Jest najbardziej pożądaną kobietą na świecie! I jakie ma piersi!

Poznajcie piękną Kolumbijkę.
Sofia Vergara. Sofia Vergara. AP

Najbardziej pożądana gwiazda na świecie

W rankingu najbardziej pożądanych kobiet świata, przygotowanym przez portal "Ask men" zdystansowała rywalki i wygrała sporą przewagą głosów. Sofia Vergara, bo o niej mowa, wyprzedziła takie sławy jak Scarlett Johansson  czy Rihanna. Kim jest seksowna Sofia?

Sofia Vergara. Sofia Vergara. Mat. promocyjne

Popularność

Vergara urodziła się w Barranquilli w północnej Kolumbii w 1972 roku. Pracowała jako modelka i aktorka. Sławę przyniosła jej rola Glorii w emitowanym na antenie amerykańskiego kanału ABC serialu "Modern Family". O swojej roli w wywiadzie dla Fox TV Vergara mówiła:

Uwielbiam ją! Kiedy scenarzyści mnie poznali, próbowali upodobnić Glorię do mnie, do mojej osobowości, do mojego życia. Ja też mam syna i jestem imigrantką. Mój syn jest starszy - ma 18 lat, nie dziesięć. Ja jestem Kolumbijką, Gloria też. Dlatego granie jej to świetna zabawa.

modern family,sofia vergara

Sofia Vergara. Sofia Vergara. AP

Początki kariery

Ale Latynoska już wcześniej próbowała swoich sił w show-biznesie. Jako 17-latka pracowała jako modelka. Z tego okresu pochodzi reklama Pepsi z Sofią w roli głównej. Vergara była wtedy blondynką. Prawda, że zachwycającą?

Po latach gwiazda ponownie reklamuje Pepsi:

 

Sofia brała też udział w sesjach zdjęciowych, na których prezentowała swoje niewątpliwe wdzięki.

sofia vergara

sofia vergara

Sofia Vergara. Sofia Vergara. Gloria Pritchett

Przygoda z TV

Vergara miała też romans z telewizją. Pracowała w kolumbijskiej Univision. Współprowadziła program "A que no te atreves".  Seksowna Sofia godziła tę pracę z wciąż rozwijającą się karierą modelki. Widzowie polubili piękną prezenterkę. Trudno oderwać od niej oczy...

sofia vergara

sofia vergara

Sofia Vergara. Sofia Vergara. East News

Seksapil w 100%

Piersi Sofii są niewątpliwie jej ogromnym atutem (a nawet dwoma). Wcale nie dziwimy się temu, że w czasach, kiedy pracowała jako prezenterka jej rozmówcy nie mogli skupić się na swojej wypowiedzi...

sofia vergara

Co ciekawe, z piersiami Latynoski związana jest pewna zabawna historia z jej życia. Przed rozpoczęciem kariery w show-biznesie Sofia studiowała stomatologię.

Moje piersi w rozmiarze 80 DD skutecznie odciągnęły mnie od medycyny. To dzięki nim zostałam zaproszona do pierwszej sesji zdjęciowej. Gdyby nie mój biust, pewnie nigdy nie zostałabym odkryta i dziś pracowałabym jako dentystka - zdradziła Sofia w jednym z wywiadów.

sofia vergara

sofia vergara

 

Aktorka dodała też, że jako nastolatka nie znosiła swojego ogromnego biustu. Dziś już się do niego przyzwyczaiła, choć czasami żali się na pewne niedogodności, jakie musi znosić z jego powodu:

Naprawdę jest mi ciężko znaleźć ubrania w swoim rozmiarze. Na dodatek cokolwiek nie założę, wyglądam jak striptizerka - mówi gwiazda.

Absolutnie nie zgadzamy się z tym ostatnim zdaniem. Według nas Sofia ma klasę i potrafi ubrać się odpowiednio do swojej figury. Jej piersi są zresztą nieodłącznym atrybutem granej przez Vergarę postaci w "Modern family".

Sofia Vergara. Sofia Vergara. AP

Piersiorzędny look!

Aktorka potrafi wykorzystać swój seksapil! Eksponuje swoje piersi zakładając obcisłe, wydekoltowane sukienki. Co ciekawe, sama projektuje bieliznę dla pań o kobiecych kształtach. Vergara zupełnie nie wygląda na 40 lat!

sofia vergara

Sofia Vergara

Actress Sofia Vergara arrives at the ELLE Women in Television dinner in West Hollywood, Calif. on Thursday, Jan. 27, 2011. (AP Photo/Dan Steinberg)

Sofia Vergara. Sofia Vergara. Mat. promocyjne

Mistrzyni stylu

Dzięki olbrzymiej popularności, jaką aktorka zdobyła w USA dzięki udziałowi w "Modern Family", Sofia na stałe zagościła w amerykańskim show-biznesie. Jest zapraszana na liczne premiery i bankiety. Na ceremonii rozdania Złotych Globów Vergara zachwycała swoją kreacją.

sofia vergara

Choć nie dostała żadnej statuetki, zapewniła sobie zainteresowanie fotoreporterów. Trzeba przyznać, że gwiazda zna się na modzie. Każda jej kreacja jest przemyślana i perfekcyjnie komponuje się z dodatkami.

Sofia Vergara

sofia vergara

Sofia Vergara. Sofia Vergara. AP

Rodzina na pierwszym planie

Latynoska piękność jest rozwódką. Z małżeństwa z Joe Gonzalezem, które przetrwało zaledwie 2 lata, ma syna - Manola. Chłopak wystąpił nawet razem ze znaną mamą w kampanii promującej picie mleka.

In this undated publicity image released by "got milk?"campaign, actress Sofia Vergara, left, poses with her son Manolo for the latest ?got milk?? campaign in Los Angeles.  (AP Photo/?got milk?? campaign)

Vergara mieszka wraz z synem w Los Angeles. Jest osobą ceniącą wartości rodzinne. Bardzo często kontaktuje się z rodzicami i rodzeństwem, a syna kocha nad życie. Choć czasami chadza na randki, nie ma oficjalnego partnera.

Czyżby piękność nie spotykała właściwych mężczyzn? Powodzenia nie brakuje jej przecież na pewno.