4 nowych aktorów w 'M jak miłość'. To właśnie oni zastąpią Kożuchowską

Hanka Mostowiak nie żyje. Nie ma wyjścia, musimy się z tym pogodzić. Kożuchowska za jeden dzień zdjęciowy dostawała podobno 9 tysięcy złotych! Jej odejście odciążyło budżet serialu i pozwoliło zatrudnić aż czterech nowych aktorów. Pojawią się w 'M jak miłość' już w tym tygodniu. Zobacz naszą galerię i poznaj ich.
Irenka Irenka mat. prasowe

Irenka

Pierwszą z nowych postaci jest Irenka, czyli ukochana Tadeusza (Andrzej Łapicki). W jej rolę wcieli się świetna aktorka - Antonina Girycz.
Irenka pojawi się w Grabinie po ostrej kłótni z narzeczonym. Mostowiaków zaszokuje, ale za to Kisiela oczaruje. I poskarży się na Budzyńskiego seniora:

Tadeusz był zazdrosny o każdego, z kim wymieniłam słowo, niezależnie od wieku, płci i ilości schorzeń! Ale nie ma powodu! Ja tylko jestem towarzyska, lubię spotykać się z ludźmi, rozmawiać z nimi. Tadeusz najchętniej by mnie zamknął w domu! A ja pytam, jeśli nie teraz, to kiedy mam się cieszyć życiem?!

No właśnie, kiedy?! Irenka zbuntuje się - i w końcu pokaże Budzyńskiemu, kto w ich związku naprawdę dowodzi.

 

Robert

Kolejna nowa postać w Grabinie to siostrzeniec aspiranta Staszka, Robert. Wcieli się w niego Paweł Góralski. Chłopak poszedł w ślady wujka i zaczął karierę w policji. Przyjedzie na wieś na praktyki. Przystojny Robert od razu wpadnie w oko Uli i Natalce. Jednak sam na "małolaty" nie zwróci nawet uwagi. Jego serce podbije za to przyjaciółka Mostowiaków - pełna uroku Kasia (Agnieszka Sienkiewicz).
W Grabinie młody policjant zdobędzie też nowego przyjaciela - Mateusza. Obaj "panowie" odkryją w sobie miłość do motocykli. I wspólnie wyremontują maszynę Roberta.

I w finale? Piękna szatynka, którą poznamy w odcinku numer 869: Oliwia, siostra Artura (Sambor Czarnota). Rodzeństwo, od kilku lat skłócone, nie będzie utrzymywać ze sobą kontaktu. W końcu, Oliwia pojawi się jednak przed gmachem telewizji - i zmusi brata, by z nią porozmawiał.
- Czekam na ciebie? Nie mam innego wyjścia, skoro nie odbierasz moich telefonów!
W nową bohaterkę wcieli się Izabela Beń - absolwentka PWST we Wrocławiu. W ostatnich latach, młoda gwiazda występowała m.in. w teatrach w Zielonej Górze i Kaliszu, a także zdobyła nagrodę na XXVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Jak dalej potoczą się losy Oliwii - i całej czwórki nowych bohaterów serialu? Odpowiedź już wkrótce?

Laura Liberadzka

Kolejna bohaterka, Laura Liberadzka, to matka Joanny (Agnieszka Więdłocha). Kobieta nieźle namiesza. Spotka się z córką w dniu jej ślubu z Pawłem (Rafał Mroczek). Jednak zamiast życzyć Asi szczęścia, zrobi awanturę! Będzie namawiała córkę do powrotu do byłego chłopaka.

Wychodzisz za mąż?! Co ty wyprawiasz, zwariowałaś? Janek się rozwiódł, ma wobec ciebie poważne zamiary! A ty robisz taki numer?!
"Numer"? Bo wychodzę za mąż za człowieka, którego kocham?! - Joanna będzie w szoku. - Mamo, proszę! Nie psuj mi tego. Posłuchaj.
Nie, to ty posłuchaj! Jestem twoją matką i wiem, co dla ciebie jest najlepsze!

Nową bohaterkę zagra Beata Rybotycka - aktorka i piosenkarka, którą widzowie znają m.in. z benefisów w Teatrze STU.

Oliwia

Czwarta nowa bohaterka to Oliwia, siostra Artura (Sambor Czarnota). Rodzeństwo, od kilku lat skłócone, nie będzie utrzymywać ze sobą kontaktu. Jednak Oliwia w końcu pojawi się przed gmachem telewizji i zmusi brata, by z nią porozmawiał.

Czekam na ciebie. Nie mam innego wyjścia, skoro nie odbierasz moich telefonów!

W nową postać wcieli się Izabela Beń - absolwentka PWST we Wrocławiu. W ostatnich latach młoda aktorka występowała m.in. w teatrach w Zielonej Górze i Kaliszu, a także zdobyła nagrodę na XXVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Więcej o:
Komentarze (15)
4 nowych aktorów w 'M jak miłość'. To właśnie oni zastąpią Kożuchowską
Zaloguj się
 • jadzka

  Oceniono 2 razy 2

  nie mogą po prostu zakończyć ten gó...any serial?

 • almak

  Oceniono 2 razy 2

  oto do cztery nowe gwiazdy do XIVedycji TzG

 • macharras2

  Oceniono 1 raz 1

  I co z tego ? Jak Kożuchowska bierze jeszcze więcej za kretynizmo-idiotyzm pt . Rodzinka.pl.
  Film dla patologicznych rodzin.

 • gagula

  Oceniono 1 raz 1

  ten Robert to naprawdę ciacho!

 • bossanoga

  Oceniono 1 raz 1

  Rozdzielono pensję Kożuchowskiej na cztery części. Dużo musiało tego być...

 • szerokipas

  Oceniono 1 raz 1

  lepiej za duzo niz za malo ;) moze byc ciekawie

  bezmozgu.pl wiecej niz gwiazdy

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  Ale chyba nie będą Hanką w 3 stadiach wiekowych i po transeksualnej mutacji?

 • kristofor

  0

  Hanka ma moc! Muszą ją 4 osobami zastąpić ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX