Górniak jest prawdziwą DIWĄ!

Edyta Górniak ze swoim chórem nie dała szans konkurencji we wczorajszej 'Bitwie na głosy.'
Edyta Górniak w programie Edyta Górniak w programie "Bitwa na głosy" fot. kapif

Pierwszy odcinek "Bitwy na głosy"

We wczorajszym odcinku programu pochodząca z Opola drużyna Edyty Górniak rywalizowała z warszawską ekipą sióstr Przybysz, zespołem z Olecka pod wodzą Janusza Panasewicza i poznańskim składem rapera Mezo. Stawką programu była nietykalność w trzeciej odsłonie "Bitwy". Edyta nie wyglądała jednak na zestresowaną. W długiej, luźnej sukience wyglądała czarująco.

Gorniak Edyta

Edyta Górniak w programie Edyta Górniak w programie "Bitwa na głosy" fot. TVP

Ryzyko i zwycięstwo

Górniak podjęła duże ryzyko, wybierając piosenkę dla swojego chóru. Wolny utwór "Ticket to the moon" zespołu Electric Light Orchestra musiał zmierzyć się z o wiele bardziej dynamicznymi wykonaniami konkurencji. Siostry Przybysz postawiły na "Szał" Edyty Bartosiewicz, a Mezo na "Wavin' flag" K'naana. Panasiewicz wybrał jeszcze szybszą "Material girl" Madonny.

edyta górniak, bitwa na głosy

Górniak poprowadziła jednak swój chór doskonale. Po występie była wyraźnie zadowolona z występu swoich podopiecznych z Opola. Ryzyko się opłaciło.

edyta górniak, bitwa na głosy

Jury również było zachwycone. Sonia Bohosiewicz i Alicja Węgorzewska zaniemówiły. Zbigniew Zamachowski był urzeczony najmłodszą uczestniczką programu, 13-letnią Hanią. Widzowie "Bitwy" potwierdzili w głosowaniu zwycięstwo zespołu Edyty.

Zobaczcie sami, jak wystąpiła szesnastka z Opola:

Edyta Górniak na scenie Viva Comet 2012 Edyta Górniak na scenie Viva Comet 2012 fot. kapif

Viva Comet 2012

Edyta Górniak ma ostatnio świetną passę. Podczas niedawnej gali Viva Comet 2012 wspaniale prezentowała się na czerwonym dywanie.

Gorniak Edyta

Dała też świetny, energetyczny występ na scenie. Wyglądała i brzmiała jak prawdziwa diwa!

Gorniak Edyta

Edyta Górniak - promocja nowej płyty Edyta Górniak - promocja nowej płyty fot. kapif

Nowa płyta

Podczas premiery swojej nowej płyty w Walentynki Górniak wyglądała kwitnąco. Ostatnie bardzo udane występy piosenkarki świetnie zapowiadają zbliżającą się trasę koncertową, promującą szósty krążek w karierze 39-letniej gwiazdy.

edyta górniak

Więcej o:
Komentarze (31)
Górniak jest prawdziwą DIWĄ!
Zaloguj się
 • zgredek1

  Oceniono 17 razy 15

  Edyta, wiadomo Diva jest tylko jedna. Najpiękniejsza kobieta o najpiękniejszym glosie.

 • alexa81

  Oceniono 16 razy 12

  jest genialną wokalistką, ale to co robi ze swoją twarzą to jest dramat...

 • lunarosa

  Oceniono 7 razy 7

  Nie można jej odmówić talentu, gdyby tylko potrafiła go dobrze wykorzystać , ale ona skupiła się niestety na psuciu swojej urody, nagrywaniu słabych kawałków i ostentacyjnym wyrażaniu uczuć. Niepotrzebnie też wdawała się w pyskówki z Dodą, chciała na tym zyskać, a tylko zniżyła się do poziomu Rabczewskiej. Przez swoje nieprzemyślane wypowiedzi pokazała ludziom, że jest niedojrzała i rozchwiana emocjonalnie. Zamiast ją podziwiać, ludzie się z niej śmieją. Szkoda.

 • remek

  Oceniono 17 razy 7

  Na pewno jedyna na polskim rynku piosenkarka, która mogłaby diwą być, ale nie jest, bo brakuje jej na to pod kopułą. Ten feler przeszkodziłj skutecznie w wielkiej karierze, a biorąc udział w programie akuratnym dla sióstr Przybysz, udowadnia, że od bycia diwą tylko się oddala. Beznadziejna decyzja, która ustawia Edzie w rzędzie tych, które chcą istnieć na siłę, czyli rzędzie najgorszych.

 • aldonathebest

  Oceniono 10 razy 6

  Motłoch z plotka nie pojął jeszcze formuły programu Bitwy na Głosy. Tu nie chodzi o bycie divą czy sriwą: tu się kompleksowo, w grupie młodych, zdolnych ludzi walczy o kasę, którą w całości przekazuje na jakiś szczytny cel regionu, z którego pochodzą gwiazdy i ich uczniowie. Edyta jest Mega gwiazdą tego programu i kibicuję jej najbardziej. Jak widać po pierwszym odcinku widzowie też jej kibicują. Sto razy wolę oglądać program BNG, który ma jakąś misję społeczną, niż promujący tylko kupowatych, zdegenerowanych jurorów (oprócz Tatiany) X Faktor jakim jest Mozil czy Wojewódzki.

 • limo

  Oceniono 7 razy 5

  figura ok

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 15 razy 5

  Niesamowity talent w niesamowity sposób zmarnowany. U Górniak "bycie divą" sprowadza się do odcinania kuponów.
  Zacytuję lunarosa, bo ładnie podsumowała: "Przez swoje nieprzemyślane wypowiedzi pokazała ludziom, że jest niedojrzała i rozchwiana emocjonalnie. Zamiast ją podziwiać, ludzie się z niej śmieją. Szkoda."

 • maria10344

  Oceniono 15 razy 5

  No ładna mi diwa,która występywa w szajsowatym programie.Co nagra to kit.Chyba pudel zjadł jedną literkę "z".

 • dziecko.neo

  Oceniono 7 razy 3

  Oczywiście wyjdę na ostatniego wieśniaka, ale NAPRAWDĘ nie mam pojęcia co to jest "Bitwa na głosy".
  TV, radio, net, impreza w jakimś konkretnym mieście?
  Co to jest? Wypada to znać i bywać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX