Tancerki ujawniają prawdę o "Tańcu z gwiazdami"

Kulisy show.
Izabela Janachowska i Paweł Staliński Izabela Janachowska i Paweł Staliński Kapif

Janachowska o mamie Stalińskiego

Mama Pawła ingerowała w ten nasz udział w programie. Nigdy nie miałam faceta w programie, którego matka wtrącałaby się do tego. Może wynika to z tego, że była samotną matką? - powiedziała Izabela Janachowska o Pawle Stalińskim i jego mamie u "Kuby Wojewódzkiego".
Tancerki Tancerki "Tańca z Gwiazdami" Kuba.Plejada.pl

Brytyjska edycja lepsza od polskiej

W brytyjskiej edycji musiałeś być gwiazdą, żeby cię zaprosili. I nie mają presji czy dojdą do finału czy nie, dostają od razu całą stawkę i to jest bardzo ważne - powiedziała Anna Głogowska.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

O Edycie Górniak

Edyta chciała się z nami zaprzyjaźnić, ale ten sztab, który był wokół niej na to nie pozwalał - powiedziała Głogowska. - Kiedyś wyproszono nas z prób, bo tańczyła Edyta Górniak. - Ktoś Górniak malował, ktoś donosił wodę ze słomeczką. To powodowało dystans.

Tancerki twierdziły, że to nie Edyta Górniak tworzyła taką otoczkę, ale jej ludzie.

Może jej menadżerka? Ale one się już rozstały... - rzucił Kuba.
Tancerki Tancerki "Tańca z Gwiazdami" Kuba.Plejada.pl

To nie jest program o tańcu

To jest program o popularności, rzadko kiedy o tańcu. Ci ludzie uczą się tańczy i potem suma summarum są w stanie się czegoś nauczyć - Magdalena Soszyńska Michno.
Jury Jury "Tańca z Gwiazdami" Kapif

Prawda o jurorach

Izabela Janachowska nie kryła swojej opinii o show. Przyznała, że przeważnie jak słucha jurorów to myśli sobie, że to totalny bełkot. Za wyjątkiem Czarnej Mamby, z której zdaniem wszyscy się liczą. Anna Głogowska zaś wyznała, że oceny jury zależą od humorów a nie są prawdziwymi ocenami. Często zdarza się tak, że jurorzy potem przychodzą do garderoby i przepraszają. Tak było z Galińskim, który przeprosił Anię za nazwanie jej "panienką".

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski Anna Głogowska i Piotr Gąsowski Kapif

Kto ma największego?

Kto ma największego... focha - zapytał Wojewódzki. - Aż się spociłam, myślałam, że chcesz zapytać... - powiedziała Ania Głogowska.
No Ania, kto ma największego? - powtórzył pytanie Kuba.
Gąs! - krzyknęła Głogowska, która z aktorem tańczyła, a potem urodziła jego dziecko...

Izabela Janachowska dodała zaś, ze podczas tańca potrafi wyczuć, czy partner jest podniecony. Ponoć zdarza się to nawet dość często...

Więcej o:
Komentarze (11)
Tancerki ujawniają prawdę o "Tańcu z gwiazdami"
Zaloguj się
 • edycia658

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wiem jak ta Ania Głogowska moze chciac takiego szympansa jak ten gasowski... oblesny jest a na dodatek babiarz!

 • teodor_bombka

  Oceniono 3 razy 3

  To fakt, świetnie się oglądało. A Janachowska szczególnie, kobieta z jajami :)

 • edycia658

  Oceniono 5 razy 3

  wypadly bardzo fajnie , wesole, normalne dziewczyny :) a najfajniejasza magda soszynska-michno i janachowska :)

 • mozg16

  Oceniono 3 razy 3

  komiczne sytuacje musza tam byc za kulisami tzg:D... a plotek o tym nie wie..;//////// Janachowska pocisk zrobila i miala racje dziewczyna ta jego matka ..mogla zamiast niego zatanczyc

 • zgredek1

  Oceniono 2 razy 2

  Edyta jest świetna :)

 • edyta38

  Oceniono 2 razy 2

  prawda zawsze w oczy kole :):) większość tych artystów co zostali obsmarowani pewnie teraz popełniają samobujstwo skacząc z krawężnika na główkę hehe:):) oczywiście oprócz moje ukochanej Edytki ona jest SWEET :*:* a reszta to banda DEBILI I NiE DOUCZONYCH GLONOJADÓW hahahaha :P:P:P:P

 • szoferek1

  Oceniono 1 raz 1

  Z tą Stalińską to chyba jest coś nie tak? Patrząc na jej zachowanie myślę że mama zakochała się we własnym synu.A to mi pachmie zboczeniem.

 • bratek2

  0

  sadze, ze taniec z gwiazdami, a wlasciwie jego kulisy, to wrecz kopalnia ciekawych i pikantnych historyjek, ktore ktos powinien skrupulatnie zebrac i opublikowac. powstalaby niezle tomisko z dotychczasowych 12 edycji. i na pewno zdobyloby status bestsellera, bo to co widzimy na oficjalnych pokazach to jedno, a to co dzieje sie za kulisami, to drugie i najciekawsze. ciekawe, czy ktos sie pokusi o takie zakulisowe podsumowanie tzg ?

 • jili

  Oceniono 2 razy 0

  zgadzam się z przedmówcą!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX