Kuba z trudem kontrolował sytuację, Chylińska szalała u niego jak na scenie: Lubisz młode dziewczyny, nie wiesz jak...

Agnieszka Chylińska była jak burza z piorunami, Wojewódzki chwilami nie nadążał za nieujarzmionym temperamentem swojego gościa, Agnieszki Chylińskiej. Szalała na jego kanapie nie gorzej, niż na scenie!
Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska TVN/X-News

Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska

Swojego pierwszego gościa Kuba Wojewódzki zapowiedział w sposób daleki od banału.

Nie ukrywam, że w tym programie najbardziej brakuje mi ludzi, których można zapowiedzieć w dowolny sposób. W dowolnym stylu i każde słowo będzie pasować. Taki jest mój dzisiejszy gość. Śmiało można powiedzieć, że jest gwiazdą i osobowością telewizyjną. Śmiało można powiedzieć, że jest gwiazdą i osobowością radiową. Śmiało można powiedzieć, że jest gwiazdą rocka i śmiało można powiedzieć, że jest gwiazdą pop. Śmiało można powiedzieć, że jest gwiazdą wielkiej literatury i śmiało można powiedzieć, że jest gwiazdą reklamy. Śmiało można powiedzieć, że jest skandalistką, Marilyn Manson w spódnicy i śmiało można powiedzieć, że jest matką, żoną i gosposią. Jeżeli podobno Polska jest kobietą, to mam nadzieję że taką, jak ona.
Aleś mnie zapowiedział! - ucieszyła się Agnieszka Chylińska.

Rozmowa od początku koncentrowała się na sprawach macierzyńskich, które Chylińska przedłożyła nad artystyczne.

Chciałabym coś nagrać, coś zrobić i zawsze jest mi przykro, jak ktoś mówi: "No, tak. Nie nagrywa płyt". Ja po prostu nie mam czasu. Ja jestem tak wychowana. Jak przyszłam na świat, moja mama zrezygnowała z pracy i siedziała ze mną w domu.
Słuchaj, ja ci to już mówiłem parę razy w życiu. Ty jesteś najlepszym środkiem antykoncepcyjnym dla mnie. To ty mi pierwsza powiedziałaś: "Kuba, wagina po porodzie wygląda fatalnie". Nikt nigdy nie zada matce...
Jezu, bo ty lubisz młode dziewczyny... dlatego nie wiesz, jak to jest być ze starszą dziewczyną, gdzie nie musisz się bać, że nie trafisz - dodała zagadkowo.
Moja dziewczyna ma dwadzie... - zaczął Wojewódzki, ale śmiech nie pozwolił mu skończyć. - Czy fakt posiadania trójki dzieci likwiduje apetyt na seks? - zapytał w końcu.
Nie, a co to ma do rzeczy? Dni płodne to jest taka pułapka...
A skąd ty wiesz, że masz dni płodne?
Bo nagle mój mąż, który wiesz jak wygląda... dni płodne robią coś takiego, że patrzysz... Brad Pitt! - Chylińska zaczęła się wyginać markując nieokiełznaną namiętność. - On się robi dla mnie taki piękny, taka ślicznota...
Ile trwają dni płodne?
U mnie czy generalnie?
U ciebie. Miesiąc?
Gdyby tak było to musiałabym zmienić imię na Angelina. Nie wiem ile trwają, ale wystarczająco długo, żeby...
Ale to jest niesamowity fenomen... - zaczął Wojewódzki.
To nie jest fenomen. To jest normalne. Wszyscy tak mają.
To muszę sprawdzić, kiedy moja dziew... nastolatki mają już dni płodne? - zapytał, a Chylińska parsknęła śmiechem.

Kuba Wojewódzki, Michel Moran i Agnieszka ChylińskaTVN/X-News

Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska TVN/X-News

Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska w pewnym momencie zaczęła naśladować głos swojej matki. Potem jednak nieświadomie zaczęła mówić tak samo, co natychmiast wyłapał Wojewódzki.

Co się stało? - zapytała zdezorientowana Chylińska.
Poleciałaś matką!
Wiesz, to jest straszne. Okazuje się, że jak masz dzieci, to właśnie to jest najgorsze. Ja mam dokładnie spisane teksty mojej matki, których nie cierpiałam jak byłam nastolatką: "Nie kwękaj", "Uspokój się", "A pozabijajcie się". I się okazuje, że "nie kwękaj" mam już odhaczone...
Mówisz do dzieci: "Nie kwękaj"? Przecież one nie rozumieją! W Google wchodzą: "What the fu*k 'kwękaj'"?

Wojewódzkiego zainteresowało, że Chylińska podobno zaplanowała już teraz przyszłość swoich dzieci.

To jest chore! - powiedział, kiedy Chylińska potwierdziła. - Dlaczego Ryszard ma być rolnikiem? Chcesz, żeby się kumplował z Pawlakiem? Co on ci zrobił? Dlaczego go nie kochasz?
Rola i hodowla uczą ogromnej pokory. Masz tysiąc świń. Idź i negocjuj z nimi! Wtedy on będzie pracował nad sobą. A co, gwiazdą rocka ma zostać?
Nie, lepiej śpiewać dla tysiąca świń.
A wiesz, że ja tak robię? Uwielbiam warchlaki, czyli tych nastolatków. Super! Ciotka mówi: nie stresuj ich, bo będzie złe mięso. Straszne, nie?
Dobra. Estera... taniec w Mazowszu - Wojewódzki wrócił do przyszłej kariery dzieci Chylińskiej.
No właśnie nie mogę się tam dodzwonić.
Dzięki Bogu. Nie odbierajcie! - zaapelował. - A co ci zrobiła najmłodsza Krysia?
Pewnie masz, że chcę, żeby pracowała w Urzędzie Stanu Cywilnego? Bo ja zawsze tam chciałam pracować...

Jak wiemy, coś poszło "nie tak" i została gwiazdą rocka i telewizji.

Kuba WojewódzkiTVN/X-News

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska TVN/X-News

Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska

Wszyscy pamiętamy początki kariery Agnieszki Chylińskiej w O.N.A. Długą drogę przebyła od mrocznej, zbuntowanej artystki rockowej do blondynki zasiadającej w jury "Mam talent". Wyjaśniła Wojewódzkiemu, skąd taka przemiana.

Pojawiła się u mnie dziewczyna, która ma potencjał i chęć prowokacji i niezgodę na to, co jest... - zaczął ten wątek Wojewódzki od przypomnienia niedawnej wizyty u niego Luxurii Astaroth.
A ile ona ma lat? - zainteresowała się Chylińska.
Wygląda na 4 dychy, a ma 19.
To jest naturalny wiek. Ja ci powiem taką rzecz. Niektórzy z moich znajomych z liceum też robili mnóstwo rzeczy, a tylko mnie się to wytyka: teraz robisz to, a kiedyś robiłaś coś innego. Ja naprawdę, kiedy debiutowałam w wieku 18 lat, chciałam robić rocka, bluesa, chciałam umrzeć na scenie w wieku 27 lat. Dzisiaj niech ludzie robią muzykę, a mnie się marzy, żeby robić dobrą muzykę, ale nie być niewolnikiem... chłopaki z Kiss mają po 70 lat, karmią kotka, a potem idą na koncert. To jest groteskowe. To nienaturalne, być cały czas takim samym. Nie wierzę w to.

Kuba Wojewódzki, Michel Moran, Agnieszka ChylińskaTVN/X-News

Więcej o:
Komentarze (17)
Kuba z trudem kontrolował sytuację, Chylińska szalała u niego jak na scenie: Lubisz młode dziewczyny, nie wiesz jak...
Zaloguj się
 • piroman

  Oceniono 197 razy 101

  Chylińska, jesteś niepokorną prawdziwą rockową gwiazdą. Tak trzymaj !

 • pannamigootka

  Oceniono 153 razy 85

  Ogólnie znana ,lubiana i szanowana kobieta sukcesu , matka polka trójki dzieci , przyszła do swojego kumpla Wojewódzkiego ,prawić o swoich dniach płodnych i bezpłodnych i o tym czy kolega se może trafić albo nie może ...za bardzo to już nie ma o czym gadać ale popie...ć zawsze można, niech się gawiedź cieszy

 • smith81

  Oceniono 198 razy 68

  smutne towarzystwo wzajemnej adoracji....zaproś mnie, potem ja zaproszę ciebie...pośmiejemy się z dowcipów sprzed 10 lat, odgrzejemy ze 3 kotlety...plebs będzie bił brawo i domagał się jeszcze.

 • lenore

  Oceniono 150 razy 56

  Szczerze mowiac, te cytaty sa w wiekszosci zenujace. Ani smieszne, ani blyskotliwe, ani ciekawe. Jesli to faktycznie kreci malolatow co ogladaja Wojewodzkiego, to jestem przerazona...

 • forfiter_jr

  Oceniono 88 razy 30

  Sołtysowy z odcinka na odcinek robi się coraz większą dzidzią piernikiem. W następnym sezonie jego wypocin, który mam nadzieję się nie zacznie, zacznie przychodzić ze smoczkiem.

  Takimi prodakszyns tefałen stacza się po równi pochyłej.

 • dziwne

  Oceniono 42 razy 18

  Mam mieszane uczucia. Kobieta w dresiku i adidaskach, która sprzedała tożsamość dla popu, udająca, że nadal tworzy hardkor. Sama nie wie dla kogo chce być idolem, więc stara się łapać jednych i drugich odbiorców. Dla mnie to paradoksalna porażka.

 • pan.malowany

  Oceniono 37 razy 13

  Zapowiedz Wojewodzkiego jest tak patetycznie zalosna, ze prawie smieszna.

 • qula

  Oceniono 24 razy 4

  dziwicie sie chylinska orze jak moze,zeby rodzine wyzywic,ona wszystko wezmie dla kasy,gdy nie miala rodziny to oddzilelala plew od ziarna,a teraz bierze co leci,no takie niestety czasy,zeby nie odstawac od innych.

 • lolkaa

  Oceniono 3 razy 3

  Świetna, świetna, normalna dziewczyna nie gFiaSda ;) taka co to na śniadanie kawior zajada ;) no, taka przez ą, ę ;)
  Kolosalne poczucie humoru, dystans do siebie. Agnieszka skradła ten odcinek w całości :D a ja rżałam ze śmiechu :D Uwielbiam ją :))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX