Górniak jest prawdziwą DIWĄ!

Edyta Górniak ze swoim chórem nie dała szans konkurencji we wczorajszej "Bitwie na głosy."
Edyta Górniak w programie Edyta Górniak w programie "Bitwa na głosy" fot. kapif

Pierwszy odcinek "Bitwy na głosy"

We wczorajszym odcinku programu pochodząca z Opola drużyna Edyty Górniak rywalizowała z warszawską ekipą sióstr Przybysz, zespołem z Olecka pod wodzą Janusza Panasewicza i poznańskim składem rapera Mezo. Stawką programu była nietykalność w trzeciej odsłonie "Bitwy". Edyta nie wyglądała jednak na zestresowaną. W długiej, luźnej sukience wyglądała czarująco.

Gorniak Edyta

Edyta Górniak w programie Edyta Górniak w programie "Bitwa na głosy" fot. TVP

Ryzyko i zwycięstwo

Górniak podjęła duże ryzyko, wybierając piosenkę dla swojego chóru. Wolny utwór "Ticket to the moon" zespołu Electric Light Orchestra musiał zmierzyć się z o wiele bardziej dynamicznymi wykonaniami konkurencji. Siostry Przybysz postawiły na "Szał" Edyty Bartosiewicz, a Mezo na "Wavin' flag" K'naana. Panasiewicz wybrał jeszcze szybszą "Material girl" Madonny.

edyta górniak, bitwa na głosy

Górniak poprowadziła jednak swój chór doskonale. Po występie była wyraźnie zadowolona z występu swoich podopiecznych z Opola. Ryzyko się opłaciło.

edyta górniak, bitwa na głosy

Jury również było zachwycone. Sonia Bohosiewicz i Alicja Węgorzewska zaniemówiły. Zbigniew Zamachowski był urzeczony najmłodszą uczestniczką programu, 13-letnią Hanią. Widzowie "Bitwy" potwierdzili w głosowaniu zwycięstwo zespołu Edyty.

Zobaczcie sami, jak wystąpiła szesnastka z Opola:

Edyta Górniak na scenie Viva Comet 2012 Edyta Górniak na scenie Viva Comet 2012 fot. kapif

Viva Comet 2012

Edyta Górniak ma ostatnio świetną passę. Podczas niedawnej gali Viva Comet 2012 wspaniale prezentowała się na czerwonym dywanie.

Gorniak Edyta

Dała też świetny, energetyczny występ na scenie. Wyglądała i brzmiała jak prawdziwa diwa!

Gorniak Edyta

Edyta Górniak - promocja nowej płyty Edyta Górniak - promocja nowej płyty fot. kapif

Nowa płyta

Podczas premiery swojej nowej płyty w Walentynki Górniak wyglądała kwitnąco. Ostatnie bardzo udane występy piosenkarki świetnie zapowiadają zbliżającą się trasę koncertową, promującą szósty krążek w karierze 39-letniej gwiazdy.

edyta górniak