Ślub Sykut - wielcy nieobecni

Zobacz!
Nina Terentiew i Paulina Sykut. Nina Terentiew i Paulina Sykut. www.KAPIF.pl

Nina Terentiew

Dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew nie ukrywa swojej sympatii do Pauliny Sykut, a jednak nie pojawiła się na jej ślubie. Podobnie zresztą jak dwa tygodnie temu na ślubie Agnieszki Popielewicz.

Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz. Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz. www.KAPIF.pl

Agnieszka Popielewicz

Odkąd Paulina Sykut zaczęła robić w Polsacie prawdziwą karierę, pozycja Agnieszki Popielewicz w stacji jeszcze bardziej osłabła. W efekcie Popielewicz nie zaprosiła Sykut na swój ślub. Sykut zrobiła więc podobnie.

Maciej Rock i Paulina Sykut. Maciej Rock i Paulina Sykut. www.KAPIF.pl

Maciej Rock

Maciej Rock, mimo że prowadzi z Pauliną Sykut w Polsacie aż dwa programy ("Must Be The Music. Tylko muzyka" oraz "Się kręci!") również nie pojawił się na jej ślubie. Solidarnie trzyma z Popielewicz.

Maciej Dowbor i Paulina Sykut. Maciej Dowbor i Paulina Sykut. www.KAPIF.pl

Maciej Dowbor

Podobnie jak Maciej Dowbor...

Paulina Sykut i Marcin Cejrowski. Paulina Sykut i Marcin Cejrowski. www.KAPIF.pl

Marcin Cejrowski

Nowy prezenter Polsatu nie był ani na ślubie Agnieszki Popielewicz, ani na ślubie Pauliny Sykut. Czyżby nie był zaproszony?

Paulina Sykut i Ivan Komarenko. Paulina Sykut i Ivan Komarenko. www.KAPIF.pl

Ivan Komarenko

To w duecie z nim Paulina Sykut wyśpiewała pierwsze miejsce w programie "Tylko nad dwoje". A jednak Ivana nie było na ślubie prezenterki...

Dorota Gardias. Dorota Gardias. www.KAPIF.pl

Dorota Gardias

Pogodynka TVN pojawiła się na ślubie Agnieszki Popielewicz, ale już na ślubie Pauliny Sykut nie. W tym przypadku akurat możliwe, że panie osobiście w ogóle się nie znają.

Zygmunt Solorz-Żak. Zygmunt Solorz-Żak. www.KAPIF.pl

Zygmunt Solorz-Żak

Prezes Polsatu nie był na ślubie Pauliny Sykut. Dwa tygodnie temu nie pojawił się również na ślubie Agnieszki Popielewicz. Ale w sumie nas to nie dziwi. To bardzo zajęta osoba.

Więcej o:
Komentarze (18)
Ślub Sykut - wielcy nieobecni
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 10

  Autor tego powalającego newsa zapomniał dodać, że nie było również montażystów, wizażystów, oświetleniowców, grafików, sprzątaczek, sekretarek planu itp. itd. Może po prostu ich nie zaprosiła, żeby nie robić ze ślubu większego cyrku. Też mi temat do spekulacji...
  Jedna część tytułu jest prawdziwa: nieobecni, bo do wielkości to im jeszcze kilku dobrych lat świetlnych brakuje.

 • jessamine

  Oceniono 7 razy 7

  Nie było też Elvisa Presleya,Ludwika Dorna,psa Saby,Ryśka z Klanu,Jurija Gagarina...
  Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego to takie ważne...

 • aldonathebest

  Oceniono 5 razy 5

  Pojawiłam się na ślubie swojego bratanka. Już na ślubie Sykut nie...możliwe, że nawet się nie znamy.

 • nieobiektywna

  Oceniono 5 razy 5

  Cóż za wspaniały neews! Na ślubie jakiejś tam paniusi nie było ośmiu osób! Mnie też tam nie było, a jakoś nikt tego nie skomentował! Aha - nie pojawili się, bo nie chcieli czy nie pojawili się bo nie byli zaproszeni? To istotna różnica...

 • desperad

  Oceniono 3 razy 3

  Zgadzam się z saba20: żadne z nich wielkości; idąc tropem plotka można się zastanawiać czemu mnie tam nie było...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  @marcelito - wszystkich celebrytów, bo przecież w Polsce wystarczy czytać w miarę płynnie z promptera, machać łapą przy ledowej ścianie, poszczerzyć trochę kły do kamery, poumizgiwać się do szefa i już się jest gwiazdą, której ślub jest wydarzeniem tygodnia.

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 7 razy 3

  Poniedziałek w pracy, na po-wselnym kacu: Dzień dobry, Paulina SsijKut, Siku. Przepraszam.. Paulina Ssikut zapraszam n..a.. Boże.. jak ja mam na nazwisko !;(? Dobra spontan!: Dzień dobrej pogody dzisiaj, Pała lina Ssajkutek zapraszam na prognozę pogody !! Trochę przed wczoraj padało a dzisiaj słońce będzie g..grzmiało, ale trochę zimniej niż jutro i tak jak na mapie ciepluteńko będzie na łonie.. na Podolu ! Na śliniąńsku wilgotno, a w centrum.. mlecznie.. tzn taka ciapa trochę biało.. od deszczu. Bardzo Państwa przepraszam, miałam ciężki weekend. Do zobaczenia ..ju dzi potrze

 • iberia3

  Oceniono 2 razy 2

  Ktoś tej nieszczęsnej dziewczynie wmówił, że ma zgrabne nogi i biedactwo eksponuje te masywne dwa kołki, wszędzie, gdzie się da.

 • saba20

  Oceniono 4 razy 2

  O Boże! A jacy Oni wielcy(razem z tą młodą parą)?! Pani Nina ,trochę,ale reszta?Pies z kulawą nogą nie będzie o Nich pamiętał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX