Kto może wystąpić w 13. edycji "TzG"?

Programy rozrywkowe.

Wraca "Taniec z gwiazdami"

Już jesienią na antenę TVN wróci legendarny już program "Taniec z gwiazdami". Przyzwyczailiśmy sie już do tego, że w show nie zawsze występują prawdziwe gwiazdy. Przeważnie celebryci wykorzystują program do tego, żeby zaistnieć, wypromować się lub przypomnieć o sobie. Z "TZG" jest trochę jak z programami typu reality show. W składzie każdej edycji jest zazwyczaj: sportowiec, piękna aktorka, idol nastolatek, nowa twarz, polityk lub córka polityka, kobieta z którą mogą utożsamiać się starszne kobiety i GWIAZDA. W poprzedniej edycji była to Edyta Górniak. Już od kilku tygodni trwają dewagacje na temat tego kto zatańczy w 13. edycji. Kogo TVN bierze pod uwagę?

Stanisław Karpiel-Bułecka Stanisław Karpiel-Bułecka TVN

Staszek Karpiel-Bułecka

TVN polował na Sebastiana Karpiela-Bułeckę, ale lider Zakopower nie skusił się. Nie udało im się z jednym Bułecką, więc zadzwonili do drugiego. W 13. edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczy Staszek Karpiel-Bułecka - bratanek lidera Zakopower. Staszka mozecie pamiętać z programu "Wipeout Wymiatacze" w TVN. Jego największą pasją jest sport. Jest utytułowanym zawodnikiem free stylu w polskim narciarstwie. Wysportowany i do tego przystojny. Nastolatki będą zachwycone.

Agnieszka Orzechowska Agnieszka Orzechowska FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Polska Angelina

Polska Angelina Jolie to nowa twarz na warszawskich salonach. Świadomie nie nazwywamy jej gwiazdą, bo jeszcze nie zasłużyła na ten tytuł. Agnieszka chciałaby "awansować" i z bywalczyni przeistoczyć się chociaż w "celebrytkę". Krok po kroku do tego dąży. Wynajęła stylistę Jarosława Szado ( ubiera Justynę Steczkowską i Martę Kaczyńską!), a ostatnio poluje na "Taniec z gwiazdami". Sama podobno odezwała się do producentów show. Wkręci się do TVN?

Basia Trzetrzelewska w Basia Trzetrzelewska w "Jaka to melodia". KAPIF.PL/KAPIF

Basia Trzetrzelewska

Dojrzała kobieta, która ma silną pozycję i mogłaby pokazać "nową" twarz w "Tańcu z gwiazdami". W poprzedniej edycji rolę takiej osoby spełniła Dorota Zawadzka. TVN chciałby, żeby w 13. edycji zatańczyła Basia Trzetrzelewska. Jest znana głównie w USA. Ostatnio przyjechała do Polski, żeby wysąpić w finale "X-Factor". Piosenkarka nie powiedziała ani "tak", ani "nie".

Katarzyna Zielińska/ fot. AG Katarzyna Zielińska/ fot. AG AG

Kasia Zielińska

Rok 2010 należał do niej. Dostała nagrodę Telekamery 2010, zagrała w "Och, Karol 2", znalezła nową miłość. Ten rok ma być inny. TVN już kilka razy dzwonił do Kasi Zielińskiej, ale aktorka była zbyt poświęcona karierze aktorskiej, żeby zgodzić się na udział w show. Tym razem jednak Kasia ponoć dała się skupić produkcji show i wyraziła chęć zatańczenia w show. Negocjacje z TVN-em prowadził narzeczony Kasi, finansista Wojciech Domański. To był dobry krok. Kasia będzie ponoć jedną z najdroższych gwiazd tej edycji.

Weronika Marczuk-Pazura opuszcza Sąd Okręgowy w Warszawie Weronika Marczuk-Pazura opuszcza Sąd Okręgowy w Warszawie FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk inwensywnie pracuje nad odbudowaniem repotacji, którą zapsuła jej afera CBA. Nie udało jej się wrócić do YCD, ale TVN jeszcze z niej nie zrezygnował. Podobno Weronika ma wystąpić w 13. edycji programu. Gwiazda nie zaprzecza, nie potwierdza. Myślicie, że zatańczy? Śmiesznie byłoby, gdyby TVN zaprosił do programu jeszcze Agenta Tomka. W końcu też jest już gwiazdą...

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska KAPIF

Anna Wendzikowska

Kariera Anny Wendzikowskiej nabiera tempa. Dziennikarka DDTVN od kilku sezonów przeprowadza dla porannego programu wywiady z największymi zagraniczymi gwiazdami. Wendzikowska dostała propozycję udziału w kolejnej edycji ''Tańca z gwiazdami''. Wówczas zostałaby nową twarzą TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.