W "M jak miłość" pojawi się nowy bohater. Magda musi podjąć decyzję: Nie zostawiaj mnie!

Co się wydarzy w najnowszych odcinkach "M jak miłość"? Emisja w TVP2 o 20.40
Janusz Rawicz (Piotr Borowski) Janusz Rawicz (Piotr Borowski) MTL MaxFilm

Co nowego w 'M jak miłość'

W 1083 odcinku "M jak miłość" pojawi się nowy bohater - Janusz Rawicz (w tej roli: Piotr Borowski). Biznesmen przyjedzie do Lipnicy i zostanie pomyłkowo uznany za Anglika. Sekretarka z urzędu gminy od razu poprosi Jankę (Joanna Osyda), by została jego tłumaczką. A Rawicz, widząc atrakcyjną brunetkę, będzie zachwycony i zaproponuje dziewczynie pracę!

W dużym skrócie: planuję niewielką inwestycję w Lipnicy i szukam asystentki, która pomogłaby mi w sprawach organizacyjnych.
Rozumiem A co to za inwestycja?
Zanim powiem pani coś więcej, będę musiał prosić o podpisanie klauzuli poufności.

Janusz Rawicz (Piotr Borowski), Janka (Joanna Osyda), M jak miłośćMTL MaxFilm

Wojtek (Mateusz Janicki), Janka (Joanna Osyda), M jak miłość Wojtek (Mateusz Janicki), Janka (Joanna Osyda), M jak miłość MTL Maxfilm

Co nowego w 'M jak miłość'

Tego samego dnia do Grabiny przyjedzie także Wojtek (Mateusz Janicki). Janka wyzna w końcu, jak bardzo została w przeszłości skrzywdzona A Markowski zrozumie jej ból i obieca, że nadal będzie ukochaną wspierał.

Chciałbym ci pomóc, przejść przez to wszystko z tobą jeśli tylko mi pozwolisz.

Za namową przyjaciela, Janka wróci do Warszawy i po kilku dniach skontaktuje się z terapeutą Czy specjalista zdoła jej pomóc - i dziewczyna obdarzy Wojtka pełnym zaufaniem?

Wojtek (Mateusz Janicki), Janka (Joanna Osyda), M jak miłośćMTL Maxfilm

Bartek (Wacław Warchoł), Ula (Iga Krefft) , M jak miłość Bartek (Wacław Warchoł), Ula (Iga Krefft) , M jak miłość MTL Maxfilm

Co nowego w 'M jak miłość'

Tymczasem Bartek (Wacław Warchoł) - po bójce na przystanku - będzie miał poważne problemy ze wzrokiem. Chłopak z początku to zbagatelizuje:

W oczach mi miga, mam takie dziwne błyski światła. Pewnie za długo patrzyłem na słońce

Jednak Ula (Iga Krefft) zmusi ukochanego, by odwiedził okulistę - a ten uzna, że konieczna jest natychmiastowa operacja. Uprzedzi Bartka, że może nawet stracić wzrok!

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Magda Marszałek (Anna Mucha), M jak miłość Kinga (Katarzyna Cichopek) i Magda Marszałek (Anna Mucha), M jak miłość MTL Maxfilm

Co nowego w 'M jak miłość'

Problemy nie ominą też Deszczowej. Gdy Magda (Anna Mucha) wpadnie do przyjaciół, by pomóc przy porządkach w ogrodzie, Kinga (Katarzyna Cichopek) wykorzysta okazję i zapyta dziewczynę o Wiktora (Piotr Grabowski).

Wiktor (Piotr Grabowski) i Magda Marszałek (Anna Mucha), M jak miłośćMTL Maxfilm

Dlaczego to ciągniesz? Po cholerę się z nim spotykasz? Boże, Magda, przecież to do niczego nie prowadzi Madzia, o co w tym wszystkim chodzi?

A Marszałkówna wyzna w końcu:

Nigdy nikt, żaden inny facet nie był wobec mnie taki opiekuńczy. Nawet mój ojciec, ani Paweł
Ale wiesz o tym, że on nie widzi w tobie kobiety, tylko...
Swoją córkę? Być może To znaczy - na pewno, ale wiesz? Mnie to nie przeszkadza... (... ) Jedno wiem na pewno.
Dla mnie Wiktor jest kimś bardzo bliskim. I czuję się tak, jakbym go znała od samego początku, od urodzenia

 Magda Marszałek (Anna Mucha)i Kinga (Katarzyna Cichopek), M jak miłośćMTL Maxfilm

Kilka godzin później - za namową przyjaciółki - Magda spróbuje jednak "związek" z Żakiem zakończyć.

Uważam, że nie powinniśmy się więcej spotykać. (...)Bo ja nigdy nie będę twoją córką, a ty nie będziesz moim ojcem...

A Wiktor od razu zaprotestuje:

Nie zostawiaj mnie. Jesteś wszystkim, co mi zostało!

Kinga (Katarzyna Cichopek) i  Beata (Joanna Orleańska) , M jak miłość Kinga (Katarzyna Cichopek) i Beata (Joanna Orleańska) , M jak miłość MTL Maxfilm

Co nowego w 'M jak miłość'

Tymczasem Kinga zacznie podejrzewać, że Robert (Tomasz Borkowski) mówił w szpitalu prawdę - i żona faktycznie próbuje go otruć. Odwiedzi sąsiadów, by upewnić się, że Lubiński jest bezpieczny. Wtedy Beata (Joanna Orleańska) przyzna się do próby zabójstwa!

Żeby nie było wątpliwości. W razie czego, wszystkiego się wyprę!
Chciałam, żeby Robert chorował, cierpiał... Żeby poczuł, co to znaczy prawdziwy ból. Taki, jak ja czułam po śmierci Michasia. Nienawidziłam Roberta za to, że już nigdy nie zobaczę swojego synka. Nie będę widziała, jak się bawi, dorasta, przyprowadza do domu pierwszą dziewczynę... Robert to wszystko zniszczył i dlatego ja chciałam zniszczyć jego!

 Beata (Joanna Orleańska) i Kinga (Katarzyna Cichopek), M jak miłośćMTL Maxfilm

 

Czy Kinga zgłosi w końcu sprawę na policję? A jeśli nie czy sama będzie dla Lubińskiej kolejnym "celem"? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Więcej o: