Nie uwierzycie, która aktorka założyła takie buty na premierę filmu!

Na premierze filmu "Red 2" o niesamowitych agentach CIA w wieku naszych babć i dziadków pojawiła się między innymi pewna wybitna, ale i zakręcona aktorka. Jej młodość wprawdzie przeminęła jakiś czas temu, ale kwitnący wygląd i upodobanie do małych szaleństw mają się bardzo dobrze :)
Helen Mirren Helen Mirren East News

Takie buty!

Takie właśnie buty noszą striptizerki. Publicznie w obuwiu o tak ekscentrycznym designie pojawiały się Lady Gaga czy Taylor Momsen. Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy na premierze filmu "Red 2" wystąpiła w nich jedna z najlepszych i najbardziej uznanych aktorek na świecie. To się nazywa mieć fantazję! Jak myślicie, kto to?

Helen Mirren. Helen Mirren. Reuters

Helen Mirren

Pełną fantazji aktorką okazała się 67-letnia Helen Mirren. Na "The Huffington Post" czytamy:

Ona nazywa te buty jej "tajną bronią" na jej długie nogi. Mówi: "Kiedyś można je było dostać tylko w sklepach dla striptizerów, ale teraz można je kupić wszędzie, choć niestety znaczy to też, że każdy może zastosować ten trick.
Helen Mirren. Helen Mirren. JON FURNISS/INVISION/AP/Jon Furniss

Bawi się

To nie wszystkie szaleństwa damy angielskiej sceny filmowej. W lutym brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) rozdawała swoje nagrody dla najlepszych aktorów. Helen Mirren przyszła na galę we fryzurze, która nie mogła pozostać niezauważona.

Zakładam, że to do roli? - zapytał ją jakiś czas później Jay Leno, gdy była gościem jego talk show.
Nie - odpowiedziała. - To dla zabawy. W jednym z moich ulubionych programów, "America Next Top Model" zobaczyłam dziewczynę, która ciągle zmieniała fryzurę z blond na róż i na odwrót. I oczywiście wymyśliłam, że skoro to łatwo zmyć, to byłoby zabawnie mieć różowe włosy.

Nawet nie pytała męża o zgodę.

Jestem zbyt stara, żeby pytać ludzi o zgodę, czy mogę coś zrobić - powiedziała rezolutnie.

I nam się to podoba!

Helen MirrenEast News

Catherine Zeta-Jones Catherine Zeta-Jones Reuters

Catherine Zeta-Jones

Uwielbiamy szaleństwa Mirren i chociaż to głównie na nią zwróciliśmy uwagę na premierze "Red 2", to jednak nie sposób było nie zauważyć przepięknej i seksownej Catherine Zeta-Jones. To było jej pierwsze publiczne pokazanie się po leczeniu. Jak wygląda?

Catherine Zeta-Jones, Helen MirreinReuters

Catherine Zeta-JonesReuters

Catherine Zeta-Jones cierpi na cyklofrenię, chorobę objawiającą się popadaniem w skrajne stany emocjonalne: od głębokiej depresji po euforię graniczącą z szaleństwem. Nie wstydzi się swojej choroby.

Jeżeli przyznanie się przeze mnie do cyklofrenii sprawi, że choć jedna osoba poszuka pomocy, to warto - czytamy jej wypowiedź na stronie People.com.

Catherine Zeta-JonesReuters

Helen Mirren Helen Mirren AP

Helen Mirren

Helen Mirren na premierę przybyła ze swoim mężem, także aktorem, Taylorem Hackfordem.

Helen MirrenAP

Coś nam się wydaje, że ta pozytywnie zakręcona dama jeszcze nie raz nas zaskoczy!

Helen MirrenReuters

Helen MirrenReuters

Helen MirrenReuters

Więcej o: