Ślub Sykut - wielcy nieobecni

Zobacz!
Nina Terentiew i Paulina Sykut. Nina Terentiew i Paulina Sykut. www.KAPIF.pl

Nina Terentiew

Dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew nie ukrywa swojej sympatii do Pauliny Sykut, a jednak nie pojawiła się na jej ślubie. Podobnie zresztą jak dwa tygodnie temu na ślubie Agnieszki Popielewicz.

Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz. Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz. www.KAPIF.pl

Agnieszka Popielewicz

Odkąd Paulina Sykut zaczęła robić w Polsacie prawdziwą karierę, pozycja Agnieszki Popielewicz w stacji jeszcze bardziej osłabła. W efekcie Popielewicz nie zaprosiła Sykut na swój ślub. Sykut zrobiła więc podobnie.

Maciej Rock i Paulina Sykut. Maciej Rock i Paulina Sykut. www.KAPIF.pl

Maciej Rock

Maciej Rock, mimo że prowadzi z Pauliną Sykut w Polsacie aż dwa programy ("Must Be The Music. Tylko muzyka" oraz "Się kręci!") również nie pojawił się na jej ślubie. Solidarnie trzyma z Popielewicz.

Maciej Dowbor i Paulina Sykut. Maciej Dowbor i Paulina Sykut. www.KAPIF.pl

Maciej Dowbor

Podobnie jak Maciej Dowbor...

Paulina Sykut i Marcin Cejrowski. Paulina Sykut i Marcin Cejrowski. www.KAPIF.pl

Marcin Cejrowski

Nowy prezenter Polsatu nie był ani na ślubie Agnieszki Popielewicz, ani na ślubie Pauliny Sykut. Czyżby nie był zaproszony?

Paulina Sykut i Ivan Komarenko. Paulina Sykut i Ivan Komarenko. www.KAPIF.pl

Ivan Komarenko

To w duecie z nim Paulina Sykut wyśpiewała pierwsze miejsce w programie "Tylko nad dwoje". A jednak Ivana nie było na ślubie prezenterki...

Dorota Gardias. Dorota Gardias. www.KAPIF.pl

Dorota Gardias

Pogodynka TVN pojawiła się na ślubie Agnieszki Popielewicz, ale już na ślubie Pauliny Sykut nie. W tym przypadku akurat możliwe, że panie osobiście w ogóle się nie znają.

Zygmunt Solorz-Żak. Zygmunt Solorz-Żak. www.KAPIF.pl

Zygmunt Solorz-Żak

Prezes Polsatu nie był na ślubie Pauliny Sykut. Dwa tygodnie temu nie pojawił się również na ślubie Agnieszki Popielewicz. Ale w sumie nas to nie dziwi. To bardzo zajęta osoba.