Oni mają dzieci w wieku swoich partnerów!

Starsi mężczyźni, ich młode partnerki i ich dorosłe dzieci.
Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. KAPIF.PL/KAPIF

Mariusz Treliński

Związek reżysera Mariusz Trelińskiego z tancerką Edytą Herbuś trwa już około dwóch lat. Para stała się obiektem wielu plotek, głównie za sprawą różnicy wieku która ich dzieli. Treliński jest starszy od Edyty o 19 lat. Gwiazda występująca w serialu "Klan" ma bardzo dobry kontakt z Piotrem - mimo że wyglądają prawie jak rówieśnicy dzieli ich aż, lub tylko, 12 lat.

Trelinski Mariusz syn dziecko, Herbus Edyta

Trzeba przyznać, że Edyta bardzo dobrze prezentuje się pośród przystojnego ojca i syna.

Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska. Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska. FORUM/Krzysztof Jarosz

Janusz Józefowicz

W sierpniu 2008 roku Janusz Józefowicz i jego wieloletnia partnerka Natasza Urbańska wzięli upragniony ślub. Nowa żona reżysera jest tylko o 6 lat starsza od jego córki- Kamili. Absolwentka reżyserii urodziła się w 1983 roku kiedy Natasza była jeszcze dziewczynką.

kamila józefowicz

Ostatnio relacje ojca z córką zacieśniły się za sprawą wspólnego projektu - musicalu "Polita". Myślicie, że Kamila odniesie kiedyś tak samo duży sukces jak jej ojciec?

Kazimierz Marcinkiewicz. Kazimierz Marcinkiewicz. KAPiF

Kazimierz Marcinkiewicz

Kaz i Izabel przez jakiś czas byli ulubieńcami mediów. Były premier a przedtem nauczyciel rozwiódł się ze swoją żoną i poślubił poznaną w Londynie pracownicę banku. Dzielą ich 22 lata i wywołało to burzę w mediach. Najstarszy syn Kazimierza ma 26 lat. Izabela jest zatem starsza od Stanisława Marcinkiewicza zaledwie o 5 lat. Mogłaby być jego starszą siostrą. Pewnie dlatego stosunki byłego polityka i jego syna są raczej oziębłe. Na studiach Stanisław wyprowadził się od ojca, bo nie mógł znieść jego młodej partnerki.

Krzysztof Kiersznowski. Krzysztof Kiersznowski. Forum Gwiazd

Krzysztof Kiersznowski

Aktor jest po rozwodzie. Jego była żona jest Francuzką. Kiersznowski ma z nią dwoje dorosłych dzieci: 34-letniego syna Maksymiliana i 28-letnią córkę Katarzynę. Z kolei nowa partnerka aktora ma 29 lat. Mogłaby więc śmiało być jego córką. Tym bardziej, że łączy ją z o rok młodszą Katarzyną również imię.

Kiersznowski Krzysztof partnerka

Cezary Pazura. Cezary Pazura. FORUM/Krzysztof Jarosz

Cezary Pazura

Cezary był żonaty trzykrotnie. Z pierwszą żoną, Żanetą, ma córkę Anastazję, która urodziła się w 1990 roku. Bardzo przyjaźniła się z kolejną wybranką Pazury, Weroniką Marczuk. W maju 2009 roku poślubił poznaną w pociągu Edytę Zając. Córka Pazury ma aktualnie 22 lata, Edyta jest od niej starsza o rok.

  Cezary Pazura c?rka Anastazja Nastka

Andrzej Grabowski, Anita Kruszewska. Andrzej Grabowski, Anita Kruszewska. Kapif

Andrzej Grabowski

Aktor w 2009 roku stanął po raz drugi na ślubnym kobiercu. Jego nowa żona, Anita Kruszewska, ma 41 lat i śmiało mogłaby być córką 60-letniego Grabowskiego. W końcu Zuzanna Grabowska jest od nowej żony ojca młodsza tylko o 11 lat.

Grabowska Zuzanna corka, Grabowski Andrzej

Kamila i Andrzej Łapiccy. Kamila i Andrzej Łapiccy. Fot. KAPIF

Andrzej Łapicki

Ta para przebiła wszystkich. Żona Andrzeja Łapickiego, Kamila Mścichowska, jest młodsza nie tylko od jego córki, Zuzanny Łapickiej...

Olbrychska Lapicka Zuzanna

Wnuczka aktora, Weronika Łapicka, jest starsza od swojej "przyszywanej babci" o 2 lata. Jakiejkolwiek innej parze ciężko będzie wyrównać ten wynik.

Włodzimierz Matuszak, Karolina Nolbrzak. Włodzimierz Matuszak, Karolina Nolbrzak. Kapif

Włodzimierz Matuszak

Znany przede wszystkim z roli proboszcza Antoniego w serialu "Plebania" aktor stracił głowę dla koleżanki po fachu, Karoliny Nolbrzak. Pikanterii całej sprawie dodają dwie rzeczy. Po pierwsze Matuszak jest wciąż w związku małżeńskim (jego żona mieszka na stałe w Niemczech), po drugie - nowa partnerka aktora jest od niego młodsza o 34 lata! Tym samym między partnerką a córką Matuszaka, Dagmarą, różnica wieku wynosi zaledwie 8 lat.

 Karolina Nolbrzak, Włodzimierz Matuszak

Więcej o: