Jak oni się poznali cz.3

Romanse gwiazd.
Anna Mucha i Marcel Sora. Anna Mucha i Marcel Sora. KAPIF.PL/KAPIF

Anna Mucha i Marcel Sora

W 2008 roku Anna Mucha wzięła udział w 4. edycji polsatowskiego show "Jak oni śpiewają". Aktorka była wtedy zaraz po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim. W show "Jak oni śpiewają" aktorka poznała przystojnego Marcela Sorę, który był wówczas kierownikiem planu programu z ramienia Rochstar. Mucha nie wygrała programu, ale za to zyskała coś o wiele cenniejszego - miłość.

Małgorzta Kożuchowska i Bartek Wróblewski Małgorzta Kożuchowska i Bartek Wróblewski Małgorzta Kożuchowska i Bartek Wróblewski/KJ/Forum

Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski

Małgorzata Kożuchowska wyszła za dziennikarza Bartka Wróblewskiego w 2008 roku. Para poznała się trzy lata wcześniej w Rzymie podczas uroczystości pogrzebowych Jana Pawła II. Papież zawsze był autorytetem aktorki. Nie mogło jej zabraknąć na jego pogrzebie. Bartek dostrzegł Małgorzatę już na lotniku w Warszawie. Potem dziennikarz spotyka aktorkę nieopodal stacji Ottaviano - San Pietro. Zaraz po powrocie do Polski kupił bilety na wszystkie przedstawienia z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Trzy lata później był już jej mężem.

Radek Majdan i Doda

Poznali się przez telewizję. Bramkarz zobaczył początkującą piosenkarkę w reality-show i zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Zachwyciła go swoją osobowością, bezpretensjonalnością i spontanicznością. Telefonicznie umówił się z nią na randkę.

Umówiliśmy się, że zabiorę ją nad morze. Przyszedłem do jej domu, i prawie w ogóle nie widziałem jej twarzy, tylko włosy, jak biegała. Przyszła mama, tata, dzień dobry, proszę siadać - wspomina Radek.

Mówiło się o nich "polscy Beckhamowie". Cała Polska znała szczegóły ich związku, bo byli bardzo medialną parą. Tym większe było zaskoczenie dziennikarzy i fanów tej pary, gdy okazało się, że w 2005 roku w tajemnicy przed wszystkimi wzięli ślub!

Dorota Zawadzka i Robert Myśliński

Dorota Zawadzka poznała swojego obecnego męża przez internet. Superniania na forum o poezji zwróciła uwagę na wiersze jednego z użytkowników i napisała do niego. Długo rozmawiali przez gadu-gadu. W końcu umówili się na randkę. Poszli do kina. Już po pierwszym spotkaniu "na żywo", Dorota wiedziała, że to wyjątkowy mężczyzna. Dwa lata później wzięli ślub.

Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś/FORUM Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś/FORUM Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś/FORUM

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

Największy dotychczasowy sukces Alicji Bachled-Curuś to romans z Colinem Farrellem. Za sprawą tej znajomości, cały świat usłyszał o polskiej aktorce. Szybko o niej również zapomniał, bo Colin zmienia dziewczyny jak rękawiczki i jego fani wiedzą, że nie warto przyzwyczająć się do kobiet w jego otoczeniu. Drzwi do kariery i łóżka Colina otworzył jej film "Ondine". To właśnie na planie tej irlandzko-amerykańskiej produkcji Farrell zwrócił uwagę na Alicję. Ehhh...co to była za miłość. Szkoda tylko, że trwała tak krótko...

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel Kasia Cichopek, Marcin Hakiel Kasia Cichopek, Marcin Hakiel/KJ/Forum

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Tango, rumba, walc wiedeński - taniec zbliża ludzi. Kasia Cichopek poznała Marcina Hakiela na planie 2.edycji "Tańca z gwiazdami". Marcin uczył ją kroków tańca towarzystkiego. Para już w trakcie programu zaczęła spotykać się również poza planem show. Paparazzi nie dawali im spokoju. W końcu musieli przyznać, że są parą. Zrobili to dopiero po finale show, ale i tak widzowie domyślali się, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Zakochali się na parkiecie i wygrali show.