Co gwiazdy dostają za darmo?

Bogaci mają łatwiej.
Anna Mucha. Anna Mucha. Forum

Anna Mucha

Gwiazdy często dostają coś za darmo tylko dlatego, że są znane. Od kosmetyków i bielizny zaczynając na biżuterii, drogich kreacjach i samochodach kończąc. Córka Muchy to idealna osoba do promocji dziecięcych wózków. Wiemy, że Anna Mucha otrzymała wózek marki Inglesina w prezencie. Taki sam, którym wożona była Amelka Pazura - córka Cezarego i Edyty Pazurów.

Ania i Marcel dostali wózek w prezencie. I to nie byle jaki, marki Inglesina, model BALESTRINO 2012 - twierdzi nasze źródło.

Takie cztery kółka kosztują 3195 zł.

 


Zobaczcie, kto i co jeszcze dostaje za darmo.

Radek Majdan. Radek Majdan. TELE5

Radosław Majdan

Piłkarz Radosław Majdan, w nowym programie Polsat Cafe "Jak to się robi w show-biznesie", przyznał bez ogródek:

Ja na przykład ostatnio dostałem samochód za darmo, fajnie nie?

Fajnie, fajnie. Dawanie celebrytom samochodów to doskonała forma promocji marki. W końcu paparazzi mogą przyłapać w nim gwiazdę, a zdjęcia pojawią się na Plotku. ;) Majdanowi poszczęściło się bardzo, bo oprócz auta dostał tysiąc złotych miesięcznie na paliwo.

Agnieszka Radwańska. Agnieszka Radwańska. Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska doskonale rozumie Radosława Majdana. Też ma "fajnie", bo w 2008 roku dostała w prezencie 224 konie - czyli sportowego mercedesa CLS 320. Tenisistka otrzymała samochód za podpisanie umowy z Mercedesem. Takie auto kosztuje ok. 250 tys. zł. Radwańska powiedziała dla sport.pl:

Super auto, rakieta tenisowa mieści się w bagażniku. Już sprawdzałam!

Wierzymy na słowo.

Anna Wyszkoni. Anna Wyszkoni. KAPIF

Anna Wyszkoni

Piosenkarka Anna Wyszkoni nie płaci za mandaty! W programie "Jak to się robi w show-biznesie" powiedziała:

Rzeczywiście popularność w wielu sytuacjach pomaga. Często udaje mi się przekonać policję, że jednak nie jechałam zbyt szybko. Albo jechałam za szybko na jakiś konkretny koncert, czy jakiś duży event.

Takim to dobrze...

Anna Dereszowska. Anna Dereszowska. KAPIF

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska na otwarciu sklepu "GAP", tak jak inne zaproszone na imprezę gwiazdy, dostała 20 procent zniżki na ubrania. Dla zniżki gotowa była nawet zakryć, jakimś swetrem, córkę Lenę w wózku. Biedne dziecko...

Weronika Lewicka. Weronika Lewicka. KAPiF

Weronika Lewicka

Jeśli myśleliście, że celebryci płacą za drogie sukienki, w których pojawiają się na imprezach, to jesteście w błędzie. Aktorki, piosenkarki i inne gwiazdy wypożyczają je z różnych salonów. Tak też zrobiła prowadząca "Top Model" - Weronika Lewicka. Tylko Lewicka zaliczyła małą wpadkę - zapomniała oddać kreację. Menedżerka salonu "Moliera 2", z którego Lewicka wypożyczyła sukienkę, powiedziała:

Pani Lewicka jest nieosiągalna. Nie odbiera telefonu. Próbowaliśmy skontaktować się z nią przez firmę Rochstar i przez agencję D'Vision, która zajmuje się jej sprawami zawodowymi, ale bez rezultatu. Jest to pierwszy taki przypadek w dwuletniej historii butiku. Gwiazdy mają u nas duże rabaty i staramy się wychodzić im na przeciw. Dotychczas nie mieliśmy żadnych problemów. Nie zostawimy tego tak. W tej chwili zastanawiamy się nad zgłoszeniem sprawy na policję.
Magda Mielcarz. Magda Mielcarz. KAPIF

Magda Mielcarz

Z tego samego butiku sukienkę wypożyczyła prezenterka Magda Mielcarz. Prowadząca show "The Voice of Poland" wystąpiła w niej w jednym z listopadowych odcinków programu. Taka sukienka kosztuje 22 500 zł. Ale po co za nią od razu płacić?

Rozalia Mancewicz. Rozalia Mancewicz. www.KAPIF.pl

Rozalia Mancewicz

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego celebryci wychodzą z różnych imprez z torbami? Po każdej gali organizatorzy rozdają prezenty, które są warte nawet po kilkaset złotych. Rozalia Mancewicz Miss Polonia 2010 powiedziała w programie "Tak się robi w show-biznesie":

No na pewno dostajemy prezenty jakieś tam, czy też obuwie, czy też jakieś bony do sklepów, perfumy też.

Poniżej film jak Aleksandra Kwaśniewska wychodzi z pokazu Mariusza Przybylskiego w towarzystwie nowej Miss Polonia - Marceliny Zawadzkiej z papierowymi torbami w ręku ;)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.