Top Model: Co dziś porabiają dziewczyny

Wiemy, co dzieje się z dziewczynami z Top Model.
Paulina Papierska przy okazji sesji dla magazynu Paulina Papierska przy okazji sesji dla magazynu "Wysokie Obcasy" wystąpiła w kilku stylizacjach. Prezentowaliśmy wam już dwie z nich. Teraz czas na trzecią. trzeba przyznać, że naprawdę udaną. Zobaczcie nowe zdjęcia Pauliny. Agencja Wyborcza.pl

Paulina Papierska

Paulina Papierska pół roku po programie osiągnęła naprawdę wiele. Wzięła udział aż w trzech sesjach dla magazynu "Glamour". Zaczęła uczyć się języka angielskiego, który był jej największym minusem.

Paulina Papierska przebywa obecnie w Mediolanie. Zwyciężczyni "Top Model. Zostań Modelką" korzysta z nagrody jaką wygrała podczas show za najpiękniejsze nogi i poleciała na zakupy. Do wykorzystania miała 500 euro.

Paulina Kupiła sobie sukienkę od Prady oraz spodnie i koszulkę.

Udało jej się! Anna Piszczałka króluje na warszawskich wybiegach. Brała udział już w pokazach mody Gosi Baczyńskiej i Macieja Zienia. Wczoraj była gwiazdą pokazu Noc Młodych Zdolnych w Warszawie. Nie potrzebne jej było zwycięstwo w programie, żeby zrobić karierę. Gratulujemy! Udało jej się! Anna Piszczałka króluje na warszawskich wybiegach. Brała udział już w pokazach mody Gosi Baczyńskiej i Macieja Zienia. Wczoraj była gwiazdą pokazu Noc Młodych Zdolnych w Warszawie. Nie potrzebne jej było zwycięstwo w programie, żeby zrobić karierę. Gratulujemy! forum

Ania Piszczałka

Ania choć programu nie wygrała, to nie próżnuje. Pokazała piersi w "Gali". Wciąż dostaję zlecania. W "Dzień Dobry TVN" mówiła:

Moje życie zmieniło się o 180 stopni. To fajne, jak mam dużo pracy , czuje się spełniona. Teraz przygotowuje się do wyjazdu za granicę, mam sesje w ciepłych krajach, nie chcę zapeszać jednak. Teraz żyję tylko tym.

Piszczałka pojawia się na wybiegach w Polsce.

Ola Kuligowska Ola Kuligowska screen ze strony modelki.plejada.pl

Ola Kuligowska

Ola Kuligowska nie chce zdradzać szczegółów ale mówi, że nie narzeka na pracę. Bierze dzielnie udział w pokazach. Miała też sesję w "Gali".

Kasia Smolińska - uczestniczka programu TOP MODEL zostań modelką wzięła ostatnio udział w zdjęciach do katalogu australijskiej marki z biżuterią typu fast jewellery/fast fashion. Kasia Smolińska - uczestniczka programu TOP MODEL zostań modelką wzięła ostatnio udział w zdjęciach do katalogu australijskiej marki z biżuterią typu fast jewellery/fast fashion. plotek exclusive

Kasia Smolińska

Katarzyna Smolińska po 6 miesiącach radzi sobie dobrze. Mimo że program ma dawno za sobą, przepycha się łokciami pod sławę. Ostatnio Kasia wzięła udział w sesji zdjęciowej do katalogu z bielizną.

Katarzyna Smolińska postawiła także na dziennikarstwo:

Ja dostałam szansę w Tvn Style i właśnie pracuję przy programie "Kino, Kanapa, Książki. To jest ta sfera która daje mi wiele możliwości, daje radość, to warte. Udało mi się też zrobić jakieś kampanie.
Pamela Jedziniak. Pamela Jedziniak. Własny biznes FRANCHISING numery styczeń i luty 2011

Pamela Jedziniak

Pamela nie doszła do finału show. Ale program przyniósł jej popularność i Pamela z tego korzysta. Obecnie jest twarzą marki odzieżowej. Promuje ją swoją twarzą i pojawia się na plakatach czy w prasie.

Zula Walkowiak dla Zula Walkowiak dla "CKM" PLOTEK.TV/ CKM.PL

Zula Walkowiak

Zula nie zamierza być ani modelką, ani aktorką. Chce być celebrytką. Wciąż zamieszcza kontrowersyjne wpisy na Facebooku. Miała być już lesbijką, wychodzić za mąż czy nagrywać z Peją.

Ostatnio wypuściła plotkę, że będzie miała swój program telewizyjny.

Więcej o: