Wyszczuplony brzuch i uda, a wokół falujące schody i szafki. Przypadek? Nie, to gwiazdy bawią się w grafików na Instagramie

Po co wyglądać świetnie, gdy można wyglądać idealnie? Niektóre gwiazdy wiedzą, że oprócz ćwiczeń i diety niezbędny jest też program do obróbki zdjęć. Szczupła talia, brzuch bez zbędnych fałdek, a do tego idealnie zgrabne nogi - to chcą nam pokazywać na swoich Instagramach. Ale graficzne poprawianie fotografii nie jest wcale takie łatwe, więc wpadki starających się zachwycić fanów celebrytek są zazwyczaj szybko wyłapywane. Zobaczcie najsławniejsze z nich.
Beyonce Beyonce Instagram.com/Beyonce

Beyonce

Pogoń za idealnym ciałem? A może zwyczajna próżność? Pokusie retuszowania własnych zdjęć ulegają nawet największe i często uważane za idealne gwiazdy. Przykładem jest sama Beyonce, której fani wytykają częste poprawianie fotografii, które publikuje na Instagramie.

Choć gwiazda już wiele razy była przyłapywana na tym, że dziwnym trafem na jej zdjęciach przestrzeń niespodziewanie faluje (tak dzieje się, gdy zdjęcie jest fotografia jest nieudolnie poprawiana), piosenkarka niewiele sobie z tego robi. Regularnie "wyszczupla" sobie nogi i talię. Beyonce nie należy do kobiet o figurze modelki, ale jej figura jest piękna i proporcjonalna. Tym bardziej dziwi fakt, że stara się na siłę wyszczuplić.

BeyonceScreen z Instagram.com/Beyonce

BeyonceScreen z Beyonce.com/PrPhotos

Beyonce Beyonce Instagram.com/beyonce

Beyonce

Wiele mówi się o tym, że okładki magazynów prezentują nierealny ideał kobiecego piękna, który wpędza w kompleksy zwykłe dziewczyny na całym świecie. Jednak czym innym są standardy kolorowej prasy, a czym innym prywatne zdjęcia gwiazd, które powinny pokazywać fanom ich prawdziwe oblicze.

Beyonce wyszczuplona na sesji prezentującej nie tylko ją, ale wiele godzin pracy stylistów, makijażystów i fryzjerów, to co innego niż Beyonce spędzająca wolny czas z rodziną. A jednak gwiazda ulega pokusie i wciąż próbuje udowodnić, że jest szczuplejsza niż w rzeczywistości. Dowód? Wystarczy spojrzeć na "dziwne" prawe udo.

BeyonceInstagram.com/beyonce

Britney Spears Britney Spears Instagram.com/britneyspears

Britney Spears

Britney Spears poszła o krok dalej, (a może zrobiła krok do tyłu?). Na swoim Instagramie pokazała co prawda autentyczne zdjęcie, ale nietrudno zauważyć, że mięśnie brzucha zostały zwyczajnie domalowane.

Oszukiwanie fanów nie jest przyjmowane dobrze ani przez nich, ani przez opinię publiczną. Spears nie jest już może największą idolką nastolatek, ale takie zdjęcia wyrządzają większą szkodę niż estetyczny uraz i poczucie zażenowania. Ćwiczysz i wciąż nie masz idealnego brzucha? Po prostu go sobie domaluj. A czy nie lepiej przyznać się, że kobieta, która nie ma 20 lat i urodziła dwójkę dzieci, nie musi już wyglądać jak osiemnastoletnia cheerleaderka?

Britney SpearsInstagram.com/britneyspears/PRPhotos

Britney Spears Britney Spears Instagram.com/britneyspears

Britney Spears

Gwiazdy, które poprawiają swoje zdjęcia zazwyczaj nie są idealne. Trudno nie zauważyć, że Spears nie ma już figury, którą mogła się pochwalić na początku swojej kariery. Ale to normalne, że kobieta zmienia się z wiekiem i nikt przy zdrowych zmysłach nie uważa tego za dziwne.

Co innego zakrzywione i rozmyte kształty ramy czy sofy. Takie rzeczy w normalnym świecie się nie zdarzają, a jeśli je widzicie, są dwa wytłumaczenia. Czas kończyć imprezę i wracać do domu albo przyjąć do wiadomości, że gwiazda znowu majstrowała przy zdjęciu.

Britney Spears Instagram.com/britneyspears

Kim Kardashian i Kanye West Kim Kardashian i Kanye West Instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian uwielbia Photoshop i często używa go w nie do końca profesjonalny sposób. Jej mąż potrafi zrobić to lepiej. Po tym, jak świat zachwycał się sesją ślubną państwa West, raper przyznał, że swój miesiąc miodowy spędził poprawiając każdy szczegół zdjęć.

To doprowadzało mają kobietę do szału - mówił West. - Trzeba było podciągać nawet szatę kolorystyczną tła za nami.

Fotografie były idealne, ale czy w czasie pierwszych tygodni małżeństwa nie lepiej zająć się czymś innym niż próba zaimponowania światu?

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian

Celebrytka kocha pokazywać swoje zdjęcia i uwielbia je przerabiać. Zazwyczaj wyszczupla sobie talię, by jeszcze bardziej podkreślić figurę klepsydry. Jednak Kardashian jest tak często fotografowana przez paparazzi, że zazwyczaj różnice między jej selfie, a tym, jak widzą ją inni, szybko wychodzą na jaw.

8Kacky on Make A Gif, Animated Gifs

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian nie jest może najmądrzejszą celebrytką, ale jej Instagram mógłby służyć jako przykład. Idealne selfie, słodkie zdjęcia z córką, wielki świat i kochający mąż - to wszystko możemy zobaczyć na jej zdjęciach.

Niestety, widać na nich także próby bycia jeszcze bardziej seksowną niż w rzeczywistości. Na słynnym już zdjęciu doskonale widać, że kafelki po lewej stronie rozmywają się i nie wyglądają naturalnie. Kardashian ma idealny brzuch i sylwetkę. Szkoda, że tylko na własnych zdjęciach.

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian

Gwiazda pokazała też zdjęcie od przodu. I tu również konsekwentnie wyszczupliła sobie sylwetkę. Dobrze, że pamiętała przynajmniej o tym, bo dopilnowanie, by tło wyglądało wiarygodnie, nie zaprzątało już jej myśli.

Kim Kardashian Instagram.com/kimkardashian

Kylie Jenner Kylie Jenner Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner

Poprawianie zdjęć nie jest zajęciem jedynie gwiazd o pełnych kształtach czy tych, których ciało zmieniło się po ciąży. Na nieudolnej zabawie w grafika przyłapana została 17-letnia siostra Kim Kardashian, Kylie Jenner. Wyszczuplone uda łatwo zauważyć, pytanie tylko po co, skoro nastolatka ma idealną figurę i piękne ciało.

Kylie Jenner Instagram.com/kyliejenner

Little Donatella Little Donatella Instagram.com/littledonatella

Little Donatella

To samo można powiedzieć o zdjęciu, którym pochwaliła się Little Donatella. Szczupły brzuch nie wystarczy - celebrytka postanowiła go poprawić. Efektem jest jedna z najbardziej wyraźnych wpadek. Wystarczy spojrzeć na framugę drzwi, by przekonać się, jak nie należy używać Photoshopa.

Little Donatella Instagram.com/littledonatella

Mariah Carey Mariah Carey Instagram.com/mariahcarey

Mariah Carey

Figura to nie jedyna pokusa - dla wielu gwiazd równie ważna jest idealna twarz. Mariah Carey pochwaliła się zdjęciem, na którym jej przechylona głowa w dziwny sposób rozmazuje się po prawej stronie. Nie wiemy jak wyglądało zdjęcie przed obróbką, ale coś nam podpowiada, że gorzej być nie mogło.

Mariah Carey Instagram.com/mariahcarey

Miranda Kerr Miranda Kerr Instagram.com/mirandakerr

Miranda Kerr

Poprawiają się kobiety o krągłych kształtach, te, które wstydzą się swoich niedoskonałości czy znaków czasu. Ale co powiedzieć, kiedy przy swojej figurze majstruje top modelka?

Miranda Kerr Instagram.com/mirandakerr

Miranda Kerr może pochwalić się idealnym ciałem, ale jest jedną z gwiazd, które często zaliczają photoshopowe wpadki. Jej talia jest szczupła, ale nie aż tak. A jeśli nawet ona to robi, standardy niedoścignionego ideału podnoszą się naprawdę wysoko.

Miranda Kerr i Michael Kors Miranda Kerr i Michael Kors Screen z Instagram.com/mirandakerr

Miranda Kerr

Wrzucanie na Instagrama chałupniczo poprawionego zdjęcia z wielkiej imprezy magazynu "Elle" nie było dobrym posunięciem ze strony Mirandy Kerr. Internauci błyskawicznie znaleźli oryginał z agencji fotograficznej i obnażyli graficzne oszustwo.

Miranda KerrEN/Screen z Instagram/mirandakerr

Miranda Kerr Miranda Kerr Instagram.com/mirandakerr

Miranda Kerr

I kolejne zdjęcie modelki. Widzicie nierówne kształty regału? To nie przypadek, ale dowód.

Miranda Kerr Instagram.com/mirandakerr

Kim Zolciak Kim Zolciak Instagram.com/kimzolciak

Kim Zolciak

Pokusie poprawiania urody nie tylko przez chirurga, ale i na własnym laptopie ulega wiele amerykańskich celebrytek. Kim Zolciak, którą widać na zdjęciu, to gwiazdka reality show "Real Housewives of Atlanta". Choć o wpadkach mało znaczących gwiazdek nie mówi się tak powszechnie, jak o tych, które zdarzają się Beyonce czy Britney Spears, pokazują one, że w Stanach Zjednoczonych poprawianie własnego ciała na prywatnych zdjęciach jest coraz częstszym zjawiskiem.

Paris Hilton Paris Hilton Instagram.com/parishilton

Paris Hilton

Tę samą obsesję ma Paris Hilton, której talia na zdjęciach, jakie pokazuje fanom, również nie wygląda naturalnie. Dziedziczka fortuny jest bardzo szczupła, ale najwyraźniej to jej nie wystarcza. Podobnie jak inne gwiazdy bez wątpienia może sobie pozwolić na powierzenie zdjęć profesjonalnemu grafikowi. Jednak nie wiedzieć czemu myśli, że sama zrobi to lepiej. Efekt jest, jak widać, dość żałosny. Tym bardziej, że bez trudu jej figurę z Instagrama można porównać z tą oryginalną ze zdjęć paparazzi.

Paris Hilton infusla-53 / INFphoto.com

Beyonce Beyonce Instagram.com/beyonce

Beyonce

I na koniec jeszcze raz najczęściej przyłapywana na poprawianiu zdjęć wielka gwiazda, czyli Beyonce. Wyszczuplone udo to nie wszystko, a na zdjęciu można znaleźć wiele przedmiotów, których formy delikatnie się rozmywają...

Na Beyonce wzoruje się wiele dziewczyn, jest wpływową kobietą, która osiągnęła wielki sukces. Dlatego takie osoby jak ona nie zaliczają jedynie wpadki, ale mogą sprawić, że zjawisko majstrowania przy "naturalnych" zdjęciach będzie coraz powszechniejsze.

Beyonce Instagram.com/beyonce

Beyonce Beyonce Beyonce.com

Beyonce

Póki co, falujące schody między wyszczuplonymi udami, nie są powszechnym zjawiskiem wśród polskich celebrytów. Choć okładki naszych magazynów przedstawiają kobiety równie gładkie, jak te za oceanem, Instagram nadal zazwyczaj pokazuje zdjęcia gwiazd takich, jakie są naprawdę. I oby tak było najdłużej, bo kto chciałby oglądać te wszystkie nierówne kafelki i krzywe ramy w ich domach?

Beyonce Screen z Beyonce.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.