Najlepsze partie w Polsce

Obiekty westchnień.
Mateusz Damięcki. Mateusz Damięcki. Kapif

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki (30 l.) jest absolutnym numerem jeden! Przystojny, utalentowany, wykształcony. Która kobieta nie chciałaby pocieszyć go po rozwodzie z Patrycją Krogulską? (Swoją drogą... Jak ona mogła go zostawić?!)

Damięcki pojawiał się na ekranie już jako dziecko - między innymi w serialach "WOW" i "Matki, żony i kochanki". Jako dorosły aktor rozgrzewał fanki rolami w serialach "Egzamin z zycia" i "Teraz albo nigdy!" czy filmie "Przedwiośnie". Grane przez niego postacie są czarujące i charyzmatyczne. Jest niekwestionowanym amantem swojego pokolenia.

Mateusz Damięcki

Nergal. Nergal. Kapif

Nergal

Ktoś dla fanek mrocznych klimatów: Nergal! Kwestia jego związku z Wodzianką pozostaje niejasna - są razem czy nie? Coś na pewno ich łączy. Nergal byłby zatem doskonałą partią dla kobiet preferujących tzw. "wolne związki".

Przystojny, dowcipny i piekielnie (!) inteligentny Darski może oczarować niejedną kobietę. Do tego jest znanym na całym świecie muzykiem! Będąc zaś z Dodą potrafił mówić o niej z ogromną czułością i miłością. Czyli do tego wrażliwy!

Nergal

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. Agencja Wyborcza.pl

Kuba Wojewódzki

48-letni Kuba Wojewódzki bardzo ceni sobie stan kawalerski - nigdy nie był w długim, naprawdę poważnym związku. Usidlenie go to nie lada wyzwanie! Wojewódzki to partia dla ambitnych.

W młodości był perkusistą w zespole punkowym, karierę telewizyjną zaczynał pod koniec lat 90. Teraz ma swój własny show "Kuba Wojewódzki", jest jurorem "Mam talent" i "X Factor". Lubi szybkie samochody i piękne, młodsze od siebie kobiety... Czy którejś z nich uda się zatrzymać go przy sobie na dłużej? Próbowały już między innymi Anna Mucha i Natalia Lesz.

Kuba Wojewódzki

Radosław Majdan. Radosław Majdan. Plotek Exclusive

Radosław Majdan

Radosław Majdan (39 l.) - piłkarz, który został celebrytą. A przez chwilę nawet polityk! Jako bramkarz należał do klubu Pogoń Szczecin, grał też w reprezentacji Polski. W latach 2006-2009 został wybrany radnym sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Ma własną linię perfum, wygląda coraz lepiej, jego pozycja w świecie show-biznesu jest już ugruntowana. Majdan wyszedł już z cienia swoich dwóch byłych żon - projektantki mody Sylwii Majdan i Dody. Jest gotowy na nowy związek! ("Majdan szuka dziewczyny?")

Ma też silną więź ze swoją mamą. W zależności od tego, jak silną, może być to oznaka wrażliwości i silnych rodzinnych więzi lub... bycia mamisynkiem. Mamy nadzieję, że chodzi o to pierwsze!

radosław majdan

Maciej Musiał. Maciej Musiał. Kapif

Maciej Musial

I ktoś dla nastoletnich singielek. Maciej Musiał! 16-letni aktor jest bożyszczem gimnazjalistek i licealistek. Zaczynał jako kilkulatek w reklamie napoju Vibovit, obecnie możemy oglądać go w serialu komediowym "Rodzinka.pl", gdzie gra u boku Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej.

Musiał coraz lepiej radzi sobie jako celebryta, jest jednak naturalny i daleko mu do zblazowanych, zadzierających nosa gwiazdek. Mimo że każdego dnia na Facebooku setki fanek wyznają mu miłość, nie przewróciło mu się w głowie. Niebawem zobaczymy go w powstającym właśnie filmie Jana Komasy "Miasto".

Maciej Musiał

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.