10 najgorszych stylizacji Skrzyneckiej

Najgorsze stylizacje Kasi Skrzyneckiej.

Modowa masakra

Kasia Skrzynecka znana jest z tego, że jest miłą gwiazdą. Telewidzowie ją bardzo lubią. Niestety tego samego nie można powiedzieć o stylistach. To co Skrzynecka ma na sobie trudno nie określić mianem modowego horroru. Co ciekawe gwiazda kompletnie nic sobie nie robi z tej krytyki i brnie dalej w straszne stylizacje. Zobaczcie 10 najgorszych kreacji Kasi Skrzyneckiej. Zaczynamy od czarnej sukienki, która z piersiami gwiazdy zrobiła coś absolutnie strasznego.

Modowa masakra

Legginsy w panterkę, sukienka/bluzka w panterkę. Tak, ale nie razem! Efekt dodatkowo psuje wykończenie sukienko-bluzki, które wygląda jak wykończenie koca z supermarketu.

Modowa masakra

Błyszczące materiały, to ulubione materiały Skrzyneckiej. Oczywiście gdyby efektu było za mało, należy wzmocnić go kokardą-gigant. Chryste... Dlaczego ona przebrała się za prezent?

Modowa masakra

My też mieliśmy podobną minę, gdy zobaczyliśmy tę stylizację. Przepaski, wypustki, marszczenia, pliski, motylki, błysk, podejrzana koronka... czego tu nie ma?! Dużo za dużo.

Modowa masakra

Refleksy świetlne na przedziwnym materiale i oczywiście coś a'la kokarda.

Modowa masakra

To w zasadzie trudno określić. Co to jest? Najtęższe umysły Plotka głowiły się nad tym i nie wymyśliły. To pytanie pewnie na zawsze pozostanie w sferze tajemnic. Coś jak UFO. W sumie ta kreacja wygląda jakby stworzyła ją obca cywilizacja.

Modowa masakra

To chyba jakieś walentynki były. Serc bez liku. A skoro mowa o "bez". To stylizacja bez pomysłu i bez sensu. A szkoda.

Modowa masakra

To jest już za dużo dla nas. Fioletowe ciżemko-kozaki z czubami jak brzytwy. Do tego oczywiście spódnica błyszcząca, a jakże!

Modowa masakra

Grochy to jeden z kolejnych ulubionych motywów Kasi Skrzyneckiej. Oczywiście trzeba było przesadzić jeszcze bardziej i na brzuchu umieścić kameę-gigant. To wygląda jakby miało zaraz ożyć.

Modowa masakra

Zastanawialiście jak wygląda niebieska folia aluminiowa? Właśnie tak jak to co Kasia Skrzynecka ma na sobie. Do owijania kanapek może być, ale nie na ciało prezenterki.