Razem w życiu, razem w SERIALU

Są ze sobą w domu i na planie. Która para jest najsympatyczniejsza? Zagłosuj w sondzie!
Magdalena Lamparska i Paweł Tomaszewski. Magdalena Lamparska i Paweł Tomaszewski. Kapif

Magdalena Lamparska i Paweł Tomaszewski

Dorosły człowiek dużą część swojego życia spędza w pracy. Nic więc dziwnego, że realizując zawodowe obowiązki często spotyka miłość swojego życia. W show-biznesie jest tak samo. Aktorzy mają okazję poznać się dobrze w czasie długich godzin spędzonych na planie.Tak było w przypadku Magdaleny Lamparskiej i Pawła Tomaszewskiego. Młodzi partnerzy poznali się na planie polsatowskiego serialu "Hotel 52". Oboje grają pracowników Natalii.

magdalena lamparska

paweł tomaszewski, kaja paschalska

Zanim się poznali, na warszawskich salonach plotkowano, że Lamparska spotyka się z Tomaszem Karolakiem. Nawet jeżeli to była prawda, dziś Magda z pewnością zakończyła ten rozdział w życiu.

NZ. Magdalena Boczarska, Magdalena Lamparska, Justyna Pawlak, Tomasz Karolak, Alan Andersz   Prezentacja nowej serii serialu TVN "39 i pol", Wa-wa, 23.02.2009,   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Kilka dni temu na konferencji "Hotelu 52" Lamparska i Tomaszewski byli nierozłączni. Widać, że są w sobie naprawdę zakochani.

nn , Lamparska Magda Magdalena

Czasami losy aktorskich par toczą się też w odwrotnej kolejności - najpierw wspólne życie, a dopiero potem role w tym samym serialu. Zobaczcie, kto jeszcze spotyka lub spotykał swoją drugą połówkę na planie.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. TVN

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Ci państwo podobnie jak Lamparska i Tomaszewski zakochali się w sobie na planie serialu. Oboje zagrali główne role w hicie TVN "Kasia i Tomek".

joanna brodzik, paweł wilczak

Po zakończeniu zdjęć nie chcieli się już rozstawać. Para ma 5-letnie bliźnięta i tworzy zgraną rodzinę. Ostatnio krążą nawet pogłoski, że być może znowu czeka ich wspólny udział w serialu. Najpopularniejsza polska scenarzystka Ilona Łepkowska skomentowała te rewelacje:

Twierdzę, że jest to bardzo dobry pomysł. A przy tym Joasia i Paweł są bardzo dobrymi, popularnymi, lubianymi i budzącymi sympatię aktorami - powiedziała w jednym z wywiadów.

paweł wilczak, joanna brodzik

Maja Hirsch i Jacek Braciak. Maja Hirsch i Jacek Braciak. Kapif

Maja Hirsch i Jacek Braciak

Para jest razem już od kilku lat. Aktorzy wspólnie wychowują córeczkę Marysię.

  Jacek Braciak c?rka dziecko Maja Hirsch rodzina

Hirsch i Braciak wystąpili też razem w "BrzydUli". Ona grała piękną i bezwzględną narzeczoną Marka, Paulinę Febo a on - ucharakteryzowany nie do poznania - ekscentrycznego projektanta Pshemko.

jacek braciak, maja hirsch, brzydula

maja hirsch, jacek braciak, filip bobek

Para wielokrotnie występowała we wspólnych scenach, jednak zachowywała się bardzo profesjonalnie. Nikt nie odgadłby, że tych dwoje jest w sobie szaleńczo zakochanych.

Ilona Wrońska i Leszek Lichota. Ilona Wrońska i Leszek Lichota. Kapif

Ilona Wrońska i Leszek Lichota

Ilona i Leszek występowali razem przez kilka lat w serialu "Na wspólnej". Lichota grał marnotrawnego syna Ziębów, Grześka. Wrońska do dziś wciela się w postać Kingi Brzozowskiej.

ilona wrońska, na wspólnej, kinga brzozowska

Leszek Lichota, Bożena Dykiel, na wspólnej

Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktorzy są razem w życiu prywatnym. Mają nawet dwoje dzieci: 6-letnią Nataszę i 4-letniego Kajetana.

Wronska Ilona, Lichota Leszek

Scenarzyści wymyślili kiedyś wątek, w którym między Kingą a Grześkiem zaiskrzyło. Bohaterka miała wtedy problemy ze swoim mężem, Michałem. Na ekranie widać było chemię między aktorami.

leszek lichota, ilona wrońska

Beata Ścibakówna i Jan Englert. Beata Ścibakówna i Jan Englert. Kapif

Beata Ścibakówna i Jan Englert

Historia ich miłości brzmi jak wyjęta z powieści. 20 lat temu młodziutka studentka Akademii Teatralnej zakochała się w swoim wykładowcy. Z czasem okazało się, że z wzajemnością. Wzięli ślub, są razem do dziś i wspólnie wychowują córkę Helenkę.

beata ścibakówna, jan englert

Scibakowna Beata, corka Helenka Englert, dziecko

Ostatnio zagrali razem w serialu! Beata wystąpiła w jednym z odcinków "Układu warszawskiego", w którym w jedną z głównych postaci wcielał się jej mąż.

beata ścibakówna, jan englert, znane pary

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski. Anna Dereszowska i Piotr Grabowski. Kapif

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski

Poznali się na planie "Tajemnicy twierdzy szyfrów". To właśnie w przerwach między ujęciami narodziło się prawdziwe uczucie. Aktorzy zostali wkrótce parą.

anna dereszowska

piotr grabowski

Ich związek był ostro krytykowany. Dla Dereszowskiej Piotr porzucił żonę i dwójkę dzieci. Para spokojnie poczekała, aż wyciszą się emocje komentatorów. Kilka miesięcy po całej aferze Grabowski wyznał w jednym z wywiadów:

Ania ma niezwykłą jasność i radość życia, a ja dzięki niej na nowo odnajduję ją w sobie. Odmieniła mnie.

Grabowski Piotr, Dereszowska Anna

Dziś są szczęśliwymi rodzicami 3-letniej Leny. I tworzą udaną, przyjemną dla oka rodzinę.

anna dereszowska, piotr grabowski

A niedługo znowu będziemy ich mogli oglądać na ekranach telewizorów. Anna i Piotr zagrali razem w nowej produkcji TVP o tytule "Siła wyższa", która ma zastąpić emitowane do tej pory "Ranczo". Wcielili się w zakochaną parę, więc nie powinni raczej mieć problemów z odegraniem swoich ról!

Dereszowska Anna, Grabowski Piotr

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Kapif

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Ich uczucie również wywołało wiele komentarzy w plotkarskiej prasie. Arciuch i Kasprzykowski poznali się na planie serialu komediowego "Halo, Hans". Między tą dwójką szybko zaiskrzyło.

tamara arciuch, bartek kasprzykowski

Problem polegał na tym, że Arciuch była mężatką i miała z Bernardem Szycem dziecko. Serce wygrało jednak z rozumem i Tamara rozwiodła się z mężem, rozpoczynając nowe życie u boku Kasprzykowskiego.

tamara arciuch, bartek kasprzykowski

3 lata temu aktorzy zostali rodzicami. Arciuch urodziła drugiego synka- Michała.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Kapif

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

Choć aktualnie drogi ich bohaterów w "Pierwszej miłości" nieco się rozeszły, my wierzymy, że Marysia i Paweł będą jeszcze razem! Tak jak Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, odtwórcy głównych ról w serialu.

aneta zając, mikołaj krawczyk

aneta zając, mikołaj krawczyk

Zając i Krawczyk są razem od wielu lat. Nie zalegalizowali związku co nie przeszkadza im w szczęśliwym życiu... we czwórkę. Aktorzy wspólnie wychowują roczne bliźnięta.

Zajac Aneta, Krawczyk Mikolaj

Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski. Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski. Kapif

Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski

Aktorzy ze śmiechem przyznają, że w ich przypadku doszło do miłości od pierwszego wejrzenia... ale tylko w przypadku Piotra. Pręgowski zakochał się w swojej przyszłej żonie już w czasie egzaminów do szkoły teatralnej. Kuryło odwzajemniła uczucie później.

 Piotr Pr?gowski zona Ewa Kury?o

Od  lat tworzą zgrany duet. Harmonii w ich związku nie zburzyła też wspólna praca na planie bijącego rekordy popularności "Rancza". Ewa wciela się w postać uwielbiającej wójta dyrektorki szkoły a Piotr gra jednego ze stałych bywalców ławeczki pod sklepem, Pietrka.

ewa kuryło, piotr pręgowski

Michał Lesień i Andżelika Piechowiak. Michał Lesień i Andżelika Piechowiak. Kapif

Andżelika Piechowiak i Michał Lesień

Na koniec para, która mimo długoletniego stażu postanowiła się rozstać. Andżelika Piechowiak i Michał Lesień byli razem 7 lat. Poznali się na planie sitcomu "Lokatorzy".Później występowali jednocześnie w serialu "M jak miłość".

andżelika piechowiak, michał lesień

Andżelika i Michał byli uważani za wzorową parę. Sprawiali wrażenie niezmiennie zakochanych i szczęśliwych. Niestety, od jakiegoś czasu między nimi zaczęło się nie układać. Podobno przyczyną były wyskoki Lesienia. Piechowiak zdecydowała się na rozstanie po głośnej aferze z udziałem partnera. Lesień był jednym z aktorów, którzy po pijaku wdali się w utarczkę słowną z policjantami. Na dodatek mieli przy sobie narkotyki. Dziś każde z nich poszło w swoją stronę. Piechowiak spotyka się z Rafałem Olejniczakiem z Radia Zet, Lesień również jest widywany w damskim towarzystwie. A taka z nich była ładna para...

 Micha? Lesie?, And?elika Piechowiak