Koniec Horodyńskiej i Malinowskiej. Ich NAJMOCNIEJSZE POJAZDY na pożegnanie!

Jak przeginały?
Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska. Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska. KAPIF

Koniec duetu

Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska do niedawna tworzyły nierozerwalny, modowy duet. Niegdyś bezlitośnie oceniały kreacje celebrytów a teraz same nie kryją do wzajemnej niechęci. Malinowska na swoim profilu na Facebooku napisała:

Moi kochani aktualna rubryka w Party jest moją ostatnią. Definitywnie zakończyłam tym samym współpracę z Joanną Horodyńską, proszę nie łączyć nas jako duet ani zawodowo ani prywatnie. Dziękuję redakcji za możliwość pracy dla fajnego tytułu przez ostatnie trzy lata, ale wystarczy.

To co się dzieje w internecie oraz z niektórymi osobami zajmującymi się modą jest delikatnie mówiąc mało smaczne. Przepraszam wszystkich którzy poczuli się dotknięci moją oceną ich strojów. Mam dość czytania tytułów Malinowska poniża... Bo to nie jest prawda, a z pewnością nie było celem. Na szczęście Prada i prawda jeszcze mi się nie mylą.

O co tak naprawdę poszło? Nasz informator mówi:

W pewnym momencie zaczęły się rozjeżdżać ich interesy. Malinowską wkurzało to, że Horodyńska jako nazwisko funkcjonuje samodzielnie w show-biznesie a ona sama jest przedstawiana jako żona Oliviera Janiaka albo kojarzona z "Maximusem" w Nadarzynie. One już od dawna się kłóciły. Horodyńska jest lepsza, czego nie da się ukryć. Kiedy Malinowska była w ciąży rozważano, by Horodyńska na stałę prowadziła program z gościem zamiast Malinowskiej.

Panie raczej szybko razem nie wystąpią. Przypominamy więc wam ich najmocniejsze komentarze.

Joanna Horodyńska i Ramona Rey. Joanna Horodyńska i Ramona Rey. KAPIF

Ramona Rey

O stylizacji Ramony Rey z pokazu Macieja Zienia stylistki napisały w magazynie "Party":

Widzę dwa rozwiązania: albo Ramona zapomniała się ubrać, jak należy, albo wszystko wydała na buty i na sukienkę jej nie starczyło - pisze Karolina Malinowska. Jestem zniesmaczona, że świecenie pośladkami stało się u nas normą.
To się nie mieści w granicach dobrego smaku, a prezentuje się jak badyl na pomidory, na którym zawisł  kawałek plastikowej torby - dodaje Horodyńska, która nie chce pozostać za Malinowską w tyle z ciętymi ripostami. Odstrasza zwierzynę i to zdecydowanie. Poszarpanie i negliż ujarzmione kiczem.
Karolina Korwin-Piotrowska, Joanna Horodyńska, Karolina Malinowska Karolina Korwin-Piotrowska, Joanna Horodyńska, Karolina Malinowska KAPIF

Karolina Korwin-Piotrowska

W swojej rubryczce w "Party" stylistki ostro skrytykowały też styl Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Horodyńska:

Raz jest okutanym w skórę mutantem, a raz rock'n'rollowym włóczykijem. Przez mój gust nie przechodzi ani pani Karolina z przeszłości, ani z teraźniejszości. Zostaje jeszcze przyszłość. Poczekam.

Malinowska:

Karolina wbrew swoim wyobrażeniom znajduje się na modowej równi pochyłej  i nikt tu nie pomoże.
Doda i Karolina Malinowska. Doda i Karolina Malinowska. KAPIF

Doda

Malinowska skrytykowała w magazynie "Party" strój Dody z imprezy Maxima.

Strasznie! Sukienka nadaje się tylko do jazdy figurowej na łyżwach, a nie na salony. Doda wygląda wulgarnie i wcale nie seksownie, a tanio. Nie wiem, co się stało z tą dziewczyną...

Natalia Kukulska

Oberwało się też Natalii Kukulskiej za jej kreację na rozdaniu Fryderyków. W magazynie "Party" modowe wyrocznie napisały:

Czy to dinozaur? Nie! Zielona żabka? Nie! To Natalia Kukulska w wyjątkowo nietrafionej kreacji. Skąd ona to w ogóle wzięła? Ohydny groszkowy worek wykonany z obrzydliwego materiału ukrywa figurę Natalii i zdecydowanie nie dodaje jej wdzięku.

Joanna Horodyńska była bardziej konkretna:

Kolor, nawet jeśli należy do barw obowiązujących w tym sezonie i przyszłym, nie wpłynął korzystnie na urodę Natalii. Dobrze, że mamy koralowe szpilki, bo inaczej przepis na tę stylizację byłby całkiem nieudany...
Anna Samusionek Anna Samusionek KAPIF.PL/KAPIF

Anna Samusionek

W rubryce Malinowskiej i Horodyńskiej w magazynie "Party" oberwało się też Annie Samusionek.

Wyprzedaż paskowych spadochronów się zaczęła, nie za wcześnie? Choć sukienka jest piękna, na Ani Samusionek kompletnie się nie sprawdziła. Bohaterka utopiła się nam w morzu pasków!

Karolina wtóruje koleżance:

Nie ten typ urody, nie ta figura, ale przede wszystkim nie ta okazja. Na spacer w kurorcie proszę, ale na pokaz mody??? Ja skupię na detalu. Torebka... Tak, tak, widzimy, że to Vivienne Westwood, ale fotoreporterom nic to nie mówi, pani Anno, już można schować blaszkę z logo...ugh. Nie cierpię tego.

Joanna kontynuuje szyderczo:

A ja zauważyłam tu, chyba z nudów, spójność nad spójnościami. Czerwone usta, pasek łączący linię bieli z paskami na sukience i paznokcie u stóp. Chyba wygrałam mercedesa ze zdrapki. Trzy trafione!

Karolina mówi dalej:

Gratulacje. Zastanawia mnie jeszcze jedna powtarzalność w przypadku Anny. Co ją pochwalimy, to musimy zganić. Ona chyba sobie z nami pogrywa w modową ruletkę...
Agnieszka Włodarczyk. Agnieszka Włodarczyk. KAPIF.PL/KAPIF

Agnieszka Włodarczyk

W magazynie "Party" bardzo mocno oberwało się również Agnieszce Włodarczyk.

Na Boga! Czy to Ania z Zielonego Wzgórza po latach? Nie pomiń róży dopiętej przy kołnierzyku... bo ci nie wybaczę! Kwiaty modne.

Karolina Malinowska:

Jestem załamana... Co to ma być? Pensjonarka Twoich marzeń? OK, zacznę od tej róży... Jest kompletnie od czapy. Straszy tu wszystko, sukienka może się śnić po nocach, ale najgorsza jest fryzura. Kok, król koków!!! Natapirowany, aby nikt nie miał wątpliwości kto tu rządzi.

Joanna się rozkręciła:

Sądzę, że do spółki z kokiem trzeba dodać opaleniznę. Agnieszka na nowy sezon zakupiła nowe solarium. Grzeje chyba na podwójnej mocy, bo nasza bohaterka zbliża się kolorem skóry do sukienki. Skarpetki z sandałami, choć jeszcze obecne w modzie, tu się absolutnie nie sprawdziły.

Karolina ubolewa:

Tak chciałabym napisać coś dobrego, ale nie mogę. Skąd ona wzięła tę sukienkę? Żal patrzeć na ten koronkowo-pensjonarski cyrk.
Ewa Pacuła. Ewa Pacuła. KAPIF

Ewa Pacuła

Karolina Malinowska w rubryce ''Modowy sąd'' w magazynie "Party" skrytykowała stylizację Ewy Pacuły z Lexus Fashion Night.

Kok-lok atakuję Ewę. Musimy jej pomóc. Tylko jak? Może po prostu skupmy się na czymś innym. Może na tej sukience z koronki. Podobno koronki są modne w tym sezonie, ale mam wrażenie, że w innym wydaniu. Ta jest trochę ślubna, lekko babcina, ale przede wszystkim kompletnie nie nadaje się dla Ewy! Ani kolor, ani krój nie dodają jej uroku... (...) Buty są zbyt toporne. Pewnie miały być mocnym akcentem tej stylizacji. Niestety, tylko jej ciążą.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.