Sylwia Grzeszczak, Jula, Enej. To oni zwyciężyli w ESKA Music Awards 2012!

Prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane przez słuchaczy Radia ESKA zostały rozdane. Bezkonkurencyjni okazali się: Sylwia Grzeszczak, zespół Enej i Jula. To oni zgarnęli najwięcej statuetek. Gospodarzami wieczoru byli aktorka Joanna Koroniewska i Krzysztof Jankes Jankowski z ESKI.


Sylwia Grzeszczak

Grzeszczak Sylwia

Sylwia Grzeszczak miała powody do radości. Gwiazda zgarnęła aż trzy statuetki! Nagrodę dla najlepszej artystki odebrała z rąk samego Radka Majdana... ;) Zwyciężyła w kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepszy Album oraz Najlepsze video w Eska.tv, za utwór "Sen o przyszłości". W tym roku nominacje dla artystów przydzielono w ośmiu kategoriach. Trzeba przyznać, że trzy statuetki to bardzo dobry wynik.

 


Zespół Enej

Enej

Enej nominowany był w dwóch kategoriach. W kategorii Najlepszy Zespół panowie pokonali Zakopower i Braci. W kategorii Najlepszy Hit rywalizowali z Julią i Sylwią Grzeszczak. Okazało się, że ich hit "Skrzydlate ręce" jest najlepszy. Byli wyraźnie zadowoleni.

 


Jula

Eska Music Awards 2012

Jula zgarnęła w tym roku dwie statuetki. Chętnie pozowała z nagrodami do zdjęć. Młoda wokalistka zwyciężyła w kategoriach Najlepszy Debiut i Najlepszy Artysta na Eska.pl.

 

 


Robert M.

Robert M robertm

Powody do radości miał również producent muzyczny i DJ - Robert M. Artysta otrzymał statuetkę dla Najlepszego Artysty. Pokonał Mroza i Sebastiana Karpiela-Bułeckę, którzy z pewnością liczyli na zwycięstwo. Po gali Robert M. zaprosił ponad 1000 osób na... imprezę do swojego pokoju.

 

 

Rafał Brzozowski

Podczas tegorocznej imprezy wręczono również nagrodę w kategorii "Najlepszy Artysta Międzynarodowy Eska Music Awards 2012". Statuetkę zdobył najlepszy DJ David Guetta, który nie pojawił się na gali. Po raz pierwszy przyznano też statuetkę w kategorii "Hit Lata". Nagrodę zgarnął Rafał Brzozowski za utwór "Tak blisko". Podoba wam się?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.