"Słodko-kwaśne sekrety Gesslerów" - Część 2

Magda zakochuje się w Piotrze, a Gessler opuszcza pierwszą żonę.
Magda Gessler Magda Gessler Ag

Magda wraca do Polski

W wieku 24 lat Magda Gessler wyszła za mąż za znanego korespondenta "Der Spiegel" Volkharta Müllera. Synowi dali na imię Tadeusz. Zamieszkali w Hiszpanii. Sielanka nie trwała długo. Volkhart zmarł, gdy Magda ma 33 lata. Wraz z 7-letnim synem wraca ze słonecznej Hiszpanii do Polski. Było to 1989 roku .
Magda Gessler Magda Gessler Ag

Magda poznaje Adama Gesslera

Po powrocie z Madrytu poszłam ze znajomymi na Senatorską. Adam biegał we fraku pomiędzy stolikami. Zagadywał, prawił komplementy, jak to on. Mnie też próbował zaczarować. Przyznaję, wywarł piorunujące wrażenie. Umówił się ze mną na następny dzień. Przyszłam, ale jego nie było. Był za to Piotr, który robił najlepsze lody w Warszawie. To przez to wspólne kręcenie lodów zakochaliśmy się w sobie - mówiła Magda w "Przekroju" z 2006 roku.
Magda Gessler Magda Gessler Ag

Rodzi się miłość. Rodzi się córka

Magda zakochała się w Piotrze Gesslerze. Urodziła się jedna córka - Lara. Dziś dziewczyna ma już 21 lat. Magda zaczęła pracować w restauracji Piotra na ulicy Senatorskiej. Wkrótce zaczęły się problemy.
Magda Gessler Magda Gessler Ag

Poznajcie żonę Piotra - Martę Gessler

Magda i Piotr nie mogą wziąć ślubu, ponieważ Piotr nadal jest mężem Marty Gessler. Piotr jednak tak szaleńczo zakochuje się w Magdzie, że nie widzi poza nią świata i postanawia na dobre odejść od żony. Sprawy się komplikują, bo w restauracji od tej pory pracuje Piotr, jego żona Marta Gessler oraz nowa miłość, czyli Magda.
Magda Gessler Magda Gessler AG

Podział majątku.

W 1991 roku przychodzi czas dzielenia majątku w rodzinie restauratorów. Piotr dostaje restaurację "U Fukiera", jego brat Adam Gessler lokal na ulicy Trębackiej. Restaurację na Senatorskiej w której toczyła się historia jak z telenoweli dostaje ich wspólnik Leszek Brzeziński. Marta Gessler zaczyna działać na własną rękę i na dobre znika z życia Piotra i Magdy.
Więcej o:
Copyright © Agora SA