Okropne stylizacje w "Tańcu z Gwiazdami"

Dlaczego one muszą w tym występować?
Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. KAPiF

Katarzyna Zielińska

Styliści ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" naprawdę zaszaleli. Tylu nieciekawych kreacji w jednym programie nie było chyba jeszcze nigdy. Zobaczcie sami, jak w minioną niedzielę prezentowali się uczestnicy.

Na początek Katarzyna Zielińska w kwiecistej sukience, perłach i z monstrualną "instalacją" na głowie. Zastanawiamy się, czy autora stylizacji nie zainspirował przypadkiem bukiet kwiatów. Do pełni szczęścia brakuje tylko wieńca. Laurowego lub... pogrzebowego.

Bilguun Aiunbataar, Janja Lesar. Bilguun Aiunbataar, Janja Lesar. KAPiF

Bilguun Ariunbataar

Kolor czerwony zdecydowanie kojarzy się z miłością i romantyzmem, którymi niewątpliwie miał emanować pokaz tej pary. Nie wydaje wam się jednak, że strój Bila to jednak lekka przesada?


Jagna Marczułajtis. Jagna Marczułajtis. KAPiF

Jagna Marczułajtis

Marczułajtis nie dość, że odpadła z programu, to jeszcze musiała stawić temu czoła w tej stylizacji. Różowa sukienka i drobniutkie loczki na głowie zdecydowanie lepiej pasują do sezonowej gwiazdki, niż do utytułowanej snowboardzistki.

Weronika Marczuk. Weronika Marczuk. KAPiF

Weronika Marczuk

Ten przaśny strój i trampki Weroniki Marczuk chyba nie wymaga komentarza.

Anna Głogowska. Anna Głogowska. KAPiF

Anna Głogowska

Patrząc na Annę Głogowską w tej sukni nie można nie zastanowić się, czy w "Tańcu z Gwiazdami" nie było ostatnio cięć budżetowych, w wyniku których tancerkę trzeba było owinąć w zasłonę.

Paulina Biernat. Paulina Biernat. KAPiF

Paulina Biernat

Kapelusik. Kwiatuszek. Groszki. Dekolcik. Nie za dużo szczęścia naraz?

Więcej o:
Komentarze (26)
Okropne stylizacje w "Tańcu z Gwiazdami"
Zaloguj się
 • lena85

  Oceniono 3 razy 3

  Nie od dziś wiadomo, że ta cała 'stylistka' Williams za grosz gustu nie ma, ale jakimś cudem ją w tym Tvn trzymają jeszcze..

 • sensacja

  Oceniono 3 razy 3

  Stylistka TzG musi mieć dobry układ, bo o tym, że nie ma talentu wiadomo nie od dziś. Przy każdej edycji jej stylizacje to koszmarki, nie mówiąc o tym, co robiła Skrzyneckiej.

 • moni137

  Oceniono 3 razy 3

  stroje jak stroje, ale sukienka Jagny to jakis koszmar, z przodu jak cię mogę ale z tyłu tragedia:)

 • wenka

  Oceniono 3 razy 3

  ja nigdy nie rozumiałam fenomenu wielkiej pani stylistki Tańca, przecież ona nawet książkę wydała z tymi kreacjami a na palcach jednej ręki można policzyć te udane a i tak były zerżnięte z wybiegów, nic oryginalnego, dopiero teraz wam się rzuciło w oczy jak cały odcinek spaprała, ciągle mam w pamięci naszą narodową nianię przebraną za satynową parówkę

 • lyga81

  Oceniono 2 razy 2

  cudów nie ma....

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 2

  William nie musi być nawalona, żeby i tak ludzi w koszmarne szmaty ubierać. Świetnie wychodzi jej to na trzeźwo.

 • mamoniowa303

  Oceniono 2 razy 2

  Williams czy Jacyków ??? Jak wam się wydaje, który ze "stylistów" tak się wykazał ? Horodyńską można wykluczyć, bo ona teraz w Polsacie chałturzy.

 • lunarosa

  Oceniono 1 raz 1

  Dziwię się, ze ta cała stylistka tvn nie wstydzi się podpisywać pod tymi strojami. Chyba, że ona ma jakiś uraz do tych ludzi, może jakieś kompleksy i dlatego ich ośmiesza albo usprawiedliwia się tym, iż ma wizję, a te stroje to sztuka.Trudno pojąć co tam siedzi jej w głowie i w głowie " gwiazd", które zakładają te materiały na siebie.

 • wasza_mama

  Oceniono 1 raz 1

  KURWA CZEMU ONI TEJ STYLISTKI NIE ZWOLNIA I NOWEJ NIE ZATRUDNIA?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX