Oni się nie popisali! Wpadki na imprezie Playboya [TOP 5]

Impreza Playboya obfitowała w wyjątkowo słabe stylizacje. Pomijamy w tym rankingu roznegliżowane, prześwitujące i wyzywające kreacje.

Miejsce 5: Pati Sokół

Sokol Pati

Pati Sokół za wszelką cenę pragnie zaistnieć w polskim show-biznesie. Niestety, jeśli nie może obronić się talentem (w X-Factorze odpadła już na pierwszym castingu), to stara się zwrócić uwagę swoim wyglądem. Niestety, tym nieprzemyślanym... O ile satynowa koszula i czarne spodnie aż tak nie rażą, to fatalne są szczegóły jej wizerunku. Po pierwsze: dziwny króliczek Playboya namalowany na policzku. O co tu chodzi? Nie wiem... Wystająca bielizna z kolei to już u niej standard. Na uwagę zasługują jej paznokcie u stóp. Czy Sokół nie mogła zdecydować się na jeden kolor lakieru?? Wygląda to fatalnie!

Miejsce 4: Ewa Pacuła

Pacula Ewa

Ewa Pacuła na imprezie pojawiła się w brązowej skórzanej sukience, która... kompletnie do niej nie pasowała. Wyglądała w niej jak wielkim worze. Kreacja fatalnie się układała i nieładnie się marszczyła. Dodatki, mam wrażenie, również były dobierane zupełnie przypadkowo. Jej wizerunek był kompletnie nieudany... Niestety.

Miejsce 3: Adam Darski

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Adam Darski przez wielu jest uznawany za jednego z najlepiej ubranych mężczyzn w polskim show-biznesie. Niestety, tym razem się nie popisał. Mimo że miał na sobie ubrania od ulubionego projektanta gwiazd, Roberta Kupisza, to niestety zestawienie okazało się bardzo niekorzystne. Krótkie skórzane spodenki, do wysokich butów? Bardzo kiepsko to wygląda... Darski chciał się pochwalić chyba swoimi łydkami. Taki skórzany total look był bardzo złym wyborem.

Miesjce 2: Natalia Rybicka

Rybicka Natalia

Młoda aktorka pojawiła się na imprezie w czarnych leginsach, zwykłym t-shircie i jeansowej kurtce. Odstawała bardzo od elegancko i seksownie ubranych pań. Żeby tego było mało, założyła na plecy coś przypominającego skrzydła, albo wielką kokardę w tęczowych kolorach. O co chodziło Natalii Rybickiej? Nie mam pojęcia. W każdym razie ja jestem na NIE!

Miejsce 1: Julia Pietrucha i Ian Dowe

Pietrucha Julia partner

Tym razem w rankingu pierwsze miejsce zajęli ex aequo Julia Pietrucha i Ian Dowe. Para zaprezentowała się w naprawdę FATALNYCH stylizacjach! Julia Pietrucha- co tu dużo mówić. Fatalna babcina kreacja zaburzyła jej całą zgrabną sylwetkę. Zamiast biżuterii zdecydowała się na białe szelki (?!) Taka piękna, a tak nie potrafi się ubrać.

Stylizacja jej chłopaka, była nieco lepsza, ale też pozostawiała wiele do życzenia. Elegancki garnitur zestawiony z neonową koszulką, czapką z daszkiem i czerwonymi trampkami? Oj nie...

A Waszym zdaniem, kto wyglądał najgorzej?