Rusin chciała wkręcić Węglarczyka i wygryźć Kuźniara?!

Intryga czy bzdury? Przeczytajcie tę historię.

Marzył, by poprowadzić "X Factor"?

Bartosz Węglarczyk po tym, jak poprowadził finał programu ''Top Model'', stracił posadę szefa działu zagranicznego ''Gazety Wyborczej''. Ale od czego ma się przyjaciół? Po ostatniej porażce dziennikarzowi bardzo pomogłoby mu prowadzenie ''X Factor''...

Rusin postanowiła działać?

Kiedy przyjaciel w potrzebie Kinga Rusin wiedziała, jak mu pomóc. Dziennikarka rozmawiała o kandydaturze Węglarczyka z samym dyrektorem programowym TVN - Edwardem Miszczakiem -  czytamy w ''Na żywo''.

Jarosław Kuźniar coraz częściej bywa na salonach. Coraz częściej mógłby się też spotykać ze stylistą. Wybranie się na wieczorną galę w koszulce a la dziadek jest wyjątkowym faux pas. Zwłaszcza, że dziennikarz TVN24 był laureatem plebiscytu... Nieładnie! Jarosław Kuźniar coraz częściej bywa na salonach. Coraz częściej mógłby się też spotykać ze stylistą. Wybranie się na wieczorną galę w koszulce a la dziadek jest wyjątkowym faux pas. Zwłaszcza, że dziennikarz TVN24 był laureatem plebiscytu... Nieładnie! KAPIF.PL/KAPIF

Wygrał Kuźniar

Choć Rusin dwoiła sie i troiła, próby przekonania dyrektora programowego TVN do wielkiego potencjału Węglarczyka nie powiodły się. Prowadzącym ''X Factor'' został Jarosław Kuźniar .

Pomóc Węglarczykowi czy zaszkodzić Kuźniarowi?

Jaki cel naprawdę przyświecał Kindze Rusin? Czy faktycznie tak bardzo chciała pomóc przyjacielowi? A może bardziej zależało jej żeby zaszkodzić Kuźniarowi? Czyżby nie wybaczyła mu jeszcze upokorzenia, jakie zafundował jej dziennikarz jakiś czas temu?

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Kuźniar vs. Rusin

Za co Rusin tak bardzo nie lubi Kuźniara? Za dołączenie do chóru krytyków jej najnowszej książki!

 

Skoro za pisanie książek biorą się Ricky Martin i Kinga Rusin, to nic dziwnego, że Sławomir Mrożek musi wyjechać z kraju - powiedział wówczas w swoim programie Jarosław Kuźniar.

 

Nigdy mu tego nie zapomni?

Więcej o:
Komentarze (30)
Rusin chciała wkręcić Węglarczyka i wygryźć Kuźniara?!
Zaloguj się
 • aeris

  Oceniono 3 razy 3

  Wole Kuzniara, ale w tvn24, nie w jakims kolejnym reality show.

 • ldoris

  Oceniono 3 razy 3

  po co dziennikarze w show ? kuzniar jest zarozumialy ,spiety jakby z pola bitwy nadawal ,bez sensu !!! sa ludzie od rozrywki i ludzie od faktow ,czy nie....?

 • fanizymiko

  Oceniono 2 razy 2

  Pomysl na artykul swietny ale raczej jako SF. Normalnie juz widze jak pani Rusin idzie do Miszczaka i probuje mu cos sugerowac. Jaaasne:)))

  A Kuzniar sobie poradzi bo potrafi trzymac sie granicy miedzy byciem dziennikarzem a .celebryta. Węglarczyk byl ( niestety ze byl ) swietnym dzinnikarzem a teraz to jest taka Jarosińska czy Frykowska z wasami.

 • plotkowicz

  Oceniono 4 razy 2

  Rusin?
  dla mnie jest nikim, powinna odejsc z tv a napewno zakonczyc pisanie jakis "ksiazek"

 • kuwaka

  Oceniono 2 razy 2

  Rusin nie lubi inteligentniejszych od siebie i dlatego Kuzniar jej nie pasowal,azbralby jej widownie

 • jezdem_moherem

  Oceniono 2 razy 2

  Węglarczyk stał się telewizyjną szmatą odkąd prowadzi programy w tvn, jest za inteligenty a może za głupi już teraz zeby poprowadzić kolejny durny program, no ale skoro Hołownia mógł poprowadzić Mam talent to wszystko możliwe :p

 • angharad

  Oceniono 2 razy 2

  Wcale się nie dziwię. Dla tej tępoty Rusin, ociężały umysłowo i cieleśnie niedźwiedź Węglarczyk nie byłby żadnym zawodowym zagrożeniem. A Kuźniar owszem. Kuźniar to nie są Himalaje intelektu ale do takiego programu nie trzeba być profesorem nauk humanistycznych. Jest za to śmiały, błyskotliwy i otwarty, dzięki czemu ma duży medialny potencjał i po prostu daje się lubić.

 • dynia

  Oceniono 2 razy 2

  Porównywanie Weglarczyka z Kuźniarem jest uwłaczające dla tego drugiego.
  Węglarczyk weź się przejrzyj zanim następnym razem wejdziesz na wizję i zaklej buzię taśmą.
  Kuźniar pozwala wierzyć ,że jednak jest ten 1% inteligentnych ludzi ,na poziomie w tv.

 • kasiulek2509

  Oceniono 2 razy 2

  Żałosny Węglarczyk i jego żałosne teksty... Facet w ogole nie powinien pracować w telewizji!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX