Rusin chciała wkręcić Węglarczyka i wygryźć Kuźniara?!

Intryga czy bzdury? Przeczytajcie tę historię.

Marzył, by poprowadzić "X Factor"?

Bartosz Węglarczyk po tym, jak poprowadził finał programu ''Top Model'', stracił posadę szefa działu zagranicznego ''Gazety Wyborczej''. Ale od czego ma się przyjaciół? Po ostatniej porażce dziennikarzowi bardzo pomogłoby mu prowadzenie ''X Factor''...

Rusin postanowiła działać?

Kiedy przyjaciel w potrzebie Kinga Rusin wiedziała, jak mu pomóc. Dziennikarka rozmawiała o kandydaturze Węglarczyka z samym dyrektorem programowym TVN - Edwardem Miszczakiem -  czytamy w ''Na żywo''.

Jarosław Kuźniar coraz częściej bywa na salonach. Coraz częściej mógłby się też spotykać ze stylistą. Wybranie się na wieczorną galę w koszulce a la dziadek jest wyjątkowym faux pas. Zwłaszcza, że dziennikarz TVN24 był laureatem plebiscytu... Nieładnie! Jarosław Kuźniar coraz częściej bywa na salonach. Coraz częściej mógłby się też spotykać ze stylistą. Wybranie się na wieczorną galę w koszulce a la dziadek jest wyjątkowym faux pas. Zwłaszcza, że dziennikarz TVN24 był laureatem plebiscytu... Nieładnie! KAPIF.PL/KAPIF

Wygrał Kuźniar

Choć Rusin dwoiła sie i troiła, próby przekonania dyrektora programowego TVN do wielkiego potencjału Węglarczyka nie powiodły się. Prowadzącym ''X Factor'' został Jarosław Kuźniar .

Pomóc Węglarczykowi czy zaszkodzić Kuźniarowi?

Jaki cel naprawdę przyświecał Kindze Rusin? Czy faktycznie tak bardzo chciała pomóc przyjacielowi? A może bardziej zależało jej żeby zaszkodzić Kuźniarowi? Czyżby nie wybaczyła mu jeszcze upokorzenia, jakie zafundował jej dziennikarz jakiś czas temu?

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Kuźniar vs. Rusin

Za co Rusin tak bardzo nie lubi Kuźniara? Za dołączenie do chóru krytyków jej najnowszej książki!

 

Skoro za pisanie książek biorą się Ricky Martin i Kinga Rusin, to nic dziwnego, że Sławomir Mrożek musi wyjechać z kraju - powiedział wówczas w swoim programie Jarosław Kuźniar.

 

Nigdy mu tego nie zapomni?