Najgorsi rodzicie show-biznesu

Przykre przypadki.
Pamela Anderson. Pamela Anderson. PR Photos

Miejsce 9. Pamela Anderson

Ikona seksu, symbol seksualnej rewolucji. Pamela Anderson najlepiej wypadała na rozkładówkach czasopism dla panów. Niekoniecznie jednak udawało jej się bycie matką. Znana z amatorskich filmów porno, Anderson trafia na naszą listę beznadziejnych rodziców:

Ona po prostu nie daje im czasu, żeby po prostu zapamiętali imię obecnego partnera - mówiła Sasha Strunin.
eddie murphy,tracey edmonds eddie murphy,tracey edmonds AP

Miejsce 8. Eddy Murphy

Zasłużone miejsce 8 zajmuje amerykański komik Eddy Murphy. Kilka lat temu wdał się w romans z Mel B., znaną członkinią grupy Spice Girls. Z ich romansu na świat przyszła córeczka. Niestety, aktor nie chciał uznać jej za swoją. Przez wiele miesięcy trwała medialna wojna między gwiazdami. Ostatecznie, przyciśnięty do muru Murphy, poddał się badaniom na ojcostwo i oczywiście wynikło z nich, że jest ojcem dziecka Mel B.

A jeśli nie, to bardzo dobrze, że musi płacić furę kasy, bo za to, że nie potrafi trzymać rozporka na wodzy, no to sorry, trzeba za to płacić i koniec - mówił Mariusz Totoszko.

Mijesce 7. David Hasselhof

David Hasselhof przez lata był uzależniony od alkoholu i narkotyków. Jego wybryki śledziły media, a znosić to wszystko musiała jego córka. Mieszkając pod dachem z takim tatą musiała wziąć sprawy w swoje ręce. Nagrała go kamerą, gdy ten leżał na podłodze totalnie odurzony:

I to chyba pomogło, bo David się trochę ogarnął, poszedł na terapię i zerwał z nałogiem

więc córka duży plus, świetny pomysł, może być wizjonerką, nawet sądzę, że skończy, jako projektantka mody - powiedział Tomek Golonko w Mtv Plotek.pl

Miejsce 6. Dina Lohan

Matka Lindsay Lohan to kolejny wyrodny rodzic show-biznesu. Swoje ambicje przekładała na córkę, wpuszczając ją w maliny. Od małego Lindsay grywała, śpiewała i chyba nie do końca była odporna na pokusy branży. Ostatecznie ma problemy z prawem i narkotykami:

No to często się tak zdarza, że matka, która ma niespełnione swojej ambicje w show-biznesie, próbuje swojej 2 szansy przez córkę - mówił Wujek Samo Zło.
Beztroska Kate Moss na wakacjach. Beztroska Kate Moss na wakacjach. Forum Gwiazd

Miejsce 5. Kate Moss

Modelka, choć nadal jest gwiazdą wybiegów, postanowiła założyć rodzinę. Niestety, jej dziecko musiało żyć z wybrykami matki. Alkohol, narkotyki, brak opieki nad niemowlakiem. To wszystko spowodowało, że Kate Moss na jakiś czas traciła prawa do opieki nad dzieckiem:

Ale ja za nią trzymam kciuki, żeby wszystko jej się fajnie udało - powiedziała w Mtv Plotek.pl Anna Bosak
Kelly Osbourne Kelly Osbourne NATIONAL PHOTO GROUP/Raffi/Forum

Miejsce 4. Osbourne'owie

Tuż przed podium znalazła się rodzina Osbourne'ów. Ojciec to legenda rocka, a matka to marzenie wszystkich lubiących mocne brzmienie. W takim domu nie trudno o tragedie. Córka Kelly oraz syn Jack od małego mieli problemy. Narkotyki, psychiatryk, a nawet problemy z prawem. To wszystko zgotowali im rodzice.

On już tyle wychlał, tyle nawciągał w życiu, zeżarł pewnie tablet miliony, wypalił trawska całe pola, to nie dziwie się, że po prostu nie wie co się z nim dzieje. Tą rodziną powinna opiekować się jeszcze inna rodzina - mówił Mariusz Totoszko.
Whitney Houston i Bobbi Kristina Brown. Whitney Houston i Bobbi Kristina Brown. BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Miejsce 3. Whitney Houston

Whitney Houston zdobywa niechlubne 3 miejsce. Diwa piosenki od lat uzależniona od narkotyków zaniedbywała córkę. Wraz z mężem zgotowali jej niezłe piekło. Zapuszczony dom, wszędzie walające się butelki po alkoholu i prochy. Córka musiała to wszystko znieść:

To jest jakaś totalna jazda uważam, że takich ludzi powinno się zamykac do więzienia, obierać im dzieci, bo są absolutnie nie przystosowani do życia - powiedział Mariusz Totoszko.
Nie wiem czy ktoś z was widział zdjęcia z willy, domy SĄ w Polsce, ville są w Stanach, a w willi Houston i Browna był taki burdel, to co tam się dzieje w kuchni, to na żadnej prywatce, u żadnych studentów nie ma czegoś takiego - powiedział Tomek Golonko.
Courtney Love na Warsaw Orange Festival 2010 Courtney Love na Warsaw Orange Festival 2010 Fot. Adam Kozak / Agencja Gazeta

Miejsce 2. Courtney Love

Courtney Love przez swoje uzależnienie od narkotyków wpadła w niezłe tarapaty. Tak zaniedbała swoje dziecko, że sąd postanowił odebrać jej prawa rodzicielskie:

Mieć takiego ojca Kurta Cobaina to fajna sprawa, ale mieć taką mamę, ?no ona chyba za mądra nie jest ta pani? - mówiła Anna Bosak
Courtney Love jest czołową gwiazdą, która uwielbia zażywać różnego rodzaju środki odurzające, czyli narkotyki, wciąganie kresek, myślę, że spokojnie potrafi układać mozaiki z tych prochów i później je wciąga za jednym razem na czas... Współczuje jej, bo z tego co wiem, były takie historie, ze Courtney nigdy nie obraziła się na prochy, brała je nawet jak była w ciąży - powiedział Tomek Golonko.

Miejsce 1. Woody Allen

Światowej sławy reżyser Woody Allen kilkanaście lat temu adoptował córkę. Chował ją przez lata aż w końcu jego miłość ojcowska przerodziła się w... romans. To totalne nieporozumienie.

O to jest prawdziwa romantyczna historia. Opiekował się nią, nawet tak się nią opiekował, że ją uwiódł - mówił Wujek Samo Zło.
No to jest ewidentny precedens jeżeli chodzi o świat, żeby najpierw zaadoptować dziecko, które potem poślubić. Mój racjonalny mózg tego nie ogarnia po prostu? - powiedziała Anna Bosak.
Nie czepiajmy się Romana Polańskiego, spójrzmy na Woodiego Allena - powiedział Tomek Golonko