Jak Farrell opiekuje się Henrym? Zostawił go samego w samochodzie!

Hollywoodzki aktor w roli troskliwego taty.
Colin Farrell z synem. Colin Farrell z synem. Forum

Nieobecny ojciec?

Colin Farrell zajmuje się synkiem Henrym Tadeuszem. Nie jest to zbyt częsty widok. Od czasu rozstania z matką chłopca, czyli Alicją Bachledą-Curuś, nieustannie plotkuje się o tym, że Farrell lekceważy sobie obowiązki rodzicielskie.

Alicja i Colin poznali się na planie filmu "Ondine". W październiku 2009 roku urodził im się Henry Tadeusz, a już roku później para się rozstała. Farrell ma jeszcze jednego syna ze związku z modelką Kim Bordenave. 9-letni James ma zespół Angelmana.

Colin Farrell, Henry Tadeusz

Colin Farrell. Colin Farrell. Forum

Wyprawa po jogurt

W mediach pojawiły się nawet pogłoski, że Alicja musi aktora wręcz namawiać do opieki nad synkiem. No cóż, nawet taki przystojniak musi mieć jakieś wady. Polce zależy na jak najlepszym kontakcie ojca z synem, ale podobno brakuje chęci ze strony Irlandczyka. Media donosiły, że nawet rozmowy na Skype'ie są dla niego problemem. Trudna sprawa.

Prawda to, czy nie, faktem jest, że paparazzi przyłapali Farrella w słonecznej Kalifornii, dokładnie w Los Feliz (dzielnica Los Angeles), kiedy zabrał Henry'ego na mrożony jogurt. Mały nie mógł oderwać się od pysznego przysmaku.

Colin Farrell, Henry Tadeusz

Colin Farrell z synem. Colin Farrell z synem. Forum

Palec idzie w ruch

Hmm, coś tu jednak nie gra. Colin zostawił synka w samochodzie, oczywiście przy otwartych szybach, bo musiał skorzystać z pobliskiego bankomatu. Nie rozumiemy, dlaczego nie mógł wziąć chłopca ze sobą. Oj, ten Colin. A mały się niecierpliwił i próbował wydostać się z fotelika i auta. Tatuś więc pogroził mu palcem. Czy my widzimy lakier do paznokci? Szczerze mówiąc, mamy nadzieję, że to siniak :)

Colin Farrell

Colin Farrell. Colin Farrell. Forum

Gonitwa

Ale chyba zdawał sobie sprawę, że pozostawienie Henry'ego w samochodzie nie było najlepszym pomysłem. Rzucił się w te pędy do bankomatu i chciał jak najszybciej załatwić swoje sprawy. Błyskawiczna akcja.

Colin Farrell

Colin Farrell. Colin Farrell. Forum

I z powrotem

Chwilka przy bankomacie. Oczywiście nie obyło się bez przygód. Tata musiał cały czas mówić coś do Henry'ego, bo ten nie mógł usiedzieć spokojnie w samochodzie. Byle wziąć gotówkę i... kto pierwszy przy samochodzie.

Colin Farrell

No cóż, nikt nie jest idealny. Może następnym razem Colinowi pójdzie lepiej. Przynajmniej wiemy, że psami się świetnie opiekuje i obdarza je niezwykłą czułością :)

??NATIONAL PHOTO GROUP  Christopher Walken and Collin Farrell film scenes for upcoming film 7 Psychos in Venice Beach. Job: 122011C4 . December 20th, 2011 Venice Beach, CA NPG.com

Więcej o:
Komentarze (40)
Jak Farrell opiekuje się Henrym? Zostawił go samego w samochodzie!
Zaloguj się
 • daniellap

  Oceniono 20 razy 18

  Wysiadł, żeby wypłacić pieniądze w bankomacie obok. Ale afera, no faktycznie.

 • adam.2x

  Oceniono 36 razy 16

  Pamiętam że kilka lat temu cała Polska była tak dumna że Colin zainteresował się Alicją i nawet zrobił jej dziecko że mówiło się o możliwym odznaczeniu państowym dla niego za taką łaskawość dla Narodu.

 • lisbeth

  Oceniono 15 razy 15

  Artykul przypomina stylem i poziomem kryminal napisany przez 8-latka. Autor zapewne jest z siebie dumny. Czy wy nas macie za glupkow?

 • pralkapierze

  Oceniono 18 razy 14

  a czy Was redaktorzy plotka rodzice nigdy nie zostawili sami na chwile w aucie albo w mieszkaniu jak musieli coś załatwić?zawsze wszędzie za rączkę z mamusią?zawsze mógł też zamknąć dziecko w środku na czas swojej nieobecności!robicie wielką aferę o nic

 • gnom_opluwacz

  Oceniono 13 razy 13

  I co, dziecko przeżyło to straszliwe niebezpieczeństwo?

 • karolina121212

  Oceniono 14 razy 12

  Alez mi nowina!
  Poszedl do bankomatu 2 mery dalej.
  Czubaszek by zostawila i poszla do banku ...na drugim koncu miasta.
  A najlepiej naslijcie na niego super nianie

 • andzioaaa

  Oceniono 8 razy 4

  ja tu widze tylko kochającego ojca który spędza miło czas z synem ;< gdzie tu foty że zostawił go samego?

 • 23adam55

  Oceniono 6 razy 4

  Na Plotku plotki - co najmiej drugi raz piszecie o jego zainteresowaniu synem i spotkaniami. Ostatnim razem kometujacy napisali i co w tym dziwnego ,ze ojciec jest z synem. To dzisiaj dodaliscie slowo -plotkuja nie za czesto- i z niczego temat jest. A gdyby tak glosowanko : zajmuje sie - czy nie zajmuje .Byla by pelnia waszej glupoty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX