Justin Bieber, Jula, Niall Horan - kto nie rozstaje się z czapką?

Gdy na salonach pojawiają się utalentowani artyści, chciałoby się krzyknąć: Czapki z głów! Jednak oni wolą je nosić. Specjalnie dla Was Kotek.pl przygotował zestawienie gwiazdek, które nie rozstają się z nakryciem głowy. Bez wątpienia lansują nową modę - i słusznie. Idzie jesień, czapki na głowy Panowie i Panie.

Justin Bieber

Justin Bieber wśród miłośników nakryć głowy zajmuje pierwsze miejsce. Nas mamy uczyły, że nie powinno się jeść w czapkach, ale widocznie to tylko polski zwyczaj. Celebryta ma wiele nakryć głowy i nie zawsze pasują one do reszty stroju, jednak bez wątpienia są charakterystycznym dodatkiem do jego wizerunku.

Najczęściej wybiera bejsbolówki:

Justin Bieberfot. Forum

 

Justin Bieberprphotos

Ale nie zapomina tez o wełnianych czapkach, ta z pomponem nas urzekła:

Justin Bieberfot. Forum

 

Justin Bieberprphotos

Doda

Doda - jak przystało na samozwańczą królową - chce błyszczeć i podążać za trendami. Mimo że jest najstarsza w tym zestawieniu, korzysta z mody dla nastolatek. Ostatnio jej ulubionym atrybutem jest czapka z daszkiem, nasze źródła donoszą, że podczas dnia w cyrku dwa razy ją zmieniała. Celebrytka zakłada bejsbolówkę nawet na ważne wyjścia.

Dodafot. Kapif

DodaPlotek Exclusive

Znacznie gorzej prezentuje się w czarnej rogatywce z koralikami. Trochę cuchnie tandetą.

Dodafot. Kapif

Jula

Jula w ostatnim odcinku "Bitwy na głosy" miała na sobie rasową bejsbolówkę, lans na zagraniczną gwiazdkę chyba się udał. Przez cały odcinek jej nie zdejmowała, chociaż stój wokalistki zupełnie nie pasował stylem do piosenki jaką śpiewała jej grupa.

Julafot. Kapif

Julafot. I. Sobieszczuk / TVP

Ewa Farna

Skoro Jula ma bejsbolówkę, to Ewa będzie miała wełnianą czapkę. Organizatorzy programu chcą podkreślić, że dziewczyny ze sobą rywalizują. Czapka wokalistki miała delikatne ćwieki i luźno leżała na lokach. Mimo względnej wygody, wokalistka zdjęła ją podczas występu swojej drużyny.

Ten look podoba nam się najbardziej, pozorny luz i ciepło! Jednak, czy nie wydaje się Wam, że na scenie panuje dodatnia temperatura i nie ma wiatru?

Ewa Farnafot. Kapif

Ewa Farnaot. I.Sobieszczuk / TVP

Zendaya Coleman

Zendaya Coleman też nosi bejsbolówkę. Dobierała ją według zasady: im większa, tym większy luzak ze mnie. Mimo chłopięcego stylu, aktorka wygląda uroczo i widać, że dobrze się czuje w tym looku.

@Zendaya96@Zendaya96

@Zendaya96@Zendaya96

Liam Payne

Liam Payne miał na sobie czapkę bejsbolówkę, jednak zupełnie mu nie pasowała, chyba ktoś kazał mu ją założyć, albo zrobił to dla żartu.

Liam Payneprphotos

Niall Horan

Niall Horan, w tej samej czapce co Liam, wystąpił podczas jednego koncertu. Wokalista wygląda w niej znacznie lepiej niż kolega z zespołu. Od czego to zależy?

Niall Horanprphotos

Marina Łuczenko na otwarciu Marina Łuczenko na otwarciu "American Eagle". fot. KAPIF

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko - ona, jako jedna z pierwszych w Polsce, zaczęła nosić bejsbolówki. Wokalistka pojawia się w nich nawet na ważnych wyjściach. No cóż. Ładnemu we wszystkim ładnie, a ona wygląda w nich wyjątkowo dobrze.

Marina ŁuczenkoFacebook

Marina ŁuczenkoWBF

Całe szczęście gwiazdka nie zapomina też o ciepłym nakryciu głowy. Swoją indywidualność podkreśliła kolorem czapki. Mimo luzackiego kroju, wygląda delikatnie i kobieco.

Marina Łuczenkoscreen z Facebooka

Honey Honey Fot. Rafa3 Malko / Agencja Gazeta

Honey

Kto jak kto, ale Honey nie mogłaby nie mieć bejsbolówki, skoro mają ją też inne gwiazdy. Wokalistka, niczym Doda, wybrała bogato zdobioną czapkę, pełną ćwieków i cekinów i założyła ją na koncert. Niestety nie widać jej twarzy (i niemalże głowy) spod tego wielkiego cylindra, ale nie musimy pytać, czy wyglądała dobrze - przecież to trendsetterka. Jeśli nie macie pewności, poczytajcie jej modowego bloga.

Honeyhonorata-skarbek.com

Kto wygląda najlepiej?

Więcej o: