Oni rzadko pokazują się z partnerami

Niektóre gwiazdy nie lubią bywać na salonach w towarzystwie partnerów życiowych.
Jan Wieczorkowski z żoną Urszulą. Jan Wieczorkowski z żoną Urszulą. Kapif

Jan Wieczorkowski

Na imprezie ramówkowej Polsatu wszystkie oczy były zwrócone w stronę Jana Wieczorkowskiego. A właściwie - jego pięknej żony Urszuli. Do tej pory aktor ukrywał swoją lepszą połowę. Zupełnie nie rozumiemy, dlaczego - taka kobieta u boku to prawdziwy skarb.

Wieczorkowski Jan, Kaczmarczyk Ula Urszula Wieczorkowska zona

Widać, że małżonkowie są w sobie bardzo zakochani. Wieczorkowski donosił ukochanej drinki, a ona, wpatrzona w niego jak w obrazek, odwdzięczała się promiennym uśmiechem.

jan wieczorkowski, żona jana wieczorkowskiego

Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski. Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski. Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Choć Małgorzata Kożuchowska jest mężatką od 3,5 roku, nieczęsto mamy okazję zobaczyć ją w towarzystwie męża. Aktorka strzeże swojej prywatności. Wyjątkowo, razem z ukochanym Bartkiem, pojawiła się na gali "Srebrne Jabłka".

małgorzata kożuchowska, bartłomiej wróblewski, srebrne jabłka 2012, małgorzata kożuchowska z mężem

Kozuchowska Malgorzata, Wroblewski Bartlomiej

Danuta Stenka z mężem. Danuta Stenka z mężem. Kapif

Danuta Stenka

Danuta Stenka również należy do grona aktorek, które starają się oddzielać życie zawodowe od prywatnego. Piękna 50-latka rzadko pokazuje się na salonach z mężem. Jeżeli już pojawia się w towarzystwie Janusza Grzelaka, to oznacza, że impreza jest naprawdę ważna.

Tak było w przypadku premiery filmu "Róża". Na czerwonym dywanie Stenka pozowała z mężem.

Stenka Danuta maz

Lesław Żurek z żoną. Lesław Żurek z żoną. KAPIF.PL/KAPIF

Lesław Żurek

Odnoszący coraz większe sukcesy Lesław Żurek cieszy się szczególną sympatią wśród damskiej części publiczności. Niestety, przystojny aktor jest już zajęty. Choć na co dzień nie pokazuje się na imprezach z żoną, czasami robi wyjątek i zabiera ukochaną Kasię na premiery filmowe. Żurek pojawił się z żoną po raz pierwszy na premierze filmu "Popatrz na mnie".

lesław żurek

Katarzyna Glinka z mężem. Katarzyna Glinka z mężem. KAPIF.PL/KAPIF

Katarzyna Glinka

Świeżo upieczona mama często bywa na tzw. branżowych imprezach, jednak widok Glinki w towarzystwie męża to prawdziwa rzadkość. Para rzadko pojawia się wspólnie na bankietach. A szkoda, bo przyjemnie się na nich patrzy.

kasia glinka z mężem

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki. Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki. FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Sylwia Gliwa

Znana z roli Moniki w serialu "Na Wspólnej" aktorka jest stałą bywalczynią warszawskich salonów. Choć jest mężatką, zazwyczaj pokazuje się na czerwonym dywanie w pojedynkę. Gliwa zrobiła wyjątek dla Macieja Zienia - na jego pokazie pojawiła się razem z mężem.

Maciej Stuhr z żoną. Maciej Stuhr z żoną. Kapif

Maciej Stuhr

Żona Macieja Stuhra nie ma czasu na bankiety. Jest zajęta wychowywaniem 12-letniej córki Matyldy i studiowaniem kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktor postanowił jednak zabrać swoją piękną żonę na ubiegłoroczny Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. Samanta skradła show wszystkim wystrojonym aktorkom, które pojawiły się na gali. Wyglądała rewelacyjnie. Apelujemy do Macieja: Prosimy o częstsze pokazywanie się w towarzystwie partnerki!

Karol i Irena Strasburgerowie. Karol i Irena Strasburgerowie. KAPiF

Karol Strasburger

Kultowy prowadzący "Familiady" po wielu latach funkcjonowania w show-biznesie postanowił pokazać światu swoja małżonkę. Irena Strasburger zrobiła prawdziwą furorę na gali "Luksusowa marka roku". W mediach szeroko komentowano jej - delikatnie mówiąc - dziwaczny strój.