Jak będzie wyglądał finał Top Model

Która zostanie kolejną Tap Madl?
Joanna Krupa i Olivier Janiak. Joanna Krupa i Olivier Janiak. KAPIF

Prowadzący

Jutro o godzinie 21.30 odbędzie się finał "Top Model". Michalina Manios, Olga Kaczyńska i Anna Bałon walczyć będą o wygraną w programie. Najważniejszy odcinek poprowadzą: Joanna Krupa i Olivier Janiak. Ciekawe, czy tak jak w zeszłym roku Krupa spadnie z podestu?

Top Model. Top Model. TVN

Sesja zdjęciowa z Kenii

W finale zobaczymy efekty ostatniej sesji zdjęciowej uczestniczek. Fotografie powstały w Kenii. Będą też dwa pokazy mody. W pierwszym finałowa trójka, Anna Bałon, Michalina Manios i Olga Kaczyńska, wystąpią w kreacjach polskich projektantów: Gosi Baczyńskiej, Paprockiego & Brzozowskiego, Dawida Wolińskiego, Joanny Klimas, Agnieszki Maciejak i duetu Boho Boco. W drugim pokazie modelki wystąpią w bieliźnie Esotiq. Krupa jest udziałowcem tej firmy i doskonale wie, jak ją promować ;)

Paulina Papierska, Joanna Krupa i Karolina Korwin-Piotrowska. Paulina Papierska, Joanna Krupa i Karolina Korwin-Piotrowska. KAPIF

Paulina Papierska vs. jurorzy

W programie pojawi się również zwyciężczyni pierwszej edycji "Top Model" - Paulina Papierska. Ciekawe, czy pokłóci się z jurorami? Marcin Tyszka i Karolina Korwin-Piotrowska zrzucali winę za słabo rozwijającą się karierę modelki na Papierską. Korwin-Piotrowska napisała na swoim profilu na Facebooku:

Będę bronić Marcina i swojego zdania - dostała na tacy od nas i widzów programu złote jabłko, a że zmarnowała szansę - to absolutnie jej, a nie nasza zasługa. Straciła czas na własne życzenie. Nie była gotowa mentalnie na to, co się stało. Sama dramatyczna historia plus niezłe warunki nie robią top modelki. Trzeba PRACOWAĆ. Dużo. Szkoda. Mam jednak nadzieję, że żadna z dziewczyn, które startują w finale w środę, nie zrobi podobnego błędu.

Paulina Papierska postanowiła jej odpowiedzieć na swoim profilu:

Pani Karolino Korwin-Piotrowska, to że wygrałam program Top Model nie czyni mnie modelką kompletną która osiągnęła już wszystko , i może spocząć na laurach ,a oferty pracy będą same się pojawiać. Przeciwnie - muszę i chcę się rozwijać , tak jak KAŻDA INNA modelka czy to z programu czy nie, robić coraz więcej zdjęć i wzbogacać swoje portfolio bo to są moje wyniki pracy. (...) Być może stawia Pani zbyt wielkie wymagania wobec mnie i innych Uczestniczek programu , i jeśli Pani chce ostrzegać Widzów ,mówiąc że w ich rękach jest los o wyborze zwyciężczyni drugiej edycji Top Model to niech Pani spuści z tonu , i pozwoli się finalistkom rozwijać w spokoju a nie na łamach mediów opowiadać o karierach międzynarodowych bo być może się okaże ,że znowu będzie Pani się tłumaczyć złą selekcją. Na miano Top Modelki pracuje się latami. :))

Ciekawe, czy będzie ogień?

Michał Szpak. Michał Szpak. www.KAPIF.pl

Michał Szpak

A na deser coś specjalnego. Wieczór uświetni (?) występ Michała Szpaka, weterana programów rozrywkowych i stałego bywalca warszawskich imprez. Szpak podobno nagrywa też płytę. Podobno.

Więcej o:
Komentarze (25)
Jak będzie wyglądał finał Top Model
Zaloguj się
 • pandzik

  Oceniono 3 razy 3

  jashin, lecz sie człowieku póki nie jest za późno.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 1 raz 1

  Papierska!! Nie stawia się przecinka przed "i" !!!!!!!!!!

 • tylkobadz

  Oceniono 1 raz 1

  A po co tam Szpak? Czyżby chciał wziąć udział w następnej edycji?

 • pako13

  Oceniono 3 razy 1

  trzymam kciuki za Anię...powinna wygrać!

 • arija

  Oceniono 3 razy 1

  Na temat Papierskiej się nie wypowiem bo mam baardzo mieszane uczucia:P ale Korwin Piotrowską kiedy jeszcze była mniej znaną prowadzącą 'Magiel Towarzyski' w tvn style bardzo lubiłam. Po jej 'jurorowaniu' w top Model w którym jest zdecydowanie najmniej ważną jurorką - nie widac by jej głos w programie miał jakiekolwiek znaczenie- przestałam ją lubic czy szanowac. Po tym jak żenująco się wypowiada chocby w porannym programie DDTVN to już nawet Wolińskiego i Tyszkę zaczęłam lubic jak porównuję wszystkich jurorów do siebie. Ona mówi mało ważne i niezbyt trafne rzeczy po to by tylko cokolwiek mówic i pokazac, że jest, bo osobą z której zdaniem liczyłabym się raczej nie jest.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  Nie ma co. Mocne!

 • pomyluna19

  Oceniono 2 razy 0

  na pewno zostanie Bałon, chociaż nie powinna ;/

 • becian

  0

  no finał bd sprzedany jak od początku hehe http://dl4.pl/NergalIDoda zapraszam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX