Neil Patrick Harris i Elton John z partnerami i dziećmi! Odpoczywają w Saint-Tropez!

To dopiero wesoła gromadka! Neil Patrick Harris i Elton John wybrali się na spacer z dziećmi po słonecznym Saint-Tropez! Towarzyszyli im ich partnerzy. Wyglądało na to, że wszyscy świetnie się bawią.

Wesoła gromadka

0812PA237.ELTON JOHN,DAVID FURNISH, ZACHARY AND ???.CLUB 55 PIER AFTER LUNCH

Neil Patrick Harris i Elton John oraz ich partnerzy David Burtka i David Furnisch od kilku lat spędzają wspólnie wakacje.

Elton John i David Furnish

0812PA237.ELTON JOHN,DAVID FURNISH, ZACHARY AND I 0812PA237.ELTON JOHN,DAVID FURNISH, ZACHARY AND ???.CLUB 55 PIER AFTER LUNCH

Elton John i jego mąż David Furnish wychowują razem półtorarocznego Zacharego, którego urodziła im surogatka. Piosenkarz wziął ślub cywilny Z Davidem w 2005 r. Teraz planują powiększenie rodziny:

Chciałbym, żeby Zachary miał rodzeństwo. Myślę, że lepiej mieć brata lub siostrę, niż być jedynakiem. Cały czas planujemy drugie dziecko, ale nie wiem, kiedy pojawi się w naszej rodzinie. Myślę, że poczekamy do lata - powiedział w wywiadzie dla London Evening Standard David.

Wygląda więc na to, że będzie to już niedługo.

Neil Patrick Harris i David Burtka

ELTON JOHN, HIS HUSBAND DAVID FURNISH, THEIR SON ZACHARY, NEIL PATRICK HARRIS, HIS BOYFRIEND DAVID BURKTA AND THEIR TWIN CHILDREN GIDEON SCOTT AND HARPER GRACE STROLLING IN SAINT-TROPEZ.

Neil Patrick Harris i jego partner David Burtka mają niespełna 2-letnie bliźniaki: Gideona Scotta i Harper Grace. Para jest ze sobą już 9 lat! Pięc lat temu się zaręczyli. Słynny odtwórca roli notorycznego podrywacza w serialu "How I met your mother" wzbudził niemałą sensację, gdy w 2006 r. wyznał, że jest homoseksualistą.

Wspólny spacer

0812PA237.ELTON JOHN,DAVID FURNISH, ZACHARY AND neil patrick harris.CLUB 55 PIER AFTER LUNCH.STROLL IN ST TROPEZ0812PA237.ELTON JOHN,DAVID FURNISH, ZACHARY AND neil patrick harris.CLUB 55 PIER AFTER LUNCH.STROLL IN ST TROPEZ

Wszyscy razem wybrali się na spacer wzdłuż Lazurowego Wybrzeża i wzbudzali spore zainteresowanie!

Całus

NEIL PATRICK HARRIS & HIS SON GIDEON SCOTT ON THE YACHT OF ELTON JOHN IN SAINT-TROPEZ.

Następnie udali się na rejs jachtem. Neil Patrick nie mógł powstrzymać się od dania całusa swojemu synkowi, Gideonowi Scottowi.

Więcej o: