Nicki Minaj zostanie jurorką w "American Idol" - to potwierdzone! Przedstawiamy pełny skład jury [ZDJĘCIA]

Nicki Minaj zamiast Nicka Jonasa; Mariah Carey za Jennifer Lopez; Keith Urban za Stevena Tylera oraz menedżer Mariah, Randy Jackson - oni zasiądą w jury 12-stej edycji  "American Idol".  Zobaczcie kim są jurorzy i w co byli ubrani na oficjalnym ogłoszeniu składu panelu jurorskiego.

Nicki Minaj

To oficjalne! Nicki Minaj zostanie jurorką w "American Idol". To dobra wiadomość dla fanów Nicki, ale zła dla miłośniczek Nicka Jonasa. Skoro Minaj weźmie udział w programie, dla niego nie będzie już miejsca. A jeszcze niedawno pisał, że zostanie jurorem w tym show byłoby spełnieniem jego marzeń.

Nicki Minajprphotos

Nicki, co potwierdzają producenci programu, ma niepowtarzalny styl, i jest pierwszą artystką, której jednocześnie aż siedem singli znalazło się na Billboard Hot 100.

[Minaj - przy. red.] reprezentuje inną stronę przemysłu muzycznego, który teraz wkroczył do głównego nurtu kultury z jej unikalnym stylem i artyzmem, sprytem - powiedziała prezes "Idola", właścicielka firmy FremantleMedia, Cecile Frot-Coutaz.

Nicki Minaj

Nicki Minaj to młoda gwiazda. Chociaż jest znana dopiero od trzech lat i ma na swoim koncie zaledwie jedną płytę, jej piosenki kojarzy chyba każdy. Zadebiutowała singlem nagranym z Lloydem, pt. "BedRock", który trafił na drugie miejsce notowania Bilboard Hot 100. Od tego momentu śpiewała w duecie z Christiną Aguilerą, Mariah Carey, Usherem czy Rihanną. Później były single: "Massive Attack", "You Love. Pierwsza płyta "Pink Friday" ukazała się w listopadzie 2010 r.

Nicki MinajAgencja Gazeta

Nicki słynie z szokujących strojów, kolorowych fryzur (z reguły różowych) i przesady w makijażu. Na spotkaniu w studio FOX pokazała się w żółto-różowych włosach.

Mariah Carey

Maria Carey to znana wszystkim amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Jej głos osiąga najwyższe tony, a jego skala wynosi aż 5 oktaw. Mariah ma na swoim koncie 20 płyt. Za rolę w "American Idol" zgarnęła najwyższą wśród gwiazd stawkę za udział w tego typu programie - czyli aż 18 milionów dolarów.

Mariah CareyAgencja Gazeta

Keith Urban

Keith Urban to australijski piosenkarz country i gitarzysta. Ma na swoim koncie 8 płyt i 2 nagrody Grammy.  Prywatnie jest mężem aktorki Nicole Kidman, a magazyn "Country Weekly" uznał go za "najseksowniejszego mężczyznę w muzyce country".

Randy JacksonAgencja Gazeta

Randy Jackson

Randy Jackson to menedżer Mariah, jedyny w tej edycji juror ze starego składu. To amerykański gitarzysta basowy, piosenkarz i producent muzyczny. W muzycznym show-biznesie funkcjonuje już od wielu, wielu lat i wie, jak odkryć prawdziwy talent.

Randy JacksonAgencja Gazeta

Co sądzicie o składzie "American Idol"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.