Zniknęli z seriali. Co teraz robią?

Pożegnali się z popularnymi serialami.
Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska kapif

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska po 11-latach odchodzi z "M jak miłość". Hankę Mostowiak będzie grać jeszcze tylko do lipca. Aktorka kulturalnie pożegnała się serialem. Co stanie się z jej bohaterką? Scenarzyści nabrali wody w usta. Plotka głosi, że Hanka zginie.

Anna Mucha Anna Mucha kapif

Anna Mucha

Kariera telewizyjna Anny Muchy nabrała tempa, gdy aktorka dostała rolę w "M jak miłość". Niestety zamiast propozycji filmowych, posypały się oferty z telewizji. Z "Tańca z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają". Mucha zaczęła być postrzegana jako celebrytka, a nie już aktorka. Scenarzyści "M jak miłość" wysłali jej bohaterkę na misję do Afganistanu. Madzia czasem wraca, żeby pocieszyć Kingę. I tyle.

Marcin Bosak Marcin Bosak kapif

Marcin Bosak

Marcin Bosak grał w "M jak miłość" grał 3 lata. Odszedł w 2006 roku, gdy miał już dosyć grania w telenoweli u boku takich aktorów jak bracia Mroczek. Nie zginął. Zagrał w kilku filmach oraz serialach takich jak: "Pitbull", "Hotel 52" czy "Nowa". Co się stało z jego bohaterem? Kamil Gryc po burzliwym romansie z Madzią ( w tej roli Anna Mucha) wyprowadził się z mieszkania studentów na Mokotowie i słuch po nim zaginął.

Jan Wieczorkowski Jan Wieczorkowski AG

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski w "Klanie" wcielał się w postać Michała Chojnickiego. Grał w serialu od 1997 roku. Odszedł, bo miał już dosyć gry w mdłym serialu. Postać Michała była tak ważna dla scenarzystów, że ostatecznie Wieczorkowskiego w 2004 roku zastąpił go Daniel Zawadzki.

Dorota Naruszewicz Dorota Naruszewicz kapif

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz, która przez 14 lat wcielała się w postać Beaty Boreckiej w "Klanie" postanowiła odejść z tasiemca. Co się stanie z jej bohaterką?

Beata nie wróci do domu na noc. Zaniepokojona rodzina na drugi dzień zgłosi zaginięcie na policję. Szybko okazało się, że auto Beaty zostało pod firmą. Ostatnią osobą, która widziała Borkowską był portier z firmy - twierdzi nasze źródło.
Olaf Lubaszenko Olaf Lubaszenko kapif

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko zawsze uchodził za bardzo ambitnego, zdolnego aktora filmowego i telewizyjnego. Nadszedł taki moment, że aktor postanowił jednak zagrać w tasiemcu TVP2. Wybrał "Barwy szczęścia". Na planie serialu grał aż cztery lata. Co się stanie z Romanem? Dojdzie do tragedii. Podczas dyżuru w pogotowiu, Roman uratuje dziecko z płonącego samochodu. Jemu jednak nie uda się uratować.

Magdalena Kumorek Magdalena Kumorek kapif

Magdalena Kumorek

Magdalena Kumorek większości widzów kojarzy się z postacią Agnieszki Augustynek-Dunin, głównej bohaterki serialu "Samo życie". Aktorka w serialu grała w serialu w latach 2002-2004. Odeszła, bo zaszła w ciążę w życiu prywatnym. W serialu zastąpiła ją Aneta Todorczuk-Perchuć. Scenarzyści przygotowali specjalny odcinek, w którym aktorki zamieniły się.

Paweł Deląg Paweł Deląg AG

Paweł Deląg

Paweł Deląg tylko rok grał Sebastiana Petrusa w serialu "Na Wspólnej". Odszedł, bo miał dużo ciekawszych propozycji niż rola w serialu TVN. Scenarzyści wpadli na pomysł, żeby Sebastian został świadkiem koronnym. Petrus wrócił w 2010 roku. Zastąpił go Robert Jarociński.

Leszek Lichota Leszek Lichota fot. TVN

Leszek Lichota

Leszek Lichota grał w serialu "Na Wspólnej" od 2003 roku. Serial TVN przyniósł mu wielką popularność. Posypały się propozycje. Co się stało z granym przez niego bohaterem? Po powrocie do Irlandii, Grzegorz zaginął.  Został odnaleziony, ale musiał zmienić tożsamość i wyjechać z kraju. Wkrótce później policja pozoruje jego śmierć, a Żaneta i Mania wracają do Polski. Grzegorz powraca do serialu we wrześniu 2009. Związał się jednak z inną kobietą i ma z nią syna.

Andrzej Nejman Andrzej Nejman east news

Andrzej Nejman

Złotopolice to było jego życie. Andrzej Nejman przez 11 lat grał w serialu TVP2. Grał Waldka Złotopolskiego. Alktor postanowił porzucić serial, który przyniósł mu pieniądze i sławę. Twierdzi, że chce grać inne, bardziej ambitne role. Od 15 lipca 2010 roku jest dyrektorem Teatru Kwadrat w Warszawie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.