Jest znana, piękna i uwielbia sport. Która polska ślicznotka trenuje szermierkę?

Gwiazdy coraz częściej mówią o tym, jak ważne miejsce w ich życiu zajmuje sport. Widok pięknej dziewczyny propagującej zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną to naprawdę miły widok. Ta gwiazda nie ogranicza się jednak tylko do szermierki.
Zgadnij kto to? Zgadnij kto to? Instagram.com

Kto to?

Ta piękna dziewczyna nienawidzi bezczynnego siedzenia w miejscu. Kocha sport i nie wyobraża sobie bez niego życia. Wielokrotnie mówiła o tym, że aktywność fizyczna jest dla niej podstawą. Przydaje się jej również w pracy modelki. Jednak to nie dzięki wybiegom poznała ją cała Polska. Wiecie o kim mowa?

Paulina Krupińska Paulina Krupińska Instagram.com

Paulina Krupińska

To oczywiście Paulina Krupińska! Miss Polonia 2013 uwielbia sport i chętnie próbuje sił w coraz to nowych dyscyplinach. Ostatnio bardzo przypadła jej do gustu szermierka. Po treningu pozwoliła sobie na chwilę wygłupów z trenerem. Zamiast szpadli chwycili w dłonie miotły i mopy.

Paulina KrupińskaInstagram.com

Paulina KrupińskaInstagram.com

Paulina Krupińska Paulina Krupińska Instagram.com

Paulina Krupińska

Ukochaną rozrywką Pauliny jest ekstremalna jazda na rowerze. Piękna miss wiele razy podkreślała, że to właśnie zamiłowanie do tego sportu połączyła ją z jej życiowym partnerem, Tadeuszem Bachledą-Curusiem.

Zjeżdżam rowerem z gór. To jest tak zwany free ride, Moim największym marzeniem związanym z tą pasją jest zjazd z wulkanu Maui na Hawajach. Kocham adrenalinę - powiedziała Paulina w rozmowie z Plotek.pl.

Paulina KrupińskaInstagram.com

Dzięki ciągłemu przebywaniu w ruchu ma świetną sylwetkę, o którą nie musi "walczyć" surową dietą. Szczupła figura jest dla niej wyjątkowo ważna. Od 10 lat pracuje bowiem jako modelka.

Sport to moja najważniejsza zasada życiowa. Sport, ruch i długi sen. Nie mam żadnej diety, jem wszystko, co mi smakuje. Wydaje mi się też, że mam dobre geny. Mam rodziców, którzy są szczupli i po nich odziedziczyłam szczupłą sylwetkę - powiedziała Paulina w rozmowie z Plotek.pl.

Paulina KrupińskaInstagram.com

Paulina nie ogranicza się jednak tylko do jazdy na dwóch kółkach...

Paulina KrupińskaInstagram.com