Mucha, Zielińska, piękna miss. Gwiazdy uaktywniły się na EURO 2012. Co piszą na blogach i Facebooku? I jak się stroją?

Euro gorączka opanowała chyba wszystkich Polaków. Sportowy nastrój udzielił się także gwiazdom, które również celebrowały mecz otwarcia. Swoimi przeżyciami podzieliły się na blogach. Zobacz, co napisały i jak wyglądały!

Anna Mucha

Mucha Anna

Anna Mucha była w gronie szczęśliwców, którym udało się obejrzeć mecz Polska - Grecja na Stadionie Narodowym. Swoją relację zdała na blogu. Gwiazda była zachwycona obiektem i kulturą kibiców:

stadion imponujący, wypełniony po brzegi. świetna organizacja, pełna kultura, spokój i dzieci na stadionie, trochę za długie kolejki do wodopojów, ale dzięki uprzejmości powszechnie tego dnia panującej na stadionie - udało się i to pokonać :)

Jednak Anię zawiódł polski doping, liczyła na więcej wiary i zaangażowania:

bolały okrzyki - "do roboty!"; "Błaszyczykowski sam meczu nie wygra"; "rusz się" ! (...) ale najbardziej bolał brak dopingu... bo prawda jest taka, że nasz doping od początku nie wierzył w piłkarzy i w zwycięstwo.na stadionie nie było kibiców, tylko gapie.(przyznaję, ja byłam jednym z nich, choć starałam się, wierzcie mi - starałam się bardzo!)

anna mucha

screen z http://anna-mucha.bloog.pl/

Bardzo zaimponowali jej, za to greccy kibice:

ta garstka ludzi dawała tak czadu, że miało się wrażenie, że siedzi ich co najmniej połowa stadionu (!)dopiero jak nas zawstydzali, lub przekrzykiwali (!!! sic!) nasi podrywali się do zagrzewania piłkarzy. półgębkiem, jakby z rumieńcem zażenowania...ale tam, po greckiej stronie - siedzieli Kibice. kochający swoją drużynę i wierzący w nią, choćby nie wiem co. Kibice, którzy gotowi byli przyjechać na koniec Europy, by krzyczeć:... no nie wiem, co oni tam krzyczeli, ale było skuteczne... a po naszej stronie... lipa!

Jak bardzo starała się Mucha, widać na zamieszczonych przez nią zdjęciach. Aktorka specjalnie na tę okazję założyła czerwoną sukienkę mini z nadrukowanym godłem. Jak Wam się podoba taka kibicowska kreacja?

anna mucha

screen z http://anna-mucha.bloog.pl/


anna mucha

screen z http://anna-mucha.bloog.pl/

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska

Kasia Zieliińska

Kasia Zielińska mecz oglądała w studiu TVP studia TVP, które znajduje się na dachu Fabryki Wedla na warszawskiej Pradze. Aktorka wraz z Zbigniewem Hołdysem, Marcinem Dańcem i Maćkiem Kurzajewskim miała stamtąd wspaniały widok na Stadion Narodowy. Okazuje się, że Kasi całkowicie udzieliła się gorąca sportowa atmosfera, o swoich wrażeniach napisała na blogu:

Chociać piłka nożna nie stoi na pierwszym miejscu na liście mojego hobby to jednak uwielbiam dopingować i posiadam chyba cechy prawdziwego kibica.

Kasia Zielińska

screen z http://katarzynazielinska.bloog.pl

Zielińska podzieliła się też, swoimi sympatiami piłkarskimi:

Ubóstwiam Szczęsnego....ale dziś prawdziwymi bohaterami stali się dla mnie Lewandowski i mało mi znany ( choć sądzę że nie tylko mnie) Tytoń. To moja wspaniała trójca.

kasia zielińska

screen z http://katarzynazielinska.bloog.pl

Widać, że aktorka jest mocno rozemocjonowana, stara się też zachęcić innych do kibicowania. Czy Was przekonała?

Ważne aby wspierać tych, którzy teraz czekają na nasza energię. (...) Zachęcam do wspierania naszych piłkarzy! We wtorek kolejny bój.
Magda Steczkowska była gościem programu Magda Steczkowska była gościem programu "Pytanie na śniadanie". Gwiazda oprócz tego, że udzieliła wywiadu chętnie pozowała do zdjęć. To jej pierwsze zdjęcia po ciąży i przyznajemy, że jesteśmy pod wrażeniem! Magda wygląda fantastycznie. To jest prawdziwa SEXY MAMA! FORUM

Magda Steczkowska

Magda Steczkowska nie w pełni podziela entuzjazm innych gwiazd. Nawet trochę się go obawia. Jako matka dwójki małych dzieci boi się czy duchowa nieobecność jej męża podczas futbolowych maratonów nie będzie zbyt dokuczliwa.

EURO to chyba po 2 mecze dziennie!! i to dzień w dzień!!! a ja mam małe dzieci!!

magda steczkowska

screen z http://magdasteczkowska.blog.onet.pl/

Artystka chociaż sama nie jest zaangażowana w piłkę nożną, to jednak  z zadziwieniem przygląda się swojemu mężowi - wielkiemu fanowi futbolu.

a tak naprawdę to patrzę na mojego ukochanego i wzrusza mnie jego zachowanie... on to autentycznie przeżywa!!! i to jak!!!

magda steczkowska

screen z http://magdasteczkowska.blog.onet.pl/

Mimo takiego sceptycyzmu piosenkarka nagrała do swojej piosenki teledysk, którego motywem przewodnim są właśnie Mistrzostwa Europy!

Rozalia Mancewicz

Miss Polonia zadbała o gorącą futbolową atmosferę. Zdecydowała się zagrzewać naszych piłkarzy do walki, a kibiców do głośnego dopingu, swoimi seksownymi fotkami. Możemy je oglądać na jej facebookowym profilu.

Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz nie jest może aż tak śmiała jak Mica Schaefer, ale i tak jej skąpa bluzeczka i kuse szorty podnoszą ciśnienie. Mamy nadzieję, że modelka zainspiruje inne polskie panie do pokazywania swoich wdzięków podczas Euro 2012.