Małgorzata Rozenek robi sobie paznokcie

Relaks w centrum handlowym.
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Małgorzata Rozenek

O tym, że najlepszym relaksem dla zapracowanej kobiety są zakupy i wizyta u kosmetyczki wiedziała Marylin Monroe. Prawdę tę zna też Małgorzata Rozenek. Gwiazda programu Perfekcyjna Pani Domu znalazła czas, by zrelaksować się w centrum handlowym. Piątkowy dzień spędziła w warszawskiej Galerii Mokotów, gdzie postanowiła zadbać o swoje paznokcie.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Małgorzata Rozenek

Paparazzi przyłapali ją, gdy robiła sobie manicure i słuchała muzyki. To dobry sposób na relaks.

Ja bardzo potrzebuję ludzi, ale im bardziej ich potrzebuję, to zdaję sobie sprawę, że ich nie potrzebuję. [...]. To naprawdę ma głębszy sens. Lubię wiedzieć, że choćby naprawdę nie wiem co, to dam sobie radę. [...]. W każdej chwili mojego życia - wyznała w programie "Najszub słucha".

Zapewne dlatego, że lubi być sama, nikt jej nie towarzyszył.

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek. Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek. Kapif

Małgorzata Rozenek

Perfekcyjna Pani Domy wciąż jest na językach. Krążą pogłoski, że jej małżeństwo z Jackiem Rozenkiem przeżywa kryzys. Jednak póki co, pozew rozwodowy nie wpłynął do sądu, więc może to po prostu burza w szklance wody. Jacek Rozenek w rozmowie z "Twoim Imperium" stwierdził, że nie ma żadnego kryzysu, ale według "Party" para mieszka już oddzielnie. Nic dziwnego, że w całym tym zamieszaniu Małgorzata Rozenek potrzebowała chwili wytchnienia.

Więcej o:
Komentarze (9)
Małgorzata Rozenek robi sobie paznokcie
Zaloguj się
 • lochalocha

  Oceniono 36 razy 24

  cóż za kultura, siedzieć u kosmetyczki ze słuchawkami na uszach... rozumiem że taka manikiurzystka to teraz jest dla jaśnie państwa tym, czym dawniej pucybut - podstawia się łapę ale udaje, że się jej nie widzi.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 20 razy 14

  Dwa dni po Pudlu. Musi często na różne zabiegi biegać, bo się kobiecina w nocy wanien naszoruje, to od tych chemikaliów cera się niszczy, a może i jakiś domestos przez rękawiczki się przeżre.

 • zenio.karaluch

  Oceniono 17 razy 13

  Śmieszna baba. Najpierw biega po brukowcach z podrabianym dowodem, wypowiada się w fafnastu programikach, lata jak szalona z imprezy na imprezę, mało botoks nie wypryśnie, a potem oczami wywraca, że jej ludziska robia foty. Jak się szuka relaksu i intymności, to się nie idzie na manikiur w centrum handlowym, tylko normalnie do kosmetyczki.

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 12

  A niech sobie robi paznokcie, makijaż, co tylko chce. Tylko po co mamy o tym czytać?

 • wredna_baba

  Oceniono 10 razy 6

  Strasznie głupie niektóre pytania Najsztuba.

 • dealer

  Oceniono 9 razy 5

  Marylin Monroe nie wiedziała, że najlepszym relaksem dla zapracowanej kobiety poza zakupami i wizytą u kosmetyczki jest wybielanie odbytu.

 • koja

  Oceniono 10 razy 4

  Perfekcyjna pani często chodzi do manikiurzystki bo ona myje dużo garnków, umywalek, wanien, sedesów, piekaników, podłóg,,,, i innych powierzchni, Ona to robi z miłości

 • dziwne

  0

  A jak Rozenek zrobi sobie herbatę to też napiszecie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX