Przystojni, ambitni, wysportowani - zachwycali w Soczi i nie tylko. Kto jest najprzystojniejszym sportowcem dyscyplin zimowych? [CZĘŚĆ 1.]

Są młodzi, zdolni, niezwykle ambitni, wysportowani i... nieziemsko przystojni! Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi już za nami. Podczas imprezy sportowej mogliśmy podziwiać przystojnych sportowców, którzy debiutowali na igrzyskach, inni zaś mają już na swoim koncie medale z innych imprez. Uprawiają różne dyscypliny i pochodzą z różnych krajów, ale łączą ich trzy rzeczy: urok osobisty, sporty zimowe i rzesze fanek... nie tylko tych zainteresowanych przede wszystkim sportem. Zobaczcie, czy znacie tych przystojnych sportowców i wybierzcie tego, który podoba Wam się najbardziej!
Charlie White i Meryl Davis Charlie White i Meryl Davis Fot. ALEXANDER DEMIANCHUK REUTERS

Charlie White

Charlie White ma w sobie tyle gracji, że może mu pozazdrościć niejeden mężczyzna. Ten młody łyżwiarz figurowy z Ameryki ma na koncie kilka złotych medali i 5 srebrnych. Mogliśmy zobaczyć go w Soczi. Jego występy naprawdę przyprawiają o zawroty głowy. Każda dziewczyna chociaż przez chwilę chciałaby się znaleźć na miejscu jego partnerki.

Kamil Stoch Kamil Stoch Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Kamil Stoch

Kamil Stoch jest niekwestionowaną gwiazdą tegorocznych igrzysk w Soczi. Nasz skoczek zdobył dwa złote medale i udowodnił, że Polska jest potęgą w tej dyscyplinie. Kamil to bardzo uśmiechnięty i ciepły chłopak, który zyskał sympatię kibiców - zarówno pań, jak i panów. Niestety dla fanek Kamil jest szczęśliwym mężem, ale nie przeszkadza to wzdychać do jego talentu i... urody.

Marcel Hirscher Marcel Hirscher Fot. LEHTIKUVA REUTERS

Marcel Hirscher

Marcel Hirscher jest narciarzem alpejskim pochodzącym z Austrii. W Soczi zdobył srebro w slalomie! W sumie ma na swoim koncie wiele nagród - zdobył aż 3 razy mistrzostwo świata i 6 razy był mistrzem świata juniorów. Narciarz nie ma sobie równych!

<b>David Wise</b> - USA - narciarstwo dowolne (half-pipe) David Wise - USA - narciarstwo dowolne (half-pipe) Fot. SHAMIL ZHUMATOV / REUTERS

David Wise

David Wise w tym roku skończy 24 lata i nie dość, że szaleją za nim kobiety, wzbudza zainteresowanie również wśród męskiej części kibiców. Co ciekawe, David jest pierwszym w historii igrzysk zimowych mistrzem w halfpipe'ie, w którym się specjalizuje.

Tatiana Wołosożar i Maksim Trańkow Tatiana Wołosożar i Maksim Trańkow Fot. LUCY NICHOLSON REUTERS

Maksim Trańkow

Maksim Trańkow wraz z partnerką pojawił się na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Rosyjski łyżwiarz figurowy w 2012 roku był mistrzem Europy. Maksim Trańkow to jeden z tych sportowców, który naprawdę w uroczy sposób cieszy się ze zwycięstw. Znacie go i lubicie?

Javier Fernandez Javier Fernandez Fot. Darko Bandic AP

Javier Fernández López

Javier Fernández López z Hiszpanii daje z siebie wszystko na lodzie. Chociaż gorący temperament rozpiera Hiszpana, lód nie topi się pod ostrzem jego łyżew. To jeden z najbardziej utalentowanych łyżwiarzy figurowych. Javier w wieku sześciu lat zobaczył swoją siostrę, która podczas jazdy na łyżwach świetnie się bawiła. Szybko zapragnął nauczyć się jeździć i - jak widać - naprawdę się opłacało. Niespełna 23-letni sportowiec ma na swoim koncie wiele nagród. Javier kocha Real Madryt, dobre kino i... gry komputerowe.

Bobby Brown

Bobby Brown to amerykański narciarz dowolny urodzony w 1991 roku. Sportowiec wystąpił na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Do tej pory zgromadził wiele nagród i jego kariera rozwija się w szybkim tempie. Specjalizuje się w Slopestyle'u i Big Air. Sportowa kariera stoi przed nim otworem. Czekamy na więcej!

Nick Goepper

Pamiętacie uroczego Nicka Goeppera, który chciał zaprosić Taylor Swift na randkę (Zobacz: Brązowy medalista z Soczi chciał spędzić walentynki z Taylor Swift)? Ten uśmiechnięty chłopak zdobył w Soczi srebro! Przystojny narciarz z USA wciąż szuka swojej drugiej połówki. Dziewczyny, macie szansę! Do dzieła!

Matteo Guarise

Matteo Guarise to włoski łyżwiarz figurowy, który skradł już serca wielu dziewcząt. 26-letni sportowiec pochodzi z Rimini. Uwielbia tańczyć do muzyki Verdiego i Chopina! Matteo jest również modelem. Pojawił się w kilku kampaniach - reklamuje bieliznę i nie tylko. Podoba Wam się?

Shani Davis

Shani Davis to dwukrotny mistrz olimpijski. Amerykański łyżwiarz szybki rozmiłował się w ustanawianiu rekordów. Sportowiec ma na swoim koncie ponad 10 złotych medali. Został w 2006 roku pierwszym czarnoskórym złotym medalistą olimpijskim. Shani ma wielu fanów, którzy go wspierają w kolejnych bojach o złoto.

Jonathan Toews

Jonathan Toews jest kanadyjskim hokeistą i dwukrotnym olimpijczykiem. Ten wysoki sportowiec, wraz z drużyną, zdobył w Soczi złoty medal. Niejedno kobiece serce płonie na widok przystojnego hokeisty. Wasze też bije szybciej?

Maciej Kot Maciej Kot Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Maciej Kot

Maciej Kot ma na swoim koncie brązowe i srebrne medale. W Soczi zajął 7. i 12. miejsce i miejmy nadzieję, że na kolejnych igrzyskach zobaczymy go już na podium. Kibicowaliście mu podczas tegorocznych igrzysk zimowych? Jak Wam się podoba członek reprezentacji?

Andreas Wellinger

Andreas Wellinger to niemiecki skoczek narciarski, który w Soczi wraz ze swoją drużyną zdobył złoty medal. W 2013 roku zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Świata Juniorów. Młody Niemiec jest nadzieją reprezentacji. Chociaż ma zaledwie 19 lat, na jego koncie pojawiło się już kilka znaczących sukcesów.

Manuel Fettner

Manuel Fettner zadebiutował w reprezentacji Austrii w 2000 roku. Skoczek w Planicy w 2012 roku ustanowił swój rekord życiowy, skacząc 204,5 metra. Austriak ma 29 lat, a na swoim koncie aż 10 medali - zarówno w skokach indywidualnych, jak i drużynowych. Pod kaskiem skoczek skrywa kolczyki kanałowe w uszach, zwane inaczej tunelami.

Noah Bowman

Noah Bowman urodził się w 1992 roku. Kanadyjski narciarz ma w sobie naprawdę wiele hartu ducha i odwagi. Wielka kariera dopiero przed nim, ale już teraz cieszyć się może kilkoma sukcesami. Jego występy w Soczi naprawdę dostarczyły wiele wrażeń.