Julia Roberts na pokazie i "najpiękniejsze" zdjęcie miesiąca. Potem szorty (!) na urlopie z rodziną

Dla nas zdjęcie z pokazu w Paryżu jest "najpiękniejszym" tego miesiąca. Bo przecież jak często stają obok siebie Julia Roberts, Isabella Rossellini, Lupita Nyong'o, Penelope Cruz i Kate Winslet? To sytuacja równie rzadka, co zdjęcia filmowej Pretty Woman w szortach na rodzinnych wakacjach.
Isabella Rossellini, Lupita Nyong'o, Julia Roberts, Penelope Cruz i Kate Winslet Isabella Rossellini, Lupita Nyong'o, Julia Roberts, Penelope Cruz i Kate Winslet Laurent Guerin/E-PRESS PHOTO.COM

Julia Roberts

Julia Roberts nie jest częstą bywalczynią imprez, dlatego kiedy już pojawi się na jakimś wydarzeniu, to można uznać je za naprawdę wyjątkowe. Takie miano należy więc nadać również 80. urodzinom marki Lancome, zorganizowanym przy okazji paryskiego Fashion Week. Gwiazda jej jedną z twarzy marki i na czerwonym dywanie pozowała w doborowym i bardzo pięknym towarzystwie. Naszym zdaniem to najlepsze (a z pewnością najpiękniejsze) zdjęcie miesiąca, a może i sezonu. Julia Roberts, Isabella Rossellini, Lupita Nyong'o, Penelope Cruz i Kate Winslet razem? Nie da się nie zachwycać taką grupą.
Julia Roberts, Penelope Crus Julia Roberts, Penelope Crus Bulls/EN

Julia Roberts

Julia Roberts w Paryżu bawiła krótko, niemniej jej wystąpienie można zakwalifikować (jak zwykle) do bardzo udanych. Zestaw z imprezy Lancome - czarna marynarka, szorty i koronkowa koszula - prezentowały się świetnie. Aktorka wyglądała nowocześnie, ale także nie można było odmówić jej klasy i elegancji.

Po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na miano jednej z najlepiej ubranych kobiet - zachwyca się "Daily Mail".

O ile jednak nad stylizacjami na czerwony dywan pracuje sztab fachowców, o tyle nad jej codziennymi "outfitami" trzyma pieczę już ona sama. Dlatego, naszym zdaniem, o tym, że jest "jedną z najlepiej ubranych kobiet", świadczy to, co miała na sobie kilka dni wcześniej na wakacjach.

Julia Roberts Julia Roberts Bulls

Julia Roberts

Kilka dni wcześniej paparazzo spotkał Julię Roberts we Włoszech. Aktorka razem z rodziną gościła w willi George'a Clooneya nad jeziorem Como i, choć nie miała na sobie ekskluzywnych ubrań, a jedynie dżinsowe szorty i czarny sweter, to i tak prezentowała się świetnie. W jej przypadku wystarczy, że odsłoni swoje obłędne nogi, a cała stylizacja na pewno będzie wyglądała wspaniale.

Julia Roberts Julia Roberts Bulls

Julia Roberts

O Roberts można powiedzieć, że ma naturalny talent do dobierania garderoby, tym bardziej, że - jak sama mówiła w rozmowie z "InStyle" - przywiązuje niewielką wagę do codziennych stylizacji.

Kiedy, poza samą sobą, musisz ubrać i wyszykować troje ludzi, ręce opadają. Przez lata nauczyłam się, że najważniejsze jest, abym zawsze przed wyjściem miała pod ręką parę dużych czarnych okularów.
Dzieci Julii Roberts: Phinnaeus Moder, Henry Daniel Moder i Hazel Moder Dzieci Julii Roberts: Phinnaeus Moder, Henry Daniel Moder i Hazel Moder Bulls

Julia Roberts

W willi George'a Clooneya Julia Roberts zawitała razem z całą rodziną. Na rejs motorówką po jeziorze Como zabrała troje dzieci: Phinnaeusa, Henry'ego i córkę Hazel Moder. Phinnaeus i Hazel są bliźniakami, w listopadzie będą obchodzić swoje 11. urodziny. Henry przyszedł na świat w 2007 roku.

Danny (Daniel) Moder Danny (Daniel) Moder Bulls/Screen z youtube.com

Julia Roberts

Obok aktorki nie mogło zabraknąć operatora Daniela Modera - męża i ojca jej trojga dzieci. Para wzięła ślub w 2002 roku, a poznali się dwa lata wcześniej na planie filmu "Mexican". Co ciekawe, gdy uczucie między nimi kiełkowało, filmowa Pretty Woman ciągle była związana z ówczesnym partnerem - aktorem Benjaminem Brattem. Relacja z gwiazdą serialu "Prawo i porządek" była dla Roberts pierwszym długim związkiem po nieudanym małżeństwie z Lyle'em Lovettem, z którym rozwiodła się w 1995 roku, zaledwie po dwóch latach bycia razem.

Julia Roberts Julia Roberts Bulls

Julia Roberts

Choć Julia Roberts jest ambasadorką Lancome, firmy kosmetycznej, to nawet bez żadnej makijażowej pomocy, wygląda świetnie. Jedyny minus, że na zdjęciach paparazzo nie możemy podziwiać jej wspaniałego uśmiechu. Co ciekawe, do pielęgnacji swoich zębów aktorka NIE używa pasty do zębów.

Szczotkuję zęby sodą oczyszczoną. Mój dziadek zawsze nakładał na szczoteczkę kopiastą porcję sody i miał tylko jeden ubytek przez całe życie - mówiła w magazynie "InStyle".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.