeciwdeszczowy: Maciej Dowbor

Sykut Paulina, Dowbor Maciej

Również panowie docenili morskie kolory. Maciej Dowbor, prezenter Polsatu, założył kurtkę przypominającą... płaszcz przeciwdeszczowy.