Zamachowski poznał Richardson ze swoimi rodzicami! Romans nabiera tempa

O związku prezenterki z aktorem mówi cała Polska.

Szybkie tempo

Zamachowski Zbigniew

Zbigniew Zamachowski jest już wolny. Tydzień temu w warszawskim sądzie okręgowym aktor rozwiódł się z Aleksandrą Justą. Wystarczyła jedna rozprawa, aby Zamachowski odzyskał upragnioną wolność.

Teraz bez przeszkód może budować swój związek z ukochaną Moniką Richardson. Wygląda na to, że uczucie gwiazdorskiej pary kwitnie! Jak donosi Se.pl, aktor przedstawił już swoją nową wybrankę rodzicom.

 Monika Richardson Zbigniew Zamachowski

Richardson również nie zwlekała z przedstawieniem partnera swojej mamie. Co więcej, cała trójka mieszka razem! Po śmierci brata prezenterki jej mama czuła się samotna, dlatego przeprowadziła się z Wrocławia do warszawskiego apartamentu córki, w którym pomieszkuje również Zamachowski. Podobno aktor świetnie się dogaduje ze swoją przyszłą (?) teściową.

Pietkiewicz Trzeciak Barbara, Richardson Monika

Razem na nartach

Zamachowski Zbigniew, Richardson Monika syn dziecko, Czarnota Sambor

Choć o ich romansie plotkowano już od wielu tygodni, Richardson i Zamachowski po raz pierwszy pojawili się razem na narciarskich zawodach gwiazd w Szklarskiej Porębie. Towarzyszył im syn dziennikarki. Biorąc pod uwagę fakt, że Zamachowski i Richardson mają dzieci, budowanie wspólnej przyszłości wymaga od nich dużej dozy ostrożności.

Pierwsze wyznanie w tv

Choć oboje zainteresowani długo nie komentowali doniesień o łączącym ich uczuciu, Richardson wygadała się w końcu w programie telewizyjnym. W jednym z odcinków show "Raz lepiej, raz gorzej", który dziennikarka prowadzi z Romanem Czejarkiem, sprowokowana przez Janusza Korwin Mikkego wyznała spontanicznie:

Ja mam najpiękniejszego partnera na świecie. Akurat nie jest ode mnie wyższy. Jesteśmy partnerami w każdej sprawie.

To było pierwsze publiczne wyznanie Moniki Richardson, w którym uchyliła rąbka tajemnicy o swoim związku z Zamachowskim.

Monika Richardson. Monika Richardson. Forum

Czułość na każdym kroku

Choć para nie opowiada o swojej miłości w kolorowych pismach, nie oznacza to, że partnerzy szczędzą sobie czułości. Zamachowski i Richardson są ze sobą tak związani, że nie potrafią się rozstać na dłużej niż kilka godzin. A kiedy spędzają wspólnie czas w kawiarni, uściskom i głębokim spojrzeniom w oczy nie ma końca!

Monika stara się towarzyszyć Zamachowskiemu dosłownie wszędzie. Wspiera go w teatrze, zasiada na widowni "Bitwy na głosy", w której aktor jest jednym z jurorów.

Richardson Monika

Zawsze razem

Richardson Monika, Zamachowski Zbigniew

Choć ich związek był dla większości szokiem,  jak widać uczucie rozwija się w najlepsze. Richardson i Zamachowski są wprost nierozłączni! Czy nie ma w tym jednak trochę zazdrości? Być może Monika stara się pilnować swojego partnera, bo jest o niego zazdrosna? Zamachowski obraca się przecież w środowisku pięknych kobiet, a słabość do niego mają nawet jurorki muzycznego show.