Ewę zacznie podrywać nowy mężczyzna, a córka Marka zajdzie w niechcianą ciążę. Co wydarzy się w "M jak miłość"

Zapraszamy na kolejny tydzień z "M jak Miłość". Jakie przygody spotkają tym razem Mostowiaków? Przekonacie się już w ten poniedziałek i wtorek o godz. 20:30 w TVP2.
"M jak miłość" MTL Maxfilm

M jak miłość

Marek (Kacper Kuszewski) pozna w końcu jednego z naukowców, z którymi Ewa (Dominika Kluźniak) współpracuje w Irlandii - Krzysztofa (w tej roli: Mariusz Zaniewski, widzom znany m.in. z serialu "Brzydula").

Mężczyzna przyjedzie na zaproszenie koleżanki do Lipnicy. A Mostowiak szybko zrozumie, że ma rywala. Bo Krzysztof o wiele chętniej będzie zerkał na Ewę, niż na piękne, wiejskie krajobrazy.

"M jak miłość"MTL Maxfilm

"M jak miłość" MTL Maxfilm

M jak miłość

Romantyczne problemy czekają też Marcina (Mikołaj Roznerski) - bo Eryka (Marta Juras), rozczarowana jego chłodem, postanowi z ukochanym zerwać.

Może powinniśmy jednak zdobyć się na szczerość i powiedzieć sobie, że to był błąd. Nasz wspólny błąd. I im szybciej to przerwiemy, tym lepiej!
"M jak miłość" MTL Maxfilm

M jak miłość

Kłopoty nie ominą także Łukasza (Adrian Żuchewsicz). Krupski (Andrzej Baranowski) pojawi się na uczelni - i zacznie chłopakowi grozić. Biznesem zapowie, że zniszczy jego karierę i całe życie:

To prosta zasada: oko za oko, ząb za ząb. Znasz Stary Testament? To wiesz, o czym mówię!

I naprawdę Wojciechowskiego przerazi.

Łukasz, załamany, o wszystkim opowie później Andrzejowi (Krystian Wieczorek).

Utną mnie na egzaminach, widać się nie nauczyłem, nie znajdę po studiach pracy. Widać się nie nadaję. Nie udowodnisz, że to jego robota!

A Budzyński odszuka Krupskiego i postawi sprawę jasno:

Trzymaj się z daleka od mojej rodziny, bo to ja zniszczę ciebie!

"M jak miłość"MTL Maxfilm

"M jak miłość" MTL Maxfilm

M jak miłość

I w finale: szokujące "newsy" od Natalki (Marcjanna Lelek)! Nastolatka wyzna rodzinie, że zaszła w ciążę! Anna (Tamara Arciuch) z wrażenia o mało nie zemdleje. Za to Marek wybuchnie wściekłością - i spróbuje zmusić córkę, by zdradziła, kto jest ojcem dziecka.

Następnego dnia Gruszyńska zaprowadzi siostrzenicę do lekarza. Czy nakłoni Natalkę, by usunęła ciążę - choć jest to niezgodne z prawem?

"M jak miłość"MTL Maxfilm