Logan Lerman - to on zastąpi Daniela Radcliffe'a?

Jesteśmy już przyzwyczajeni do magicznych i fantastycznych sag. Ta z udziałem Radcliffe'a się już skończyła... Kto zajmie jego miejsce?

Logan Lerman!

Pożegnaliśmy już Harry'ego Pottera, niedługo pożegnamy też Bellę i Edwarda. Co nam wtedy pozostanie? Producenci stawiają na filmy z udziałem tego chłopaka - Logana Lermana. Wskazują na niego i mówią: To jest nowy Daniel Radcliffe!

Gdzie mogliśmy go już zobaczyć?

Niedawno wystąpił w filmie 'Perks Of Being Wallflower'. Jednak jego najpopularniejsza kreacja filmowa to ta z produkcji 'Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy'. Oglądaliście?

Od dziecka marzył o sławie

Jak zaczęła się jego przygoda z aktorstwem?

W mojej rodzinie wszyscy byli lekarzami i tylko ja okazałem się taką czarną owcą. Uznałem, że chodzenie na castingi to dobry sposób na to, żeby uniknąć szkoły. Tak wylądowałem w telewizyjnym show 'Jack i Bobby' - tam zrozumiałem, że granie w filmach to coś, co chciałem robić całe życie.

Czy ma szansę stać się zastępcą Daniela?

Aktor nie ma na to wpływu - debiutuje w momencie, w którym porównania do odtwórcy roli Pottera są nieuniknione. Co on sam o tym sądzi?

Często jestem porównywany do Daniela. Szczerze mówiąc, moja postać - Percy Jacskon - nie ma z nim zbyt wiele wspólnego... Poza tym, że jest kimś w rodzaju bohatera, bo został rzucony w trudną sytuację.

Pracowity i pewny siebie

Do filmu 'Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy przygotowywał się długo. Zarówno intelektualnie, jak i psychicznie :)

Uczyłem się mitologii miesiącami, czytałem o Perseuszu, Posejdonie, Apollu, Meduzie!
Nie wiem, czy ten film ma szansę być tak popularny, jak np. 'Zmierzch'. Ale jeśli tak się stanie, jestem na to gotowy.

Myślicie, że odniesie sukces?

 

Więcej o: