Aktorki w roli modelek na pokazie Jaroszewskiej. Jak wypadły?

Są sławne i utalentowane. A do tego piękne i... sprawdziły się w roli modelek!
Daria Widawska, Natalia Jaroszewska, Agnieszka Dygant. Daria Widawska, Natalia Jaroszewska, Agnieszka Dygant. Kapif

Aktorki jako modelki

Pokaz Natalii Jaroszewskiej przyciągnął tłum gwiazd. Każdy chciał zobaczyć nową kolekcję znanej projektantki. Niektóre gwiazdy zostały przez Jaroszewską szczególnie docenione. Gospodyni wieczoru zaprosiła kilka z nich do udziału w pokazie. A był on szczególny - projektantka świętowała swoje 10-lecie w branży. Kto miał okazję sprawdzić się w roli modelki?

Daria Widawska. Daria Widawska. Kapif

Daria Widawska

Daria Widawska jest w znakomitej formie. Widać, że po jej problemach ze zdrowiem nie ma najmniejszego śladu. Rudowłosa aktorka emanowała na wybiegu energią i siłą kobiecości. Na taką modelkę przyjemnie popatrzeć. W zwiewnej sukience od Jaroszewskiej Widawska prezentowała się fenomenalnie.

Widawska Daria

Aleksandra Kisio. Aleksandra Kisio. Kapif

Aleksandra Kisio

Znana przede wszystkim z serialu "Prosto w serce" aktorka zrobiła na wybiegu prawdziwą furorę. W kuluarach szeptano, że Kisio mogłaby zrobić karierę w modelingu. Wysoka, piękna i szczupła - czyż to nie są cechy charakterystyczne topmodelki?

Kisio Aleksandra Ola

Anna Czartoryska. Anna Czartoryska. Kapif

Anna Czartoryska

Piękna arystokratka również prezentowała się na wybiegu jak rasowa modelka. Nie wiadomo było, na co patrzeć w pierwszej kolejności: na projekty Natalii Jaroszewskiej, czy seksowną Czartoryską.

Czartoryska Anna

Anna Bosak. Anna Bosak. Kapif

Anna Bosak

Jaroszewska zaangażowała też do swojego pokazu Anię Bosak. Tancerka ma rewelacyjną figurę - prezentowane stroje świetnie na niej wyglądały.

anna bosak

Więcej o: