Najbardziej irytujący jurorzy telewizyjni

Maja Sablewska tak zirytowała widzów, że wyleciała z "X Factor", a kogo wy jeszcze byście wyrzucili?
Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki w X-Factor. Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki w X-Factor. KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Cięty język Kuby Wojewódzkiego

Juror, który zbudował swoją markę na ciętych ripostach, od początku swojej kariery budził skrajne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim wśród uczestników, których oceniał w programach telewizyjnych.

Po cynicznym i stronniczym wyeliminowaniu z programu Williama Malcolma w "X Factor" na facebooku postała nawet grupa "Kuba Wojewódzki najbardziej irytującym jurorem 'X Factor".

Nie zmienia to faktu, że jest jednym z najbardziej pożądanych nazwisk wśród stacji telewizyjnych.

Robert Kozyra Robert Kozyra Kapif

Surowy Robert Kozyra

Robert Kozyra stawiał pierwsze kroki jako juror w tym sezonie. Przypomnijmy, że zastąpił w programie "Mam talent!" Kubę Wojewódzkiego. Kozyra to krytyk muzyczny, z którym liczą się nawet największe sławy.

Potrafi być wyjątkowo surowy, jest znany z ciętego języka, bezkompromisowych ocen co z pewnością irytuje wielu. Jedno jest pewne, nie można mu zarzucić braku profesjonalizmu.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. kapif

Karygodny Janusz Józefowicz

Janusz Józefowicz zadebiutował jako juror w 13. edycji "Tańca z gwiazdami", zastępując w tej roli Zbigniewa Wodeckiego. Jest surowy i wymagający, ale też ma oko do prawdziwych talentów. Odkrył m.in. Edytę Górniak i Roberta Janowskiego.

Doda, która przed lat współpracowała z Józefowiczem, w wywiadzie dla magazynu "Pani" powiedziała o nim m.in.:

Jedyne co mogłabym zarzucić Józefowiczowi, to jego zachowanie - traktował ludzi w sposób karygodny, obrażał. Na mnie nie miało to wpływu, bo jestem silna, ale inni, z wrażliwą psychiką, załamywali się.
Kora. Kora. Forum/Krzysztof Kuczyk

Irytująca suczka Kory

Kora dała się poznać jako jurorka w programie "Must be the music. Tylko muzyka".

Dla początkujących muzyków jest wzorem do naśladowania. Dobrze wie, jak zdobyć i utrzymać sympatię fanów - występuje już od 35 lat i właśnie wydała nową płytę "Ping Pong". Jest jednak jeden fakt, który potrafi być czasami udręką dla producentów programu.

Jak wszyscy wiemy Kora nigdzie się nie rusza bez swojej suczki, nawet na nagrania programu na żywo zabiera ze sobą ukochaną Ramonę. Podobno wokalistka ma dla niej nie mniejsze żądania niż dla samej siebie.

Elżbieta Zapendowska Elżbieta Zapendowska Elżbieta Zapendowska/East News

Wredna Elżbieta Zapendowska

Elżbieta Zapendowska, jurorka "Tylko muzyka. Must be the music", w jednym z programów RMF FM powiedziała o sobie:

Ja jestem jaka jestem. Niewiele się już zmienię. Zawsze byłam dość wredna dla potencjalnych talentów, bo uważałam, że trzeba mieć twardy tyłek, żeby się pchać do takich programów. Osoba o wątłej psychice nie da sobie rady. Dlatego mówię prawdę od początku. Niech wiedzą, jak to jest w życiu.
Nergal. Nergal. TVP2

Antykatolicki Nergal

Od czasu Nergal podczas koncertu w Gdańsku podarł Biblię, nie cichną kontrowersję wokół jego osoby. Zarzuty odnośnie "skłonności antykatolickich" zarzuca mu się również w programie "The Voice of Poland" gdzie zasiadł w fotelu jurorskim.

Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy protestowało już przeciwko "promowaniu satanizmu", który ich zdaniem uosabia Nergal. Twierdzą, że nie powinno zatrudniać się kogoś takiego w programie misyjnym...

Michał Piróg na castingu do programu ''Top Model''
Michał Piróg na castingu do programu ''Top Model'' FORUM/Maciej Jarzebinski

Ekstrawagancki Michał Piróg

Michał Piróg - juror programu "You Can Dance"  lubi nie mniej oryginalne komentować zmagania uczestników. (Piróg w "You Can Dance": Nie będę ciotą, jestem na tak!).

Tancerz, który już dawno otwarcie zadeklarował swoją homoseksualną orientację, nadal nie pozostaje obojętny dla wielu. W Polsce, niestety nadal jest to temat tabu.

Dawid Woliński. Dawid Woliński. KAPIF

Obmacujący Dawid Woliński

Wiele kontrowersji wzbudził Dawid Woliński, który "naturalność piersi" 26-letniej Angeliki Fajcht, postanowił sprawdzić na własnej skórze.

Gdy jurorzy głośno zastanawiali się, czy jej biust jest naturalny czy ?zrobiony?, kobieta zaproponowała, by Dawid Woliński sam to sprawdził. Zachęcany przez pozostałych jurorów projektant nie dał się długo prosić - podszedł do kandydatki i zaczął dotykać jej piersi. Po krótkim badaniu potwierdził:

"mówi prawdę, są naturalne".
Iwona Pavlović Iwona Pavlović KAPIF.PL/KAPIF

Czepialska Iwona Pavlović

Bardzo częstym zarzutem padającym pod adresem jurorki "Tańca z Gwiazdami" jest fakt, że oczekuje od nich tyle samo ile od tancerzy biorących udział w profesjonalnych konkursach.

Pavlović zaniża mocno oceny, zapominając, że jest to program rozrywkowy, w którym tańczą amatorzy.

Więcej o: