Święta polskich gwiazd. Jakie mają plany?

Niektóre gwiazdy wolą święta w Polsce.
Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek Forum

Katarzyna Cichopek

Od kiedy na świecie pojawił się jej synek Adaś, razem z partnerem Marcinem Hakielem nie wyobrażają sobie świąt poza Polską. Jeśli już podróż, to wyłącznie do Gdyni, gdzie mieszkają rodzice Marcina, którzy w ten wyjątkowy czas chcą nacieszyć się wnukiem.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Forum

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w kwestii świąt jest przykładną tradycjonalistką. Znana ze swojej religijności aktorka, nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia, bez ciepła domowego ogniska. Święta spędza zatem wraz ze swoim mężem, celebrując te wyjątkowe chwile. W tym roku będzie to także pracowity czas, ponieważ Małgosia, poprowadzi w pierwszy dzień świąt wraz z Tomaszem Karolakiem program na TVP 2 "Między nami Polakami".

Zbigniew Wodecki. Zbigniew Wodecki. Materiały prasowe

Zbigniew Wodecki

Zbigniew Wodecki też nie wyobraża sobie świąt poza Polską. Wspólne kolędowanie z rodziną i czas spędzony z bliskimi jest dla niego cenniejszy od najciekawszych, egzotycznych wojaży.

Katarzyna Skrzynecka Katarzyna Skrzynecka Forum

Katarzyna Skrzynecka

To będą dla Kasi wyjątkowe święta. Na świat przyszła niedawno długo wyczekiwana córeczka. Boże Narodzenie spędzi zatem w domu wraz z mężem i małą Alikią. Dla całej trójki to będzie zapewne wyjątkowy, rodzinny czas.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska Forum

Anna Dereszowska

Dla Anny Dereszowskiej nie ma świąt Bożego Narodzenia bez jej rodzinnego Mikołowa. To tam zazwyczaj wyjeżdża z mężem - Piotrem Grabowskim i córeczką Lenką. Lepienie uszek i pierogów, przygotowywanie choinkowych ozdób i czas spędzony w rodzinnym gronie według polskiej tradycji to dla niej priorytet, a także wspaniały moment, by oderwać się od spraw zawodowych.

Tomasz Karolak Tomasz Karolak Forum

Tomasz Karolak

Choć trudno mu przypisać konwencjonalność i zamiłowanie do tradycji, to jednak Tomek uwielbia święta w Polsce. Chce być blisko córki a dodatkowo w tym roku w pierwszy dzień świąt wraz  z Małgorzatą Kożuchowską poprowadzić program "Między Nami Polakami" w telewizyjnej dwójce.

Anja Rubik Anja Rubik Forum

Anja Rubik

Nasza światowej klasy modelka zamiast podróży po zakątkach świata wybrała rodzinne święta w Krakowie. To tam z mamą i siostrą będą spędzać wspólnie Boże Narodzenie. Dla Anji jest to wyjątkowy czas ponieważ ze względu na absorbującą pracę ma zdecydowanie zbyt mało czasu na rodzinną bliskość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.