Dramaty w "M jak miłość": Magda umrze na serce? Kingę molestuje psychopatyczny sąsiad

W małżeństwie Kingi  i Piotrka Zduńskich nie dzieje się najlepiej. Kinga ma straszne wyrzuty sumienia po pocałunku z Robertem Lubińskim. Nie ma jednak zamiaru przyznać się do błędu mężowi. Kiedy Piotrka najdzie ochota na łóżkowe igraszki, Kinga odmówi. Obsesyjnie zakochany Robert zastawi tymczasem na nią pułapkę. Czy Kinga zdradzi Piotrka z Lubińskim?
M jak miłość M jak miłość mat. promocyjne

M jak miłość

Kinga pójdzie na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy do firmy Mike'a, kolegi Lubińskiego. Wywrze na Mike'u wielkie wrażenie. Dziewczyna od razu dostanie posadę i zostanie zaproszona na pierwszy wyjazd integracyjny firmy. Kinga zdaje sobie sprawę z tego, że nie może odmówić. To w końcu idealna okazja, żeby poznać ludzi z nowej pracy.

Kinga postanawia, że musi w końcu porozmawiać z kimś o pocałunku z Robertem. Opowiada wszystko Madzi, która radzi jej, by trzymała się od Lubińskiego z daleka. Zdrada może ją kosztować małżeństwo i wieloletni związek. Magda sugeruje także przyjaciółce, że Lubiński chciał się zapewne tylko zabawić jej kosztem.

M jak miłość M jak miłość mat. promocyjne

M jak miłość

Tymczasem Robert zmusza Mike'a, by podał mu namiary na pensjonat, w którym będą przebywać jego pracownicy podczas wyjazdu integracyjnego. Prosi też, by zarezerwował dla niego dodatkowy pokój.

W pensjonacie Lubiński nachodzi Zduńską i jest bardzo natarczywy. Czy Kinga wpadnie w jego sidła i zdradzi Piotrka na służbowym wyjeździe?

M jak miłość M jak miłość mat. promocyjne

M jak miłość

Magda od kilku tygodni nie czuje się najlepiej, nie chce jednak iść do lekarza. Paweł podstępem zaciąga ją na wizytę. To, co usłyszała Magda z ust lekarza sprawia, że zaczyna martwić się o swoje życie.

Chciałbym, żeby położyła się pani na kilka dni do szpitala. Pamięta pani swój PESEL? - lekarz od razu zacznie wypisywać papiery. - Te duszności i pozostałe objawy? jak często się powtarzają?
Przecież to normalna rzecz? Przy zmęczeniu, stresie?
Pani stawia diagnozę, czy ja? Powiem wprost: nie podoba mi się to EKG. I chcę sprawdzić parę innych rzeczy...
Pan sobie żartuje, prawda?
Ma pani dość osobliwe poczucie humoru. Proszę, to jest skierowanie do szpitala!

Magda dowiaduje się, że jej serce może nie wytrzymać. Dziewczynie grozi śmierć!

M jak miłośćmat. promocyjne

M jak miłość M jak miłość mat. promocyjne

M jak miłość

Podczas rodzinnego obiadu na tarasie domu Zduńskich przy Deszczowej Madzia powie ojcu, że musi  wrócić do Mińska na kilka dni. Twierdzi, że jest potrzebna w fundacji. Wojciech jest zaskoczony, ale nie ma pojęcia o stanie Madzi, nie podejrzewa więc, że córka kłamie. Tak naprawdę Magda pójdzie do szpitala, gdzie będzie musiała poddać się badaniom.

Co jeszcze wydarzy się w 1020 odcinku "M jak miłość"? Dowiecie się we wtorek, 26.11. o godzinie 20.40 na antenie TVP2.