Wielki Ptak, połączenie nietoperza z Alladynem i spóźniony hipis

Gwiazdy się nie popisały.
Ramona Rey. Ramona Rey. KAPIF

Ramona Rey

Na wczorajszy pokaz Mariusza Przybylskiego przyszło sporo gwiazd w dziwnych strojach. Oto największe modowe masakry z tej imprezy.

Ramona Rey, wybierając ten płaszcz, najwyraźniej chciała zrobić konkurencję Wielkiemu Ptakowi z "Ulicy Sezamkowej". Mamy też inną hipotezę: artystka poczuła świąteczny nastrój. Pamiętacie anielskie włosie, które wieszało się kiedyś na choinkę? Piosenkarka wykupiła ze sklepów cały zapas i uszyła sobie płaszcz.

P.s. Ładny makijaż ;)

Paulina Przybysz. Paulina Przybysz. KAPIF

Paulina Przybysz

Paulina Przybysz nieźle śpiewa. Żeby jeszcze tylko nie nosiła tych paskudnych ciuchów... Stylizacja piosenkarki to połączenie nietoperza z Alladynem. W dodatku zamaszysty krok Przybylskiej był dość ograniczony przez tę sukienkę (?) Dobrze, że się nie wywróciła.

Marcin Tyszka. Marcin Tyszka. KAPIF

Marcin Tyszka

Tematem przewodnim stylizacji fotografa Marcina Tyszki były ciapki, wzorki i... ciapki. Tyszka chciał się poczuć jak hipis?

Paulina i Natalia Przybysz. Paulina i Natalia Przybysz. KAPIF

Natalia Przybysz

Piosenkarka Natalia Przybysz (po prawej) postanowiła zrobić siostrze konkurencję i pojawiła się na pokazie ubrana w marynarkę wyglądającą jakby była uszyta z więziennego stroju - co było dość ciekawe. Prawdziwa masakra jest niżej. Skracająca nogi sukienka, czarne rajstopy i brzydkie buty. Ale i tak nie jesteśmy pewni, czy Natalia przebiła siostrę - Paulinę Przybysz.

Ada Fijał. Ada Fijał. KAPIF

Ada Fijał

Aktorka Ada Fijał chyba odwiedziła sklepy po Ramonie Rey, gdy zostały tylko resztki włosia anielskiego. Sukienka Fijał wygląda na nieco oskubaną.

Beata Sadowska. Beata Sadowska. KAPIF

Beata Sadowska

Może styl "ciotka - klotka" jest teraz modny, ale nie przesadzajmy! Beata Sadowska bardzo się postarza takim strojem.

Kto wyglądał najgorzej? Zagłosuj w naszej sondzie.

Więcej o:
Komentarze (20)
Wielki Ptak, połączenie nietoperza z Alladynem i spóźniony hipis
Zaloguj się
 • grandet

  Oceniono 3 razy 3

  Przybysz a nie Przybylskiej ! Guły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 2

  Modową masakrą to jest Golonko, a co piątek wysuwa swój pyszczek i czapeczkę.

 • gagula

  Oceniono 4 razy 2

  jak dla mnie Ramona Rey wyglądała najgorzej !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 2

  Obstawiam, że tereferekuku pisał newsa (pod pokazami slajdów się nie podpisują, pewnie informatyk zawiódł), bo konkluzje w jego stylu. No nic, obejrzałem te slajdy.

  Mariusz Przybylski - co to? Lagerfeld 4.0?

  Kreowanie trendów na naszym podwórku przez przestylizowane "gwiazdy". Kij z trendami, które są ustalane rok wcześniej, bo trzeba kolekcje sprzedać - clowny w cyrku są bardziej "trendy" niż to całe towarzycho. Tyle, bo zacznę pozwy dostawać :)

 • besarabia

  0

  Co mnie dziwi to to, że przecież ci ludzie mają kasę i stać ich nie tylko na porządne ciuchy, ale i na stylistę. A czasem wyglądają jakby nie tylko nie stać je było na zakup jakiegoś dobrego pisma modowego w stylu Vouge czy Fashion Magazine, ale jakby wręcz w domu nie mieli lustra.

 • pata.m

  Oceniono 2 razy 0

  Ada Fijał zawsze wygląda dobrze.

 • becian

  0

  pełno kasy pewnie w ich sferzy :D jest to modne http://dl4.pl/EdydaGrniakNaSesjiWPlayboyu są 2 propozycje okładek ta na łóżku najlepsza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX