Rihanna najbardziej lubiana na Facebooku! TOP 10

Które gwiazdy mają najwięcej fanów na Facebooku? Oto zestawienie!

1 miejsce: Rihanna

Ta gwiazda ma obecnie ponad 47 milionów fanów na Facebooku. Nic dziwnego - często umieszcza na portalu swoje prywatne zdjęcia i informacje o sobie. Jak się okazuje, jej fani najczęściej wstawiają na swoich profilach link do 'We Found Love'.

2 miejsce: Bob Marley

Ten muzyk już nie żyje, więc nie może zachęcać fanów do 'lubienia' swojego profilu własnymi wpisami. Wygląda więc na to, że o ilości 'lubiących' zadecydowała po prostu jego muzyka. Nietrudno to przyznać - jest ona ponadczasowa!

3 miejsce: Avril Lavigne

Trzecia w rankingu Facebookowej popularności jest Avril Lavigne - prawie 30 milionów fanów! Na jej profilu, podobnie jak u RiRi, znajdziemy zdjęcia z prywatnego albumu gwiazdy. Wstawia tam fotki ze swoich tras koncertowych, imprez i dzieli się z użytkownikami Facebooka swoimi codziennymi przeżyciami.

4 miejsce: David Guetta

Znany z licznych kolaboracji z największymi gwiazdami muzyki pop David Guetta nie znalazł się na podium, jednak liczbę jego fanów również można liczyć w dziesiątkach milionów. Być może dlatego, że jego Facebook jest dla wielu źródłem wiedzy dotyczącej tego, do czyjej - zremiksowanej przez Davida Guettę - piosenki będzie niedługo tańczyć na imprezach? W końcu wszystkie to murowane hity...

5 miejsce: Enrique Iglesias

To nic, że na jakiś czas zniknął ze świata show-biznesu i ostatnio jakoś o nim nie słyszymy... Jak widać po Facebooku, jego muzyka sama się broni! Ma obecnie około 25 milionów fanów.

6 miejsce: Usher

Gwiazdor, który odkrył Justina Biebera, może się poszczycić podobną ilością fanów.

7 miejsce: Lady GaGa

Co ciekawe, Lady GaGa, która należy do jednej z najpopularniejszych gwiazd na świata, znalazła się dopiero na 7. miejscu! Choć cały czas zabiega o zainteresowanie swoich fanów i ma ich na FB około 46 milionów (czyli tyle, do Rihanna), w zestawieniu znalazła się dopiero na siódmej pozycji. Dzieje się tak dlatego, że użytkownicy Facebooka nie za często wrzucają linki do jej piosenek na swoje tablice :(

8 miejsce: Metallica

Na 8 miejscu są muzycy Metalliki - to właśnie do ich teledysków najczęściej odsyłają słuchacze rocka użytkujący Facebooka. Nic dziwnego, to nieśmiertelne klasyki :)

9 miejsce: Green Day

Dużą popularność zyskali też muzycy zespołu Green Day. Mają prawie 30 milionów fanów i chętnie się ich na Facebooku słucha :)

10 miejsce: Black Eyed Peas

Na ostatnim, jednak wcale nie najmniej zaszczytnym miejscu, pojawiła się grupa Black Eyed Peas.

A Kotek nie ma nawet 4 tysięcy fanów! :(

Choć Kotek na co dzień stara się prowadzić swojego Facebooka jak najciekawiej, nie udało mu się dobić do nawet 4 tysięcy fanów! Może to dlatego, że nie śpiewa piosenek? ;)

Dołącz do fanów Kotka na Facebooku!